مدیریت فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:

خرمشهر ها در پیش است

مدیریت فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان: دانشجویان، خرمشهر ها را باید در دانشگاه خود پیدا کنند و دانشجویان باید در عرصه ها و صحنه های گوناگون حضور فعال داشته باشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بهروز مختاری، مدیریت فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: دانشجویان، خرمشهر ها را باید در دانشگاه خود پیدا کنند و دانشجویان باید در عرصه ها و صحنه های گوناگون حضور فعال داشته باشند.

 
مختاری افزود: با توجه به سالروز آزاد سازی خرمشهر و ویژه برنامه سوم خرداد تصمیم بر این شد که معاونت فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با توجه به تعطیلی دانشگاه ها و همچنین بیماری کرونا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی ویژه برنامه ای در این خصوص برگزار نماید که تمام پروتکل های بهداشتی نیز رعایت شود.
 
مدیریت فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: سخنران برنامه سردار کرمی، فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق سپاه و همچنین راویان برنامه جناب آقای کیخا مسئول بسیج دانشجویی استان و جناب سراجی از رزمندگان دفاع مقدس بودند.
 
وی با تاکید بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی، گفت: تصمیم بر این شد که حدود ۱۰۰ نفر مهمان در فضای باز حضور پیدا کردند. و همچنین پک های بهداشتی و فرهنگی بین عزیزان توزیع گردید.
 
مختاری در پایان گفت: فضا سازی این کار در دانشگاه آزاد واحد زاهدان و در کمین یا کانال یونس که قبلا توسط دانشجویان طراحی شده بود، انجام گرفت.

ارسال نظر


captcha