سیزدهمین دوره طرح ولایت دانشجویی اردبیل در مشهد مقدس آغاز به کار کرد مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره طرح ولایت دانشجویی استان با حضور دانش پژوهان برادر دانشگاه های اردبیل در زائرسرای سبلان مشهد مقدس برگزار شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل
نخستین جشنواره فرهنگی و ورزشی، ورزش های پهلوانی و زورخانه ای دانشجویان در اردبیل برگزار می شود
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان از برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی و ورزشی، ورزش های پهلوانی و زورخانه ای دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در اردبیل خبرداد و گفت: این رخداد فرهنگی و ورزشی با 200 ورزشکار از 23 استان کشور 24 تیرماه در اردبیل برگزار می شود.
با حضور 50 دانشجوی اردبیلی؛
سیزدهمین دوره طرح ولایت دانشجویی اردبیل در مشهد مقدس آغاز به کار کرد
مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره طرح ولایت دانشجویی استان با حضور دانش پژوهان برادر دانشگاه های اردبیل در زائرسرای سبلان مشهد مقدس برگزار شد.
گزارش تصویری
بازدید دانشجویان اردبیل از"یادمان‌شهدای‌سیرانبند"
جمعی از دانشجویان برادر دانشگاه های اردبیل با حضور در روستای سیران بند شهرستان بانه به زیارت شهدای غریب این دیار رفتند تا ضمن فراگیری درس وفاداری و ولایتمداری به تمرین ایثار و فداکاری بپردازند.
گزارش تصویری
حضور دانشجویان برادر اردبیل در"یادمان بوالحسن" بانه
جمعی از دانشجویان استان اردبیل با اعزام به مناطق عملیاتی غرب کشور در استان کردستان، از منطقه عملیاتی بوالحسن شهرستان مرزی بانه بازدید و از نزدیک در جریان رشادتهای جوانان کشور در دفاع از مرزهای میهن اسلامی قرار گرفتند.
اردوی راهیان‌ نور دانشجویی‌ اردبیل درغرب‌کشور به روایت تصاویر
150نفر از دانشجویان استان اردبیل با حضور در مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس در غرب کشور ضمن اشنایی با ایثار و فداکاری رزمندگان در استان کردستان درس ایثار و وطن دوستی آموختند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان:
حقوق بشر آمریکایی به دنبال کاهش جمعیت ایران است/ دانشجویان به انحصارعلمی آمریکا در جهان پایان دهند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی با بیان اینکه قتل و کشتار آمریکایی، انقلابی و غیر انقلابی نمی شناسد گفت: کاهش جمعیت ایران، مهمترین هدف امروز آمریکا است.
با حضور مسئولین دانشگاه ها و بسیج انجام گرفت:
اعزام 150 دانشجوی اردبیلی به راهیان نور غرب کشور / تصاویر
150نفر از دانشجویان برادر استان با حضور مسئولین دانشگاه و بسیج از مقابل مرکز آموزشی شهید پیرزاده به مناطق عملیاتی 8سال دفاع مقدس در غرب کشور اعزام شدند.
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل:
۳۵۰ دانشجوی اردبیلی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می شوند
مسئول بسیج دانشجویی استان از اعزام 350 دانشجو به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس در غرب کشور برای نخستین بار خبر داد و گفت: زائرین دانشجوی استان در دو کاروان مجزا در روزهای 16 و 21 تیر ماه به استان کردستان اعزام خواهند شد.
در نشست علمی بسیج دانشجویی مطرح شد
4 دانشجوی نخبه اردبیل به دوره تخصصی ایران 1435 اعزام می شوند
مسئول علمی ناحیه بسیج دانشجویی اردبیل از اعزام 4 دانشجوی نخبه استان به دوره آموزشی و تخصصی ایران 1435 خبرداد و گفت: این دوره تخصصی با هدف شتاب بخشی به حرکت های علمی شهریور سالجاری در تهران برگزار خواهد شد.
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد:
طرح ولایت دانشجویی اردبیل نیمه دوم تیر ماه در مشهد مقدس برگزار می گردد
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری دوره طرح ولایت دانشجویی استانی در نیمه دوم تیر ماه خبرداد و گفت: این دوره بصیرتی و معرفتی با حضور 130 دانشجو در مشهد مقدس برگزار می شود.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار