بازدید مدیرکل کمیته امداد اردبیل از حاشیه شهر + تصاویر مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل به همراه مسئول قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی اردبیل با حضور در حاشیه شهر اردبیل از نزدیک در جریان مطالبات مردم این منطقه قرار گرفت.

دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن اردبیل
مقابله با هنجارشکنان، مصداق کار جهادی و انقلابی است/ کمپین حمایت از حافظان امنیت در اردبیل راه اندازی می شود
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن اردبیل ضمن تجلیل از اقدامات نیروی انتظامی در مقابله با هنجار شکنان و برقراری امنیت و آرامش در کشور، گفت: با راه اندازی کمپین حافظان امنیت، از جان برکفان نیروی انتظامی قاطعانه حمایت می کنیم.
نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی به وزیر امور خارجه
بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی با ارسال نامه ای سرگشاده به وزیر امور خارجه، از این وزارتخانه خواست اقدامات لازم جهت آزادی شیخ زکزاکی، این روحانی جلیل القدر را انجام دهد.
اعزام دانشجویان اردبیل به طرح ولایت کشوری+تصاویر
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل از اعزام 60 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان اردبیل به مشد مقدس خبرداد و گفت: این دانشجویان جهت شرکت در بیست و چهارمین دوره طرح ولایت کشوری به مشهد مقدس اعزام شدند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل:
دانشجویان اردبیل به راهیان نور شمالغرب اعزام می شوند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل از آغاز ثبت نام اردوهای دانشجویی راهیان نور شمالغرب کشور خبر داد و گفت: کاروان های راهیان نور هفته اول مردادماه به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام می شوند.
در مطالبه گری دانشجویان بسیجی از رئیس دادگستری استان اردبیل مطرح شد
دانشجویان پشتیبان قوه قضائیه در مبارزه با فساد هستند/ تبیین و مطالبه گری، رسالت جنبش دانشجویی
جمعی از اعضای بسیج دانشجویی استان اردبیل با حضور در دفتر رئیس کل دادگستری استان ضمن پیگری نامه سرگشاده خود به رئیس دادگستری استان در خصوص مطالبات دانشجویی، خواستار تسریع در مبارزه با مفاسد اقتصادی در سطح استان شدند.
در نامه قرارگاه احمدی روشن شهرستان پارس آباد به رئیس قوه قضائیه مطرح شد
ضرورت ورود سریع قوه قضائیه به پرونده کشت و صنعت مغان/ حق عشایر مغان احقاق شود
قرارگاه شهید احمدی روشن شهرستان پارس آباد مغان با ارسال نامه ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار ورود قوه قضائییه به پرونده کشت و صنعت مغان شد.
به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزارشد
کمپین دانشجویی «من حجاب را دوست دارم» در اردبیل
جلسه هماهنگی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد
جلسه هماهنگی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل جهت اعزام به مناطق عملیاتی غرب و شمالغرب کشور با حضور مسئولین دانشگاه های اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد
ارمان سعیدی ؛
مخدوش شدن چهره سیاسی امریکا در جهان، ره آورد سیاست جنگ طلبی جمهوری خواهان
راهبرد امریکا در منطقه به شکست انجامیده هست،لذا سیاست اقای ترامپ در همراهی با عربستان سعودی در جنگ با یمن جز خالی کردن جیب عربها و فروش تسلیحات و تامین امنیت عربستان چیز دیگری نیست .
نشست مطالبه گری دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان با فرماندار نیر +تصاویر
فرماندار شهرستان نیر ضمن استقبال از نشست های مطالبه گری دانشجویان، به تشریح مشکلات موجود در این شهرستان پرداخت و گفت: طرح های مطالعاتی برای شکوفایی اقتصادی نیر، آغاز شده و با ایجاد بستر های لازم، بزودی زمینه اشتغال ۱۰۰۰ نفر در ۸ واحد تولیدی شهرستان فراهم می شود.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار