دانشگاه نهاد پیشران حرکت های انقلاب اسلامی است مسئول بسیج دانشجویی کشور از دانشگاه بعنوان نهاد پیشران حرکت های انقلاب اسلامی نام برد و گفت: بسیج دانشجویی وظیفه استمرار حرکت های انقلابی در جامعه را برعهده دارد.

مراسم تکریم و معارفه مسئولین سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل+تصاویر
مراسم تکریم و معرفه مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل با حضور نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور و روسای دانشگاه های اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
طی حکمی از سوی فرمانده سپاه استان؛
سرپرست جدید سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل منصوب شد
طی حکمی از سوی فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)استان اردبیل دکتر پرویز پرزور بعنوان سرپرست جدید سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل منصوب شد.
رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان؛
ولایت، رکن و حقیقت دین است
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در جمع دانشگاهیان اردبیل به ویژگی های بسیج اشاره کرد و گفت: تلاش های شبانه روزی بسیجیان در عرصه های محتلف باید به الگوی تمام عیار مسئولان کشور برای حل مشکلات تبدیل شود.
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)؛
سنگر بسیج دانشجویی، سنگر علم همراه با عمل است
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در مراسم تکریم و معارفه مسئولین سازمان بسیج دانشجویی اردبیل به تبیین جایگاه اقشار بسیج در جامعه پرداخت و گفت: سنگر بسیج دانشجویی، سنگر علم همراه با عمل است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان؛
دکتر پرزور: مطالبه گری بسیج دانشجویی، عقبه علمی دارد
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان در جمع دانشگاهیان اردبیل با بیان اینکه مطالبه گری بسیج دانشجویی امروز عقبه علمی دارد، گفت: مطالبه گری در مسائلی که مردم از آن رنج می‌برند نه تنها سیاسی نیست، بلکه کاملا علمی و برای حل معضلات و مشکلات مردم است.
نیک روش؛
دانشگاه نهاد پیشران حرکت های انقلاب اسلامی است
مسئول بسیج دانشجویی کشور از دانشگاه بعنوان نهاد پیشران حرکت های انقلاب اسلامی نام برد و گفت: بسیج دانشجویی وظیفه استمرار حرکت های انقلابی در جامعه را برعهده دارد.
مسئول بسیج دانشجویی استان؛
حفاظت از دستاوردهای انقلاب، وظیفه ذاتی سپاه است
مسئول بسیج دانشجویی استان در مراسم اختتامیه اردوهای جهادی دانشگاه پیام نور اردبیل به وظایف ذاتی سپاه و بسیج اشاره کرد و گفت:حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن از وظایف ذاتی سپاه و بسیج است و در این راه با هیچکس در هیچ مقامی تعارف نداریم.
مراسم اختتامیه اردوهای جهادی دانشگاه پیام نور اردبیل+ تصاویر
اردوهای 10 روزه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.
افتتاح اولین رصد خانه استان دانشگاه پیام نور اردبیل +تصاویر
رصد خانه دانشگاه پیام نور اردبیل با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نورکشور و مسئولین دانشگاه و تشکل های دانشجویی رسما به بهره برداری رسید.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
گروه‌های جهادی"مرگ برآمریکا" را درعمل نشان می‌دهند
مسئول دفتر نماینده گی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان در مراسم اختتامیه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل ضمن تلیل از خدمات جهادگران دانشجو گفت: گروه های جهادی با ایثار خود در واقع شعار مرگ بر امریکا را عملیاتی کردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار