امروز : يکشنبه، 6 فروردین ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار برگزیده استانی
علیپور با بیان اینکه تولید ملی قطعا به اشتغال و کارآفرینی منتهی خواهد شد، تصریح کرد: عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی با مدیریت صحیح و جهادی و انقلابی و تلاش در رفع نواقصی که در سیستم اقتصادی کشور وجود دارد میسر است.
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی با اشاره به اردوهای جهادی در ایام نوروز گفت: دانشجویان بسیجی جهادگر دانشگاه های آذربایجان غربی متشکل از 4 گروه جهادی از 4 فروردین سال 96 تا نیمه فروردین ماه برای ارائه خدمات عمرانی، فرهنگی و محرومیت زدایی به مناطق حاشیه نشین شهرستان ارومیه عازم شدند.
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند اظهارداشت: متاسفانه در این دولت به واردات و صادرات توجه نشده و به تولید داخلی و کارگاه های تولیدی آنگونه که باید و شاید رسیدگی نشده است.
معاون سازندگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد حضور 12 پزشک و دندان پزشک در منطقه محروم سیلاب و کلوار را از جمله فعالیت های جهادگران دانشجویی در شروع سال جدید بیان کرد.
مسئول بسيج دانشجويي جيرفت و عنبرآباد در گفت‌وگو با خبرنگار ما در عنبرآباد اظهار داشت: اعزام گروه‌های جهادی از اول فروردين ماه ٩٦ آغاز وبه مدت ده در مناطق كم برخوردار ومحروم شهرستان عنبرآباد و شهر مردهك ادامه دارد.
با وجود اینکه کمتر از دوماه تا انتخابات و پنج ماه تا پایان یازدهمین دوره ریاست جمهوری مانده تاکید مجدد بر اقتصاد مقاومتی نشانه آشکار عدم موفقیت دولت در اجرای انتظارات رهبری و مطالبات مردمی در راستای اقتصاد مقاومتی است.
اینجا اروند خروشان میعادگاه عشق خالصانه، امواجش نشانه تلاطم ارواح عارفانه است، آخر ما خاکیان را چه به سرزمین های افلاکیان! طرف دیگر رودخانه عراق بود و بوی کربلای حسینی به مشام می رسید...
دانشجویان بسیجی و جهادگر دانشگاه پیام نور لیکک نوروز 96 خود را متفاوت تر از سایر دانشجویان در کنار مردم مستضعف روستای ده مورد از توابع شهرستان بهمئی می گذرانند.
گروه فدائیان عدالت متشکل از دانشجویان و طلبه های مختلف سراسر کشور، سال هاست که با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم تشکیل شده و عمده فعالیت های خود را در جنوب کرمان متمرکز کرده تا با اقدامات عمرانی و فرهنگی به مردم این مناطق خدمات ارائه دهد.
ملتی که با اعتقاداتش در ۸ سال دفاع مقدس خون پاک فرزندانش را، تقدیم نهال انقلاب و جمهوری اسلامی کرد تا اقتدار ملت را تضمین کند، امروز مسئولین ما باید اندکی به خود آمده و عملکردی در شان ملت شهید پرور داشته باشند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است