در دیدار اعضای هسته مرکزی مطالبه گری و گفتمان سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام با امام جمعه ایلام مطرح شد؛

ورود بسیج دانشجویی به مسئله مطالبه گری بسیار به جا است و جایگاه لازم برای این کار را دارد

امام جمعه ایلام در دیدار امروز با اعضای هسته مرکزی مطالبه گری و گفتمان سازی ناحیه بسیج دانشجویی ایلام گفت: ورود سازمان بسیج دانشجویی به مسئله مطالبه گری بسیار به جا است و جایگاه لازم برای این کار را دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / اعضای هسته مرکزی مطالبه گری و گفتمان سازی ناحیه بسیج دانشجویی ایلام با امام جمعه ایلام دیدار کردند.

در این دیدار دانشجویان پیرامون هسته های مسئله محور و نقش آفرینی تخصصی، نظام مالیاتی و توان صادرات استان، سبک زندگی اسلامی و ذکر مسائل استانی به بحث پرداختند.

امام جمعه ایلام در این نشست گفت: ورود سازمان بسیج دانشجویی به مسئله مطالبه گری بسیار به جا است و جایگاه لازم برای این کار را دارد.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار نکاتی را در خصوص مسائل جاری استان بیان کرد و گفت: قیمت گذاری باید به صورت روزانه و هفتگی توسط کمیته مشخصی انجام گیرد تا اختلاف قیمتها کاهش یابد.

وی افزود: تکدی گری در ایلام توسط باندهایی مدیریت می شود و باید ممانعت توسط شهرداری و برخورد مناسب توسط نیروی انتظامی انجام گیرد.

وی در ادامه گفت: هرچند مسائلی مانند رقص از ارجحیت برخوردار نیستند ولی باید با حریم شکنی و هنجارشکنی مقابله شود.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار افزود: آهنگ بدحجابی وضعیت مناسبی ندارد، باید با تذکر لسانی وظیفه امر به معروف و نهی از منکر انجام شود و نیروی انتظامی هم می بایست قوی عمل نماید.

وی اظهار کرد: مبحث فاضلاب خانه های حواشی شهر از مطالبات بحقی است که باید شهردار پاسخگو باشد.

امام جمعه ایلام گفت: بحث صادرات کالا به عراق مسأله سرمایه گذاری بلند مدت است و نیاز به بازریابی مناسب دارد. لازم است موانع دست و پاگیر برداشته شوند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار