دوره تربیت کنشگران خانواده

گفت و گو با دکتر جهانی معاونت فرهنگسازی سازمان بسیج دانشجویی در ارتباط با دوره تربیت کنشگران خانواده


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  محسن جهانی معاون فرهنگسازی سازمان بسیج دانشجویی در مصاحبه با خبرنگار سازمان بسیج دانشجویی درباره دوره تربیت کنشگران حوزه خانواده گفت:

در راستای نقش آفرینی تخصصی رسالت تشکل دانشجویی بسیج دانشجویی برای حل آسیب های اجتماع و افزایش اثبات کارآمدی نظام در حوزه مباحث خانواده ، پس از مطالبه گری از نمایندگان مجلس و راه اندازه پویش نماینده ۱۲ میلیونی در راستای اصلاح ، اجرا و نظارت بر قانون تسهیل ازدواج ، در گام دوم به توانمندسازی کنشگران حوزه خانواده پرداختیم . باور داریم که ظرفیت فعالان دانشجویی در این عرصه بسیار میتواند موثر باشد . هم در راستای ارتقای توانمندی های فردی و هم در مسیر رقم زدن تحولات اجتماعی و تغییر بر ساختهای فرهنگی جامعه که نیازمند تغییرات هستند.
 
محسن جهانی در ادامه درباره ضرورت ایجاد یک حرکت خودجوش در بین دانشجویان گفت: ضرورت دارد که فعالان دانشجویی بصورت یک حرکت خودجوش در نقاط مخلتف کشور بتوانند نقش آفرینی کنند و منشا تحولاتی باشند تا آینده روشن جامعه را تضمین کنند.
 وی برای اینکه این تحولات اتفاق رخ دهد افزود: این کنشگران نیازمند به تسلط به مبانی ، محتواها و مهارتهای لازم هستند فلذا دوره با این رویکرد با همکاری سفیر فیلم طراحی شده و دانشجویان میتوانند در این پودمان شرکت کرده و مهارت های لازم را کسب کنند.
 
وی در انتها افزود با توجه به اینکه استقبال دانشجویان زیاد بوده است زمان ثبت نام به مدت دو هفته تمدید شده است و علاقمندان میتوانند جهت ثبت نام به نشانی www.Rafda.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار