مدیریت فرهنگ سازی بسیج دانشجویی:

تشکیل انجمن های تخصصی فیلم ققنوس در سیستان و بلوچستان

مدیر فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان از تشکیل انجمن‌های تخصصی فیلم ققنوس و ادبیات داستانی با رویکرد مسأله محوری و نقش آفرینی خبر داد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بهروز مختاری مسئول فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان از تشکیل انجمن های تخصصی فیلم ققنوس و ادبیات داستانی با رویکرد مسأله محوری و نقش آفرینی خبر داد و گفت: متاسفانه جای برنامه های تخصصی و تفریحی با محوریت هنرهای تجسمی در رسانه ها بسیار خالی و کمرنگ است و جامعه ما به جای پیشبرد هنرهای ایرانی اسلامی به سمت و سوی سلبریتی پروری سوق داده شده است.
وی افزود: هنر در ذات انسان می باشد و هنر های تجسمی با زندگی مردم ارتباط تنگاتنگ دارد و جدا از جامعه و روابط اجتماعی نیست.
وی بیان کرد: هنرهای تجسمی دارای زیر مجموعه هایی از جمله نقاشی، کارتون، خوشنویسی، عکاسی، مجسمه، گرافیک، سفال و نگارگری می باشد که برخی از این رشته ها برای مردم شناخته شده است و برخی هم تا حدودی برای جامعه ناآشناست که این نشان می دهد بین هنرهای تجسمی با مردم همچنان فاصله وجود دارد.
مختاری جای برنامه های تخصصی و تفریحی با محوریت هنرهای تجسمی در رسانه ها و به ویژه صدا و سیما را کمرنگ دانست و ادامه داد: باید تلاش های مستمری برای بهتر دیده شدن رشته هایی همچون هنرهای تجسمی در سطح ملی و بین المللی در رسانه ها صورت پذیرد در همین راستا مدیریت فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان  در نظر دارد انجمن های تخصصی هنری فیلم‌ ققنوس و ادبیات داستانی را با رویکرد مسئله محوری و نقش آفرینی تشکیل دهد.
وی ادامه داد: دست دانشجویان علاقه مند در زمینه های فیلم سازی و ادبیات داستانی را به گرمی می فشاریم و از همه دانشجویان فعال در این عرصه دعوت به همکاری می کنیم تا جایگاه واقعی هنرهای تجسمی به جامعه شناخته شود.

کلیدواژه ها


بسیج فرهنگی فرهنگ سازی

ارسال نظر


captcha