امام جمعه ایلام؛ در دیدار با نمایندگان بسیج دانشجویی

جوانان نقش اصلی در امید آفرینی نسبت به آینده کشور و پیشرفت جامعه اسلامی را ایفا می کنند

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار گفت: جوانان عزیزی هستند که نقش اصلی در امید آفرینی نسبت به آینده کشور و پیشرفت جامعه اسلامی را ایفا می کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار در دیدار با نمایندگان بسیج دانشجویی با بیان اینکه یکی از راههای مطالبه‌گری، عدالت‌ خواهی و مبارزه با فساد است، افزود: اگر این موضوع مورد توجه و محور کار در جامعه قرار گیرد می تواند علاوه بر اینکه گره‌ گشای مشکلات باشد، حتی مدیران و مسئولین را نیز به توجه بیشتر پاسخگویی در مقابل آنها ترغیب نماید.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: مخاطب اصلی مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب که در سخنرانی های مختلف به آن اشاره داشتند: جوانان عزیزی هستند که نقش اصلی در امید آفرینی نسبت به آینده کشور و پیشرفت جامعه اسلامی را ایفا می کنند.

دکتر کریمی تبار در بخشی دیگر از سخنان خود افزود: در شرایط فعلی وظیفه خطیر مسئولین در برابر افزایش نرخ تورم و گرانی استان ایلام نسبت به سایر استان‌ها این است که مطالبه گر حقوق مردم باشند و در این راستا لازم است که سایر نهادها و تشکلها از جمله بسیج دانشجویی در این زمینه به عنوان مطالبه گر از طرف مردم پیگیر موضوع حقوق آنان باشند تا هزینه اضافه از سبد خانواده ها تامین نشود.


وی در ادامه تصریح کرد: در چنین شرایطی داشتن روحیه بسیجی و اقدام هماهنگ و ایجاد وحدت وهمدلی می تواند هزینه ها را به حداقل برساند.
 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار