امروز : سه شنبه، 2 آبان ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار برگزیده استانی
مدیر فرهنگی و هنری بسیج دانشجویی فارس از برگزاری سومین جشنواره ادبی و هنری دانشجویان در دانشگاه های استان با عنوان «رویش 3 » خبر داد.
کانون انشا و نویسندگی با همکاری بسیج دانشگاه فرهنگیان کرمان(پردیس شهید باهنر کرمان) مسابقه ی دلنوشته مهمان آسمانی برگزار می کند.
انجمن علمی مهندسی شیمی و پایگاه بسیج دانشکده فنی ومهندسی سمینار مقاله نویسی برگزار می کنند.
برگزاری تریبون آزاد با موضوع نقد علمی دانشگاه شهرکرد؛ دوشنبه 1 آبان ماه ساعت 12:30 در محوطه دانشکده علوم پایه .
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در قالب عرضه اقلام ایرانی در سه قسمت کتب دست دوم تمامی رشته‌ها، نوشت افزار و تغذیه دانشجویی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ایرانشهر برپا شد.
هیات محبان المهدی(عج) بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایوان، مراسم سوگواری سیدالشهدا(ع) و قرائت زیارت عاشورا را به صورت هفتگی تا پایان ماه صفر در نمازخانه دانشگاه برپا می کند.
شامگاه یکشنبه، اجتماع زائران اربعین استان یزد در محل دانشگاه فرهنگیان یزد برگزار می‌شود.
رئيس دانشگاه شهرکرد خطاب به خانواده شهيد قاسمي: ما به وجود شما افتخار مي کنيم و براي اينکه راه روشنگري را گم نکنيم احتياج به حضور و مراجعه به شما داريم و به نيابت از دانشگاهيان شهرکرد قول مي‏دهيم که راه اين شهدا را ادامه دهيم.
سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه میزبان جمعی از مسئولین خواهربود.این جلسه با محوریت برنامه ریزی و ارائه موضوعات تخصصی پیرامون مسائل خاص مربوط به خواهران درسازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
معاونت علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد اقدام به برگزاری کارگاه جامع فناوری نانو نموده است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است