با صدور بیانیه ای:

بیانیه بسیج دانشجویی استان کرمان به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان به مناسبت گرامی داشت سالگرد رحلت بیانگذار انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دکتر رضا اسماعیل کاخ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان به مناسبت گرامی داشت سالگرد رحلت بیانگذار انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است: 
در آستانه سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد قرار داریم، در 14 خرداد سال 1368 نه تنها ملت ایران بلکه تمام آزادی ‌خواهان جهان داغدار از دست دادن ابر مرد جهان گردیده و تشییع میلیونی و بی سابقه تاریخ را رقم زدند و هرچند این غم بزرگ و سنگین بود اما انتخاب شایسته جانشین شایسته تسکینی بر قلوب محزون مسلمانان جهان گردید.
در نظام فکری امام خمینی (ره) و لطف خداوند با رهبری شایسته امام خامنه ای عزیز نظامی با رأی مردم منطبق بر آموزه های اسلامی بنا نهاده شده که بیش از چهل سال است علیرغم تمام دسیسه ها، تهدیدها و تحریم ها روز به روز بر رشد و بالندگی آن افزوده گردیده و در مقابل بیش از پیش شاهد نمایان گشتن تار و پود سست رژیم‌های به ظاهر مردم سالار سرمایه‌داری کافران مستکبر بوده و هر روز شاهد اخباری تازه از جنایات این رژیم ها در حق مردم سراسر جهان و یا شهروندان آن کشورها می باشیم، آتش ظلم و تبعیض و بی عدالتی دوباره در ایالات متحده شعله ور شده و باز هم مهر تأئیدی  بر فساد سازمان یافته، سانسور خبری و قتل و کشتار و بی اعتباری بیش از پیش مستکبرین عالم خواهد بود.
بسیج دانشجویی استان کرمان ضمن ادای احترام به روح آسمانی امام خمینی (ره) و زنده نگه داشتن یاد و خاطره قیام 15 خرداد سال 42 و با اعلام بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب همچنان در تمام عرصه ها از جمله پیشرفت علمی، گفتمان سازی، آرمان خواهی و مطالبه گری و ... حضور فعال داشته و صدای رسای مردم در مطالبه‌گری و پیگیری حل مسائل و ارائه راهکارها بوده و نخواهند گذاشت افرادی که  شایستگی ندارند  پرچم دار نظام و انقلاب شوند.
والسلام و علیکم و رحمه الله و برکاته
بسیج دانشجویی استان کرمان
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار