به همت کانون جهادی عمار بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان؛

برگزاری رزمایشی از جنس عشق، ایمان و ایثار

معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از اجرای طرح ملی رزمایش همدلی توسط گروه جهادی عمار بسیج دانشجویی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /رضا معصومی، معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بلافاصله پس از سخنرانی رهبر انقلاب و تاکید مقام معظم رهبری بر رزمایش همدلی، جهادگران گروه عمار همانند سایر بسیجیان کشور به فرمان رهبری خویش لبیک گفتند و تمهیدات لازم را با توجه به گسترده بودن این اقدام بزرگ در سطح استان انجام دادند.

 
معصومی افزود: این طرح طی سه مرحله به صورت جداگانه پیگیری شد که در مرحله اول این طرح که مصادف با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) بود، تعداد ۳۱۳ بسته اقلام مورد نیاز با همکاری ناحیه بسیج دانشجویی استان بین خانواده های نیازمند حاشیه ی شهر زاهدان توزیع شد.
 
معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان کرد: اقدامات کانون جهادی عمار محدود به شهر زاهدان نبوده و به لطف خدا توانستیم تعداد ۶۰ بسته مواد غذایی را نیز در بین روستاییان شهرستان هامون توزیع کنیم.
 
معصومی در ادامه تصریح کرد: ارزش هر یک از این بسته های اهدایی ۱۵۰ هزار تومان بوده که توسط بسیجیان این کانون تهیه و توزیع شده است.
 
وی اضافه کرد: در ادامه طرح رزمایش همدلی تعداد ۶۰ بسته مواد غذایی دیگر نیز در نظر گرفته شده که همزمان با یوم الله ۱۵ خرداد ماه در مناطق شمال استان توزیع می شود.
 
معصومی در پایان خاطر نشان کرد: امام صادق (ع) می فرمایند:《هر مؤمنی که گرفتاری مؤمنی را بر طرف کند، خداوند هفتاد گرفتاری دنیا و آخرت را از وی دور می‌کند.》امیدوارم با مشارکت بیشتر مردم و عنایات حجت بن الحسن بتوانیم خدمت بیشتری را به مردم محروم این خطه از کشور عزیزمان داشته باشیم.

ارسال نظر


captcha