دانشجوی انقلابی نمی تواند در مقابل انفعال برخی مسئولین سکوت کند

مصاحبه علی کیان معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی در ارتباط با تعرض تروریست های آمریکایی به هواپیمایی مسافربری ماهان


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی کیان معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی در مصاحبه با خبرنگار سازمان بسیج دانشجویی درمورد تعرض به هواپیمای ماهان توسط تروریستهای آمریکایی گفت:

آمریکای جنایتکار و تروریست بین المللی باز به خود جرات داده که در سایه کم عملی و بی جراتی مسئولین غیر نظامی، در کنار برخی نظامی ها؛ به یک هواپیمای مسافربری ایرانی که در خطوط معمول بین المللی در حال تردد بوده تعرض کرده و برای دقایقی آرامش مسافرانی که در پناه خطوط هوایی جمهوری اسلامی ایران بوده اند را به هم بزند.
دانشجوی انقلابی همانطور که در مقابل آمریکای تروریست مشت محکمش بلند و فریاد مرگ بر آمریکایش رساست و همانطور که به وراثت دانشجویان پیرو خط امام (ره) سالهاست که در لانه جاسوسی تروریستهای آمریکایی ساکن شده و برای ازاله استکبار آمریکا از روی کره زمین برنامه ریزی میکند اما نمیتواند در مقابل انفعال برخی مسئولین از جمله وزارت خارجه و یا اعضای نظامی شورای عالی امنیت ملی سکوت کند.

علی کیان ادامه داد؛ بله آقایان! اگر شما در مقابل تحرکات دشمن خبیث دائم در حال برآورد و بررسی نباشید و مسائل واضح را هی دوباره بازبینی و دوباره بررسی نکنید اینگونه نمیشود و دشمن را هوای اضافه در دماغ نمیفتد.
نتیجه بررسی های چند باره حادثه نطنز چه شد؟ برخی آتش سوزیها و حملات سایبری چه؟ چند بار باید برخی پایگاههای ما در سوریه مورد تعرض قرار گیرد تا آقایان تکانی به خود بدهند؟!

معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی درباره انتقام سخت از تروریست های آمریکایی گفت؛ گلوی بچه بسیجی هنوز از بغض فروخورده جنایت ساعت 1:20 بامداد جمعه میخراشد و هنوز از خود میپرسد که بزرگترین شخصیت انقلابی پس از رهبر انقلاب را از ما گرفتند و ما تنها به زدن 13 موشک ناقابل بسنده کردیم... آیا چاره ای برای دل داغدار بچه های حاج قاسم هست؟ و رهبری که هنوز در دیدار آن مقتم عراقی، به آمریکایی ها وعده انتقام سخت میدهد و به نظر میاید هیچکدام از مصادیق مدعیان انتقام چه در بین سیاسیون و چه نظامیون، این رهبر حکیم و دلسوز ملت را راضی نکرده است و مگر جز این است که این انتقام برای امنیت همین مردم لازم و ضروری است.

وی در انتها افزود؛ باید گفت که دانشجویان انقلابی به این دولت بی عمل که خیانتگونه همچنان به دنبال روی کار آمدن دولتی دیگر در آمریکاست امیدی ندارد و ممکن است تدریجا به جمع بندی برسد که تا تامین انتقام سخت واقعی از دشمن آمریکایی « یک موشک شهاب نصفه » به نظامیان هدیه بدهد و نصف دیگر را پیش خود تا حصول نتیجه نگه دارد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار