یک نماینده مجلس خوب سازنده آراء است نه بازرگان آراء/ صداقت سنگ بنای اعتبار رفتار و کردار هر فرد است جمعی از دانشجویان اردبیل به تبیین ویژگی های یک نماینده خوب در مجلس پرداخته و گفتند: یک نماینده خوب فردی است که امکان برخورداری از ظرفیت های حداکثری را برای حوزه ی انتخابیه خود به ارمغان بیاورد.

ویژگی های یک نماینده ایده آل مجلس از نگاه دانشجویان اردبیل؛
یک نماینده مجلس خوب سازنده آراء است نه بازرگان آراء/ صداقت سنگ بنای اعتبار رفتار و کردار هر فرد است
جمعی از دانشجویان اردبیل به تبیین ویژگی های یک نماینده خوب در مجلس پرداخته و گفتند: یک نماینده خوب فردی است که امکان برخورداری از ظرفیت های حداکثری را برای حوزه ی انتخابیه خود به ارمغان بیاورد.
یادداشت؛
نگرشی تحلیلی برجنگ اقتصادی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران
جنگ اقتصادی مجموعه ای از اقدامات عامدانه، غرض ورزانه، خصمانه و هدفمند دشمن با ابزارهای اقتصادی مانند پول،بانک، تحریم، محاصره ی اقتصادی است که با هدف تضعیف و کاهش توان اقتصاد و مقاومت ملی و در نهایت تغییر رفتار یا رژیم انجام می گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان:
ایران وطن اصلی و تاریخی آذری های جهان است/ تالیف لغت نامه خالص زبان آذری در اردبیل
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه هویت دینی و اسلامی رکن اصلی آذری های مسلمان جهان است، گفت: همه باید تلاش کنیم تا از این رکن مهم حراست شود.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل
ایجاد اتحادیه آذری‌های مسلمان جهان یک ضرورت بالفعل است
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه ایجاد اتحادیه آذری های مسلمان جهان امروز یک ضرورت بالفعل است به دولت آذربایجان هشدار داد از دنباله روی سیاست های آمریکا و رژیم صهیونیستی در راستای "اسلام هراسی و حذف تدریجی دین در منطقه" دست بردارد.
اعلام حمایت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل از مواضع نماینده ولی فقیه در استان
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل با صدور بیانیه ای از مواضع امام جمعه اردبیل در خصوص صیانت از سد عمارت و قطعه ای از خاک استان اردبیل حمایت کرد.
مسئول مرکز مپتا سازمان فضای مجازی بسیج؛
نخبگان دانشگاهی باید حافظه تاریخی افکار عمومی را زنده نگه دارند
مهرکش در جمع مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل گفت: نخبگان دانشگاهی باید حافظه تاریخی افکارعمومی را زنده نگه دارند تا مردم در بزنگاه های سیاسی که قرار است سرنوشت کشور رقم بخورد بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.
رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد؛
تبعیت از ولایت فقیه تنها راه کشور برای عبوراز تنگناها
رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد در جمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد با تشریح اصل پایبندی به ولایت فقیه، گفت: در طول چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی هر زمان که در تنگنا بوده‌ایم با اتکا و تبعیت از ولایت فقیه پیروز میدان مبارزه با دشمن شده‌ایم.
مسئولین دانشگاه های اردبیل
حفظ نظام و کشور مهمترین اولویت مردم است/ وظیفه بصیرت افزایی جامعه بر عهده نخبگان است
امروزه دشمنان تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بین مردم و رهبری و مراجع و هم‌چنین حوزه و دانشگاه جدایی بیندازند و از همین رو روی افراد خاص و نخبگان کشور برنامه‌ریزی کرده‌اند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان نیر
۹ دی ، تمرین نه گفتن ملت ایران به فتنه گران
یک دانشجوی اردبیلی دوراندیشی و تقوای الهی را از راهکارهای بصیرتی در برابر فتنه ها و توطئه های دشمنان دانست وگفت: در شرایط کنونی باید توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان را شناخت و با بصیرت و هوشیاری در برابر آنان مقاومت و ایستادگی کرد
نشست بصیرت افزایی حماسه 9 دی در دانشگاه آزاد بیله سوار+تصاویر
نشست بصیرت افزایی حماسه 9 دی با سخنرانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه پارس آباد در دانشگاه آزاد بیله سوار برگزار شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار