امروز : شنبه، 29 مهر ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
مسئول بسیج دانشجویی تهران بزرگ از صدور مجوز خروج از کشور ۸۵۰۰ دانشجوی دانشگاه‌های تهران بزرگ جهت شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی از طریق سامانه سقا خبر داد.
ایمان عبدالله زاده مسئول كميته جهادی دانشجویی اربعین با اشاره به تحویل صحن حضرت زهرا (س) نجف افزود کار گروه جهادی خراسان رضوی در صحن حضرت زهرا با اماده سازی موکب دانشجویی آغاز گردید.
مسئول فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام خبر داد؛
1396/7/29-14:19:31
آغاز فراخوان سومین جشنواره فرهنگی هنری ققنوس در ایلام
دیوالی از آغاز فراخوان سومین جشنواره فرهنگی هنری ققنوس در ایلام خبر داد و گفت: این جشنواره در ایام الله دهه فجر با همکاری دانشگاه های استان ایلام برگزار می شود و به نفرات برتر هر رشته جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
اطلاعیه ستاد ملی اربعین دانشگاهیان( قرارگاه نور بسیج دانشجویی):
1396/7/29-13:52:12
تمدید ثبت نام در سامانه سقا برای دانشجویان مشمول متقاضی سفر اربعین تا پایان 30 مهر
با توجه به استقبال گسترده و درخواست های مکرر دانشجویان، به اطلاع می رساند ثبت نام در سامانه سقا sagha-noor.ir جهت اخذ مجوز خروج رایگان دانشجویان مشمول متقاضی سفر پیاده روی اربعین تا پایان روز 30 مهر تمدید شد.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی استان اردبیل خبرداد؛
1396/7/29-13:20:28
جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری ققنوس در اردبیل برگزار می شود
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی استان از برگزاری سومین جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری ققنوس ویژه دانشجویان دانشگاه های استان خبرداد و گفت: این جشنواره آذر ماه سالجاری در اردبیل برگزار می شود.
اربعین شهادت سالار آزادگی جهان نزدیک است و دانشجویان هم می‌خواهند مانند دیگر دلدادگان آزادگی نقشی در رساندن صدای مکتب حسینی به گوش جهانیان داشته باشند، دانشجویان بسیجی دانشگاه امام صادق(ع) موکب بین‌المللی فرهنگی به پا می‌کنند.
مردانی گفت: آزادی و آزاد اندیشی از مفاهیمی است که از آن ها برداشت های متفاوتی میشود،به همین علت مسئولان گاهی در دانشگاه ها با تعبیر نادرست در ذهن خود از آزاد اندیشی از برگزاری این کرسی ها و همایش ها جلوگیری میکنند در حالی که آزاد اندیشی به معنی هیاهو و جنجال آفرینی سیاسی نیست،بلکه به معنا ارائه نظر و طرح های کاربردی برای پیشرفت بیشتر میباشد.
بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در نامه‌ای به روسای 3قوه خواستار رسیدگی فوری به مطالبات سپرده‌گذاران موسسه مالی آرامس را به خانواده ها و اعتباری کاسپین شد.
سخنرانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ایرانشهر در نماز جمعه:
1396/7/29-11:36:10
مسئولان در پی تامین منافع سیاسی و گروهی خود نباشند/ برخی نمایندگان مجلس تریبون جریان فتنه هستند
خانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ایرانشهر هر کدام از رئیس جمهورهای آمریکا با افکار پلید و شیطانی خود سعی در تامین منافع کشور خود دارند بر خلاف برخی مسئولان ساده اندیش که در پی تامین منافع سیاسی و گروهی خود هستند.
دانشجویان دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب، در محکومیت سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران، راهپیمایی کردند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است