احمد مرادی در جلسه پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی هرمزگان:

برگزاری برنامه های پاتوق مطالبه گری، باعث هم جهت شدن فکر مردم و مسئولین در رفع مشکلات هرمزگان میشود

در دومین جلسه از برنامه پاتوق مطالبه گری در سال 99، ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان میزبان نماینده حوزه مرکزی هرمزگان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود که با حضور دانشجویان و اساتید برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در دومین جلسه از برنامه پاتوق مطالبه گری در سال 99، ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان میزبان احمد مرادی، نماینده حوزه مرکزی هرمزگان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود که با حضور دانشجویان و اساتید برگزار شد.

 

در این جلسه از احمد مرادی سوالات اختصاصی در سه بخش بین الملل، داخلی و مسائل استان با توجه به عضویت وی در کمیسیون انرژی مجلس، توسط مجری کارشناس، حاضرین و بینندگان برنامه در فضای مجازی، پرسیده شد.
 
در ابتدا جلسه، نماینده حوزه مرکزی استان هرمزگان اظهار کرد: این حرکتی که بسیج دانشجویی شروع کرده است راه بسیار موثر و بلندی برای حل بسیاری از مسائل و مشکلات مردم است.
 
مرادی ضمن تاکید بر عزم راسخ و جدیت مجموعه بسیج دانشجویی در مطالبه گری، افزود: این مجموعه مطالبه‌گری در راستای یک هدف بلند حرکت میکند و فضایی برای پاسخگو بودن مسئولین در برابر اقدامات و تصمیمات خود و همچنین آگاه شدن مسئولین از دغدغه مردم, به وجود آورده است.
 
وی ادامه داد: بهتر است راهکارهایی برای حل مسائل و مشکلات مردم نیز از طرف این مجموعه به مسئولین داده شود تا فکر مردم و مسئولین، همسو و هم جهت در رفع مشکلات استان شود.
 
در پایان جلسه نیز، نماینده مجموعه بسیج دانشجویی هرمزگان، با توجه به داشتن ظرفیت علمی و رویکرد مساله محوری در تمامی دانشگاه های استان، آمادگی این مجموعه را در راستای حل مشکلات و مسائل مردم در کنار نمایندگان مجلس و سایر مسئولین استانی، اعلام کرد.
 
همچنین از مرادی تقاضا شد تا ساز و کاری جهت شکل گیری تبادل و همکاری بین نمایندگان مجلس و جنبش دانشجویی استان پیش بینی شود تا علاوه بر برنامه پاتوق مطالبه گری، بصورت مستمر مشکلات مردم بررسی و حل شود.
 
لازم به ذکر است که در دوره انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اواخر بهمن ماه سال 98، پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی هرمزگان در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس, بمدت یک هفته میزبان نامزد های هرمزگان جهت معرفی و ارائه برنامه های خود به مردم استان، بود.
 
همچنین در خرداد ماه سال جاری اولین برنامه پاتوق مطالبه گری با هدف پیگیری عملکرد نمایندگان در مجلس، با حضور دکتر منصور آرامی، نماینده دیگر حوزه مرکزی استان هرمزگان در مجلس، با حضور دانشجویان و اساتید برگزار شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار