امروز : پنجشنبه، 26 مرداد ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار برگزیده استانی
۲۵ دانشجوی خواهر دانشگاه پیام نور یزد به منظور خدمت رسانی و محرومیت زدایی عازم روستای بختیاری از توابع بخش چاهک شهرستان خاتم یزد شدند.
شورای تخصصی شهرسازان بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در بیانیه‌ای اعلام کرد: شهردار خدمت‌گزار به اتومبیل نمی‌خواهیم؛ شهرداری که تمام همتش خدمت به ماشین و ساخت پل و مدیریت ترافیک و آسفالت و غیره است، همان بهتر که به عنوان مسئول راه‌ها در جایی دیگر خدمت کند.
گروه جهادی بسیجیان دانشگاه های قاین به گلزار شهدای گمنام منطقه جبل النور شهرستان قاین اعزام شدند.
شب گذشته دانشجویان هشتمین دوره طرح ولایت استان کرمان شبی با زمزمه دعای پر فیض توسل گذرانند.
مسئولین دانشگاه پیام نور اردبیل با حضور در عرصه جهادی گروه عباسیون این دانشگاه در منطقه گلمغان اردبیل از نزدیک در جریان فعالیت های عمرانی و فرهنگی این گروه جهادی قرار گرفتند.
به همت بسیج دانشجویی بیضاء مراسم زیارت عاشورا و عزاداری به یاد شهید مدافع حرم محسن حججی در دانشگاه آزاد این شهر برگزار شد.
اردوهای جهادی وسیله‎ای برای حضور جوانان عاشق، انقلابی و دغدغه‎مند به مناطق محروم روستایی است تا خدمت بی‎منت جهادگران در جبهه محرومیت‎زدایی بهانه‎ای برای خودسازی آنها باشد.
دهیار روستای کوهچر با تشکر از گروه های جهادی بسیج دانشجویی اظهار کرد: جهادگران دانشجو با حضور در مناطق محروم طعم فقر را می‌چشند و در آینده که مسئولیتی برعهده بگیرند حقوق نجومی نمی‌گیرند.
حال کاسبان تحریم چه شده و جریان انقلابی را متهم به کاسبی تحریم میکنید و مارا تازه انقلابی شده مینامید.ای انقلابی های کهنه کار شمارا چه شده که این همه با امام خمینی و ارمانهای او فاصله گرفتید و تحریم را مایه عداب و عقب ماندگی میدانید در حالی که روح خدا ان را #تحفه الهی نامید.
این اردو از ۱۵ تا ۲۵ شهریور ماه جهت خدمت رسانی به مردم محروم در روستای گنجی شهرستان داراب برگزار می شود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است