امروز : پنجشنبه، 4 خرداد ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار برگزیده استانی
بمناسبت فتح غرورآفرین خرمشهر ،جمعی از دانشجویان بسیجی دانشکده فنی پسران ایلام با شهدای گمنام شهر ایلام تجدید میثاق نمودند.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام، به مناسبت فرارسیدن آزاد سازی خرمشهر، مراسم غبارروبی از گلزار شهدای گمنام شهرایلام و تجدید عهدی دوباره با شهدا برگزار می گردد.
جلسه کانون طرح ولایت واحد خواهران دانشگاه مازندران و کارگاه آموزشی مسائل سیاسی بعد از انتخابات امروز دوشنبه 96/3/1 در دفتر بسیج دانشجویی بابلسر برگزار شد.
مرحله ی اول شناسایی مناطق محروم بندپی شرقی بابل به همت گروه جهادی علویون بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران انجام شد.
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بیش از صد محصول در نمایشگاه ارائه شده است افزود: این پژوهشکده و نمایشگاه بر اساس احساس دغدغه و تکلیف با روحیه جهادی و اقدام انقلابی شکل گرفت تا توانمندی های استان را نشان دهد.
مراسم جشن میلاد امام زمان(عج) به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زابل برگزار شد.
مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی ایلام گفت: آزمون ورودی دوره خط امام(ره) استانی ایلام با حضور بیش از 100 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های ایلام ظهر امروزدر نمازخانه الهادی دانشگاه پیام نور برگزارشد.
مراسم آیین کلنگ زنی مسجد علی بن ابی طالب امروز در دانشگاه شهرکرد برگزار گردید.
دوره تشکیلاتی بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی زابل با حضور 50 دانشجوی خواهر و برادر در مجتمع شهید عالی زاهدان برگزار شد.
هر چند از روز گذشته تا نیم ساعت قبل از برگزاری مناظره سخنرانان دو طرف چندین و چندبار تغییر کردند اما بالاخره با بیش از یک ساعت تاخیر بالاخره دکتر یوسف رستمی رییس سابق دانشگاه علمی کاربردی کردستان به نمایندگی از ستاد رییسی و امید عزیزی استاد مدعو دانشگاه کردستان به نمایندگی از طرف ستاد روحانی در دانشگاه پیام نور به مناظره نشستند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است