امروز : يکشنبه، 29 مرداد ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
عبدالملکی در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه شهید چمران اهواز:
1396/5/29-15:16:26
برجام مسیر را برای از بین بردن تدریجی اقتصاد ما باز کرد
عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: برای حفظ برجام لازم است قراردادهای دیگری را هم بپذیریم از این جهت نه تنها برجام صنعت هسته‌ای ما را نابود کرد، بلکه مسیر را برای از بین بردن تدریجی اقتصاد ما باز کرد
در قالب برنامه های کنگره شهدای دانشجوی آذربایجان شرقی برگزار شد؛
1396/5/29-15:1:58
صعود موفقیت آمیز 600 نفر از دانشجویان دانشگاه های آذربایجان شرقی به قله 4811 متری سبلان
در این صعود که در مدت دو روز انجام شد 600 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان آذربایجان شرقی در قالب گروه های 15 نفری از مراکز بسیج دانشجویی دانشگاه های تبریز و شهرستان های استان به قله 4811 متری سبلان صعود کردند.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر:
1396/5/29-14:11:21
اردوهای جهادی بهترین عرصه برای تربیت مدیران انقلابی آینده است+ تصاویر
رضا آبشیرینی در جمع دانشجویان جهادگر بسیجی اظهار داشت: اردوهای جهادی نعمتی بزرگ و فرصتی مغتنم برای خوسازی و کسب رضایت خداوند باری تعالی و بهترین عرصه برای تربیت مدیران انقلابی آینده است.
مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی یزد با تاکید بر اینکه استفاده نادرست از فضای مجازی دلیل اصلی بسیاری از آسیب های اجتماعی است افزود: متاسفانه این آسیب ها برخی از خانواده های روستایی را نیز دچار مشکل کرده است.
معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری ؛
1396/5/29-13:8:23
برگزاری کارگاه آموزشی اصول پایان نامه نویسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد
در تاریخ 28 و 29 مردادماه معاونت علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان کارگاه آموزشی اصول پایان نامه نویسی را در محل تالار ساختمان اداری دانشگاه آزاد واحد شهرکرد برگزار نمود .
رئیس‌ جمهور ، براساس اصل 135 قانون اساسی و در حکمی، سیدضیاء هاشمی را به سرپرستی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب کرد.
پذیرش رای دادگاه صالحه برای آشوبگران دشوارتر از پذیرش رأی ملت است اعضای شورای مرکز اتحادیه دفتر تحکیم وحدت در نامه‌ای خطاب به رئیس دولت اصلاحات نوشت: پذیرش رای دادگاه صالحه برای آشوبگران دشوارتر از پذیرش رأی ملت است.
صبح روز پنج‌شنبه 26مردادماه سال جاری جمعی از مسئولین، معاونین، نماینده نهاد رهبری دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان از عرصه بهداشتی-درمانی جهادگران بسیجی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین در منطقه الموت دهستان دستجرد سفلی و روستاهای تابع بازدید نمودند.
هجدهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل کشور از روز یک‌شنبه ۲۹ مرداد با شعار نوگرایی در حکومت، پایبندی به حاکمیت در دانشگاه علامه طباطبائی آغاز به کار کرد.
استاندار سمنان با اشاره به حضور 1700 دانشجو در اردوهای جهادی، گفت: برنامه های فرهنگی در این اردوها تقویت شود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است