امروز : دوشنبه، 5 تير ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار برگزیده استانی
"عزیز قیصوری" کارآفرین برتر ایلامی به فرمان رهبری لبیک گفته،آستین همت را بالا زده و با گفتن بسم الله شروع به کار تولیدی نموده است هر چند از دولتمردان گلایه مند است که فقط دم از اقتصاد مقاومتی میزنند ولی در عمل با الفبای اقتصاد مقاومتی بیگانه اند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان با حضور مسئول محترم ناحیه و اعضای شورا سومین جلسه را تشکیل داد.
دانشجویان دانشگاه پیام نور به همراه مردم شهرستان اقلید در راهپیمایی روز قدس حضور یافتند.
محفل انس با قرآن کریم و ضیافت افطاری در دانشگاه کردستان در قالب طرح مودت برگزار شد.
مراسم افطاری نیروهای وظیفه ناحیه بسیج دانشجویی شهرکرد باحضور کلیه نیروهای وظیفه این ناحیه با حضور مسئول محترم ناحیه برگزار گردید.
بر این اساس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هدف قرار دادن مقرهای اصلی گروه های تروریستی تکفیری داعش در دیرالزور سوریه سیلی محکمی را به این گروه منحوس صهیونیستی – آمریکایی زد و انتقام خون های عزیزان مظلوم در حادثه تروریستی 17 خرداد را ستاند.
قرار بر این نبود که در جمهوری اسلامی که بر پایه ی انقلاب مستضعفان و پابرهنگان شکل گرفته و به گفته ی معمار کبیر آن صاحبان این انقلاب مستضعفان هستند ، گروه یا مجموعه ای به خود جرات دهد تا با اعتراض مردم ستمدیده و بی دفاع به بدترین شکل ممکن برخورد نماید.
اختتامیه راهیان نور دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با حضور سرهنگ عباس برزگری جانشین فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین، سرهنگ طاهرخانی معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان، حجت الاسلام معبودی نماینده ولی فقیه سپاه در استان، روسا، معاونین، نمایندگان ولی فقیه در دانشگاههای استان، مسئولین و معاونین ناحیه بسیج دانشجویی، مسئولین بسیج دانشگاه‌های استان، راویان وخادمین راهیان نور عصر دیروز در حسینیه شهید مطهری سپاه صاحب الامر (عج) قزوین برگزار شد.
ویژه نامه"مهاجر جوان" در آستانه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان توسط گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل منتشر شد.
تمام حرفمان این است که دشمن در فکر این است که در دستگاه های مدیریتی کشور داخل شود و با اعمال قدرت و تصمیم گیری در کشور به اهداف خود برسد و این آفت اصلی و دردی است که عده ای هم در این راه هم نوا و هم سو با دشمن شده اند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است