استکبارستیزی‌ازعوامل برخورد اساسی با نظام سلطه است مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه استکبار ستیزی بعنوان یک آرمان، مهمترین عنصر مقوّم انقلاب اسلامی است، گفت: استکبارستیزی از عوامل برخورد اساسی ما با نظام سلطه است چرا که این کار مهم ریشه در عمق تعالیم اسلامی دارد.

همزمان با 13آبان انجام گرفت؛
اکران مستند فروشنده2 در دانشگاه پیام نور اردبیل
مستند فروشنده2 ساخته محسن حاج کرمی روایتی از برنامه کشورهای غربی برای صنعت موشکی ایران، زمزمه‌های مذاکرات جدید و فشار بر صنعت موشکی کشورمان است که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل در این دانشگاه اکران شد.
یادداشت دانشجویی
آمریکای چهل سال پیش
امروز به گفته رهبر عزیزمان آمریکا دیگر آن آمریکای چهل سال پیش هم نیست و از آنجا که چهره استکباری این شیطان بزرگ بیش از پیش در دنیا آشکار گشته بطوریکه اکثریت تصمیمات این کشور هم در داخل و هم در بین شرکایش،با مخالفت روبه رو می شود.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل
استکبارستیزی‌ازعوامل برخورد اساسی با نظام سلطه است
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه استکبار ستیزی بعنوان یک آرمان، مهمترین عنصر مقوّم انقلاب اسلامی است، گفت: استکبارستیزی از عوامل برخورد اساسی ما با نظام سلطه است چرا که این کار مهم ریشه در عمق تعالیم اسلامی دارد.
نشریه بیسمچی در دانشگاه پیام نور اردبیل+تصاویر
نشریه بیسیمچی همزمان با 13 آبان روز استکبارستیزی تویط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل چاپ و منتشر شد.
همزمان با راهپیمایی ضداستکباری
دانشجویان اردبیل دلار آمریکایی را پاره کردند
جمعی از دانشجویان اردبیل همزمان با راهپیمایی ضد استکباری سیزه آبان با پاره کردن دلار آمریکایی از مسئولین کشور خواستند تا این ارز را از سیستم مالی کشور خارج کنند.
حضور دانشجویان اردبیل درراهپیمایی شکوهمند یوم الله 13 آبان+تصاویر
دانشجویان ولایتمدار اردبیل همگام با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی بزرگ استکبارستیزی یوم الله سیزه آبان فریاد مرگ بر امریکا یرداده و با آرمان های انقلاب آسلامی تجدید میثاق کردند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان
پیاده روی اربعین نشان داد، معنویت پویا است/ استکبار جهانی در حال نابودی است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان به تبیین دلایل استکبار ستیزی پرداخت و با اشاره به فشارها و تحریم های دشمنان گفت: ملت ایران با کسب بصیرت های لازم و همراه با روحیه انقلابی از این مانع نیز به سلامت عبور خواهد کرد.
در نشست بصیرت افزایی دانشجویی مطرح شد؛
برخی زنان، گورستان ها را با تالار اشتباه گرفته اند
یک مبلغ اسلامی در جمع دانشجویان اردبیل ضمن انتقاد از وضعیت جامعه به تبیین معنی و مفهوم غیرت دینی پرداخت و گفت: غیرت دینی مهمترین عامل شکست توطئه های دشمنان در برابر ملت ایران است.
مراسم جا ماندگان اربعین در دانشگاه فنی و حرفه ای اردبیل+تصاویر
مراسم جا ماندگان اربعین با حضور پرشور دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای اردبیل در این دانشکده فنی رازی اردبیل برگزار شد.
دانشجوی قهرمان مسابقات پاراآسیایی جاکارتا؛
بهترین افتخار زندگی‌ام، شکست تیم ملی امریکا است
دانشجوی اردبیلی که به همراه تیم ملی گلبال، قهرمان مسابقات پاراآسیایی جاکارتا 2018 شد، معلولیت را یکی از بزرگترین فرصت ها برای خود عنوان کرد و گفت: شکست تیم امریکا در مسابقات جهانی بهترین لحظات عمرم بود.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار