مسئول دفتر بسیج دانشجویی لارستان:

باور به حل مشکلات اساسی، باید در بین بسیجیان نهادینه شود

مسئول دفتر بسیج دانشجویی لارستان: دانشجو باید به مرحله ای از اعتماد به نفس و خودباوری برسد که احساس کند می تواند با حضور خود در تشکل بسیج دانشجویی، مسائل عمده ی محلی، استانی، ملی و حتی بین المللی را تحت تاثیر قرار دهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /عبدالرزاق صفری، مسئول دفتر بسیج دانشجویی لارستان، در «دوره تشکیلاتی خط امام دانشگاه های لارستان» که در روز پنجشنبه، ۹ خرداد ماه و به میزبانی دانشکده سما برگزار شد، بیان داشت:


یکی از چالشی ترین موضوعات بسیج دانشجویی در شهرستان ها این است که هنوز دانشجوی بسیجی در عالم بسیج دانش آموزی و محلات سیر می کند و دغدغه ی فعالیت هدفمند و تشکیلاتی با تکیه بر اصل مسئله محوری را به درستی عملیاتی نمی کند.

صفری افزود: دانشجو باید به مرحله ای از اعتماد به نفس و خودباوری برسد که احساس کند می تواند با حضور خود در تشکل بسیج دانشجویی، مسائل عمده ی محلی، استانی، ملی و حتی بین المللی را تحت تاثیر قرار دهد.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی اظهار داشت: اگر در تشکل بسیج دانشجویی بلند همتی به عنوان یک اصل مد نظر قرار نگرفت، مجموعه به روزمرگی و یکنواختی دچار خواهد شد.

وی در پایان گفت: مدیریت های جنبشی در بسیج دانشجویی آن قدر تحول بخش و شورآفرین است که اگر در بین دانشجویان به خوبی تبیین شود، آنان را مجذوب خواهد کرد.

ارسال نظر


captcha