همزمان با هفته عفاف و حجاب صورت گرفت؛

اصل 8 قانون اساسی بر احیاء امر به معروف تاکید دارد

جلسه امر به معروف و نهی از منکر به میزبانی ناحیه بسیج دانشجویی و با حضور نمایندگان ستاد امر به معروف استان کرمان در دفتر فرماندهی این ناحیه برگزار شد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /جلسه امر به معروف و نهی از منکر با حضور فرمانده بسیج دانشجویی در  دفتر فرماندهی  این ناحیه برگزار شد .

 

این جلسه پیرامون ضرورت واهمیت مسئله  امر به معروف و نهی از منکر با توجه به آیات و روایات برگزار شد که پیرو فرمایش مقام معظم رهبری اصل مطالبه گری دراین زمنیه توسط اقشار جامعه بخصوص دانشجویان و جوانان به عنوان امران به معروف و ناهیان از منکر در اولویت قرار گیرد .
 
 
کسب مهارت و برگزاری دوره های آموزشی به عنوان یک لازمه دیگر مد نظر اعضا جلسه قرار گرفت که درادامه به سوق دادن گروه های جهادی و ضرورت ورود به این موضوع اشاره گردید .
 
دراین جلسه با اشاره به  این امر که حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در  اصل 8  قانون اساسی  امده است باید جدی گرفته شود و تذکر لسانی بعنوان یکی از ابزار های این مهم مد نظر قرار گیرد .
 
در پایان این جلسه مطرح شد: احیاء امر به معروف به عنوان واجب فراموش شده می تواند راهکار اصلی برون رفت از بحران ها و مشکلات در یک جامعه باشد  لذا ورود به مصداق های عملی، رعایت ظرافت ها و ریز بینی ها باید توسط مجریان رعایت گردد .
 
 
انتهای پیام /

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار