شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون؛

آقای موسوی خوئینی‌ها بداند ماجراهای صفین، تکرار ناشدنی است

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون خطاب به موسوی خوئینی‌ها: برخی مشکلات موجود را برجسته می کنند درست در زمانی که نظام اسلامی در اوج عزت و جبهه کفر در اوج ذلت است. آیا این نامه نگاریها و اظهارات هدفمند بازی در زمین دشمن نیست. آقای موسوی خوئینی ها بداند ماجراهای صفین، تکرار ناشدنی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون به نمایندگی از دانشجویان بسیجی این شهرستان در واکنش به فعالیت‌های اخیر موسوی خوئینی‌ها بیانیه صادر کرد.


موسوی خوئینی ها از رهبران فکری جریانی است که باید گفت دو سه دهه است که نبض نظام را در دست داشته اند و با اغواگری و موج سالاری توانسته اند در راس قدرت باشند. جریانی که امروز خود را طلبکار می داند و جریان اصیل انقلاب را بدهکار می کند.

در این بیانیه آمده است: چندصباحی است که فضای رسانه ای کشور و خارج از آن به نامه‌ای پرداخته می شود که بوی فتنه از آن به مشام می رسد. قلم فرسایی فردی که سابقه فتنه انگیزی اش سالهاست از او فردی پیچیده ، مرموز و سیاست باز ساخته است.


تفکری که از همان ابتدا با امام راحل(ره) و آرمانهای انقلاب اسلامی زاویه داشت و به شعار نه شرقی و نه غربی پایبند نبود. روزی در دامن شرق غش می کرد و امروز در دامن غرب. حال چگونه خود را دلسوز این کشور و نظام می دانند.


وصف حال این جریان وصف حال همان گروه معلوم الحالی است که در اوج پیروزی و نتیجه گیری جنگ صفین علی را تحت فشار قرار دادند که الاوبالله باید ابوموسی منتخب ما شود برای مذاکره. بعد که شکست خوردند علی را مقصر دانستند و طلبکار او شدند. امروز نیز همان ها فتح الفتوح ها را کتمان کرده و برخی مشکلات موجود را برجسته می کنند درست در زمانی که نظام اسلامی در اوج عزت و جبهه کفر در اوج ذلت است. آیا این نامه نگاریها و اظهارات هدفمند بازی در زمین دشمن نیست. آقای موسوی خوئینی ها بداند ماجراهای صفین، تکرار ناشدنی است.


آیا در طول این سالها، به سیاست ها و دستورات و توصیه های رهبری عمل کرده اید که اکنون نوک پیکان را به سمت ایشان نشانه رفته اید؟! شما خود شاهدید که هرجا که سیاست های ابلاغی رهبرحکیم انقلاب به درستی اجرا شد، شاهد موفقیت و پیشرفت بوده ایم که از جمله آن قدرت دفاعی و صنعت نظامی و هسته ای است . با نگاه منصفانه خواهیم دید که ریشه مشکلات نه در سیاست های کلان نظام، که بعضا در نحوه عملکرد مجالس و دولت هایی است که در اختیار جریان همفکر شما بوده است. فسادها و مفسدانی که امروز بر قشر ضعیف فشار وارد کرده اند بیشتر در کدام جریان قرار دارند؟ آیا وقت آن نرسیده که به جای فرار رو به جلو، عملکردتان را مورد بازنگری قرار دهید؟ای کاش به جای فرافکنی و متهم کردن دیگران، به خود جرئت داده و به خاطر تمام وعده های پوچ انتخاباتی، از مردم عذرخواهی میکردید.


کشوری که در اوج تحریم ها و فتنه ها مرزها دانش را در می نوردد، حتما می تواند مشکلات اقتصادی را نیز از سر راه بردارد اما به شرطی که امثال شما با انقلاب اسلامی همراه باشید و در زمین دشمنان جمهوری اسلامی بازی نکنید. به شرطی که دولت مردان همسو با شما به جای توکل بر کدخدا به خدا توکل کنند. به شرطی که دولتمردان همفکر شما به جای میدان دادن به انقلابیون خسته و فرتوت به جوانان انقلابی و پرنشاط میدان دهند.

ارسال نظر


captcha