بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استان ایلام؛

عادی سازی و ترویج بی حیایی باعث از هم گسیختگی جامعه سالم و کانون خانواده است

در بخشی از بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استان ایلام آمده است: اجازه نخواهیم داد که عده ای با بی حرمتی به خون پاک شهدا و دهن کجی به خانواده شهدا اینگونه بی حیایی ها در سطح استان رواج دهند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استان ایلام در پی اجرای رقص و حرکات موزون یک زن در یکی از خیابان های پرتردد ایلام و هفته عفاف و حجاب بیانیه ای صادر کرد.

«بسم الله الرحمن الرحیم»

لا دین لمن لا حیاء له
دین ندارد کسی که حیا ندارد (پیامبر اکرم)

روش عادی سازی گناه و بیحیایی در جامعه،روشی است که دشمن از دیرینه به آن پرداخته است.
عادی سازی و ترویج بی حیایی  که موجب میشوند، جامعه سالم و کانون خانواده  از هم گسسته شود .

مسئولین  کشور  باید قدردان فرهنگ عفاف و حجاب بوده و در مقابل حمله های فرهنگی موضع قاطع بگیرد تا ما شاهد این بی حرمتی ها و حرکات سخیف در سطح  جامعه نباشیم.
هر جامعه ای که به بی عفتی  گرایش پیدا کند و از هنجارها فاصله بگیرد باید شاهد سخیف ترین و زننده ترین اعمال در جامعه باشد .

ما اجازه نخواهیم داد اینگونه قبح شکنی ها در استان ترویج پیدا کند و سلامت معنوی جامعه را درگیر کند .
ما با داشتن درخواستی کاملا قانونی از مسئولین فرهنگی استان خواستاریم با پیگیری این گونه حرکات زشت و ضد ارزش، ریشه یابی کنند که چرا ما باید شاهد اینگونه بی عفتی های محض در استان شهید پرور ایلام باشیم؟
ضمن حمایت از دادستان محترم، از مسئولین مربوطه نیز خواستاریم تا اقدامات دلسوزانه در عین حال قاطعانه انجام بدهند.

 امنیت ما حاصل خون شهیدانی است که از جانشان گذشتند، به جهاد در راه خدا پرداختند و با خون پاکشان موجب حفظ امنیت جامعه اسلامیمان شدند.
حال اجازه نخواهیم داد که عده ای با بی حرمتی به خون پاک شهدا و دهن کجی به خانواده شهدا اینگونه بی حیایی ها  در سطح استان رواج دهند.

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور استان ایلام اینگونه بی حیایی و بی عفتی را محکوم میکنیم.و بدنبال آن درصدد خواهیم بود که فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر بالا ببریم و جامعه را از بی تفاوتی بیدار کنیم.
 آیا سزاوار است به جای عمل به وصیت شهدا و تلاش در جهت زنده نگهداشتن یاد شهدا بی تفاوت بود نسبت به توصیه به راه و مکتب شهدا.

 ما از خانواده های شهدا و مردم شریف و شهیدپرور استان دلجویی کرده و انشاالله دیگر شاهد اینگونه هنجار شکنی ها نخواهیم بود و با تلاش در مسیر شهدا موجبات زنده بودن یادشان را فراهم میکنیم.

 و سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استان ایلام
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار