ضرورت ورود سریع قوه قضائیه به پرونده کشت و صنعت مغان/ حق عشایر مغان احقاق شود قرارگاه شهید احمدی روشن شهرستان پارس آباد مغان با ارسال نامه ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار ورود قوه قضائییه به پرونده کشت و صنعت مغان شد.

در نامه قرارگاه احمدی روشن شهرستان پارس آباد به رئیس قوه قضائیه مطرح شد
ضرورت ورود سریع قوه قضائیه به پرونده کشت و صنعت مغان/ حق عشایر مغان احقاق شود
قرارگاه شهید احمدی روشن شهرستان پارس آباد مغان با ارسال نامه ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار ورود قوه قضائییه به پرونده کشت و صنعت مغان شد.
به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزارشد
کمپین دانشجویی «من حجاب را دوست دارم» در اردبیل
جلسه هماهنگی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد
جلسه هماهنگی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل جهت اعزام به مناطق عملیاتی غرب و شمالغرب کشور با حضور مسئولین دانشگاه های اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد
ارمان سعیدی ؛
مخدوش شدن چهره سیاسی امریکا در جهان، ره آورد سیاست جنگ طلبی جمهوری خواهان
راهبرد امریکا در منطقه به شکست انجامیده هست،لذا سیاست اقای ترامپ در همراهی با عربستان سعودی در جنگ با یمن جز خالی کردن جیب عربها و فروش تسلیحات و تامین امنیت عربستان چیز دیگری نیست .
نشست مطالبه گری دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان با فرماندار نیر +تصاویر
فرماندار شهرستان نیر ضمن استقبال از نشست های مطالبه گری دانشجویان، به تشریح مشکلات موجود در این شهرستان پرداخت و گفت: طرح های مطالعاتی برای شکوفایی اقتصادی نیر، آغاز شده و با ایجاد بستر های لازم، بزودی زمینه اشتغال ۱۰۰۰ نفر در ۸ واحد تولیدی شهرستان فراهم می شود.
نامه سرگشاده جنبش دانشجویی اردبیل به رییس دادگستری استان در خصوص رسیدگی به دارایی های مسئولین
جنبش دانشجویی استان اردبیل با ارسال نامه ای سرگشاده به ریاست کل دادگستری استان اردبیل از وی خواست تا قانون رسیدگی به دارایی مسئولان نظام، را از مسئولین قبلی و فعلی استان در اولویت رسیدگی قرار دهد.
همزمان با سفر نخست وزیر ژاپن به ایران انجام گرفت
ارسال نامه سرگشاده قرارگاه احمدی روشن اردبیل به نخست وزیر ژاپن+متن انگلیسی
قرارگاه احمدی روشن اردبیل با ارسال نامه ای سرگشاده به نخست وزیر ژاپن ضمن یادآوری فجایع رخ داده در این کشور توسط آمریکا، از دولت ژاپن خواست؛ به جای میانجی گری به نفع استکبار، زمینه های تقویت روابط اقتصادی، سیاسی میان ایران و ژاپن را فراهم کند.
با حکم مسئول سازمان بسیج دانشجویی اردبیل
دبیر جدید قرارگاه احمدی روشن اردبیل معرفی شد
طی حکمی از سوی مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل سجادگلی دانشجوی دانشگاه فرهنگیان اردبیل به عنوان دبیر جدید قرارگاه مطالبه گری احمدی روشن اردبیل منصوب شد.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی اردبیل
برگزاری 50 عنوان برنامه به مناسبت ازادسازی خرمشهر در دانشگاه های اردبیل
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در دانشگاه های استان اردبیل خبرداد و گفت:این برنامه ها از اول خردادماه آغاز و تا چهارم خردادماه ادامه خواهد داشت
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل
استقامت تنها راه پیروزی در برابر این جنگ های ترکیبی است
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل از راهیان نور به عنوان تاکتیکی کلیدی برای ایجاد روح استقامت نام برد و گفت: همه باید تلاش کنیم از این فناوری جهت اعتلای خود و کشور بهره ببریم.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار