مقام حکومتی، حق توهین به ملت را ندارد/ پشتیبان قوه قضائیه در برخورد با اژدهای هفت سر فساد هستیم/ مجلس و دولت انقلابی تشکیل خواهیم داد رئیس اندیشکده ی یقین با بیان اینکه دولت تنها550 روز فرصت خدمت به مردم دارد، گفت: رئیس جمهور به جای عصبانی شدن در برابر مطالبات مردم، از کارنامه شش سال عملکرد خود در برابر مردم دفاع کند.

حسن عباسی در همایش بررسی پرونده نفوذ:
مقام حکومتی، حق توهین به ملت را ندارد/ پشتیبان قوه قضائیه در برخورد با اژدهای هفت سر فساد هستیم/ مجلس و دولت انقلابی تشکیل خواهیم داد
رئیس اندیشکده ی یقین با بیان اینکه دولت تنها550 روز فرصت خدمت به مردم دارد، گفت: رئیس جمهور به جای عصبانی شدن در برابر مطالبات مردم، از کارنامه شش سال عملکرد خود در برابر مردم دفاع کند.
یادواره شهدای دانشجوی شهرستان گرمی+ تصاویر
یادواره شهدای دانشجوی شهرستان گرمی با محوریت شهید امین نوری در دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.
حضور پرشور دانشگاهیان اردبیل در راهپیمایی 13 آبان
دانشجویان همیشه در صحنه استان اردبیل در روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور باشکوه و گسترده خود نشان دادند که همواره پشتیبان ولایت فقیه و آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند و در مقابل استکبار با قدرت ایمان و اراده انقلابی ایستادگی می‌کنند.
معاون فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان اردبیل خبرداد:
آمادگی اردبیل برای 40سالگی تسخیر لانه جاسوسی/توزیع اسناد لانه جاسوسی تا اجرای زنده سرود استکبار ستیزی
معاون فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در طول برگزاری راهپیمایی خبرداد گفت: فضاسازی محیطی در دانشگاه های استان اردبیل در کنار نصب بنر و پوسترهای استکبارستیزی در جهت معرفی اقدامات خائنانه استکبار در مورد ملت ایران اسلامی از جمله برنامه های بود که در طول هفته
بیانیه بسیج دانشجویی استان اردبیل به مناسبت 13 ابان
در این بیانیه امده است: افول قدرت استکباری ایالات متحده ی آمریکا در سایه ی مقاوت فعال ملت ایران؛ در سایه ی رهنمود های حکیمانه ی مقام معظم رهبری که به ویژه در بیانیه ی گام دوم انقلاب نیز ترسیم شده است، باید سرلوحه ی گروه های مقاوت و جریان های آزادی بخش قرار گیرد.
مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی آزادگان نیر+ تصاویر
طی مراسمی که با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل در مرکز آموزش عالی آزادگان نیر دانشگاه فرهنگیان نیر برگزار شد، سید عباس حسینی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این مرکز معرفی شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
نظام تعلیم و تربیت، خرمشهر پیش روی دانشجومعلمان است
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه نظام تعلیم و تربیت، در واقع خرمشهر پیش روی دانشجومعلمان است که باید فتح شود، گفت: مطالبه گری اساس و لازمه این کار است.
دبیر ستاد دانشجویی پیاده روی اربعین اردبیل خبرداد:
اعزام 300 دانشجوی اردبیلی به همایش بین المللی پیاده روی اربعین حسینی/ تحکیم وحدت اسلامی محوری ترین برنامه دانشجویان در موکب های اربعین
دبیر ستاد اربعین دانشجویی اردبیل با بیان اینکه 300 دانشجو از سراسر استان به همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی اعزام می شوند، گفت: این کاروان 21 مهرماه با بدرقه مسئولین دانشگاهها به مرزهای عراق اعزام خواهد شد.
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن اردبیل
مقابله با هنجارشکنان، مصداق کار جهادی و انقلابی است/ کمپین حمایت از حافظان امنیت در اردبیل راه اندازی می شود
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن اردبیل ضمن تجلیل از اقدامات نیروی انتظامی در مقابله با هنجار شکنان و برقراری امنیت و آرامش در کشور، گفت: با راه اندازی کمپین حافظان امنیت، از جان برکفان نیروی انتظامی قاطعانه حمایت می کنیم.
نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی به وزیر امور خارجه
بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی با ارسال نامه ای سرگشاده به وزیر امور خارجه، از این وزارتخانه خواست اقدامات لازم جهت آزادی شیخ زکزاکی، این روحانی جلیل القدر را انجام دهد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار