امروز : جمعه، 8 ارديبهشت ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
به گزارش مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دلیجان نشست پرسش و پاسخ با حضور داوود گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی با موضوع انتخابات در سالن سوم خرداد روز پنج شنبه 1396/02/07 برگزار شد.
بیانیه بسیج دانشجویی رامسر درباره هتاکی اخیر به امام رضا(ع)؛
1396/2/7-22:15:14
از مراجع ذیصلاح تقاضای شدیدترین برخورد با هتاکان را داریم
ما دانشجویان بسیجی بر حسب تکلیف الهی و وصیت عبادی سیاسی حضرت امام روح الله ، از تمامی مراجع ذیصلاح تقاضای شدیدترین برخوردها و اقدامات را داریم و از مسئولین می خواهیم با جدیت هرچه تمام و با استفاده از ظرفیت قانون امر به معروف و نهی از منکر اقدامات لازم را انجام نمایند.
در هفته اول اردیبهشت در دانشگاه ها صورت گرفت؛
1396/2/7-17:45:28
«مراسم ختم تولید ملی»؛ اعتراض متفاوت دانشجویان +عکس
بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام به تمام حامیان این مجالس و نیز مسؤلین هشدار می دهد از ساحت مقدس امام هشتم شیعیان و مردم شریف ایران عذر خواهی کرده و از دستگیری به هر عمل شنیعی برای تثبیت کرسی های قدرت خود توبه کرده و بیش از پیش خود را شرمسار و خجل ننمایند و از مسئولین ذی ربط خواهان برخورد قاطع با عامل این عمل قبیح است.
این سلسله اقدامات برنامه ریزی شده از چشمان تیز بین سربازان شهادت طلب حضرت ولی عصر(عج)مخفی نیست وبی شک بغض فروخورده و انقلابی شیعیان و محبین اهل بیت عصمت به طوفانی خواهد انجامید که تاروپود انسان های بی ریشه و فاسد را از هم خواهد گسست تا دیگر حتی فکر تعدی نیز در سر نپرورانند.
بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام با صدور بیانیه ای اعلام نمود؛
1396/2/7-17:8:10
ستاد انتخاباتی روحانی در ایلام باید از محضر امام هشتم(ع) و مردم شریف ایران عذر خواهی کنند
بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام به تمام حامیان این مجالس و نیز مسؤلین هشدار می دهد از ساحت مقدس امام هشتم شیعیان و مردم شریف ایران عذر خواهی کرده و از دستگیری به هر عمل شنیعی برای تثبیت کرسی های قدرت خود توبه کرده و بیش از پیش خود را شرمسار و خجل ننمایند و از مسئولین ذی ربط خواهان برخورد قاطع با عامل این عمل قبیح است.
مسئوول بسیج دانشجوئی مازندران گفت: کرسی‌های آزاد اندیشی با محوریت انتخابات در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان مازندران برگزار می‌‍‌شود.
انقلاب اسلامی ایران به‌مثابه یک پدیده‌ی ذاتاً فرهنگی که قابلیت بروز و ظهور تمدّن‌ساز در ساحت‌های مختلف زندگی این‌جهانی دارد همواره می‌بایست بر مبنای خاستگاه ناب هستی‌شناختی خود رصد گردیده و با یک رویکرد ژرف‌نگرِ آسیب‌شناس و غایت‌مدار به بازتولید و تعمیق «مبانی»، «ارزش‌ها»، «راهبردها» و «روش‌ها»ی خود در زمینه‌های مختلف همّت گمارد تا در جهت رفع نیازهای روزآمد فکری، ذهنی و عینی با رویکرد «نواندیشی» و «نوآوری» در عرصه‌ی «نظریه‌پردازی در معارف انقلاب اسلامی» به کارآمدی و اثربخشی بیشتری نایل آید.
مطالبات دانشجوی ایلامی از رئیس جمهور فعلی؛
1396/2/7-0:20:42
تناقض های آماری و کارشناسی دولت روحانی
جناب روحانی؛ دوران من خیلی خوب بود و من خیلی کارها می خواستم بکنم برخی به جای کمک، در کار ملت سنگ اندازی کردند و نگذاشتند و نمی گذارند، گذشته است، لطفا به جای مظلوم نمایی و نگذاشتند کار کنیم، پاسخ موارد زیر را بگویید.
مسئول بسیج دانشجوی نور در جمع فعالین بسیج دانشجویی دانشگاه های نور گفت:تجربه نشان داده نگاه زاویه دار مسئولین با ولایت، کشور را در تنگناهای حساس دچار مشکل کرده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رشت
1396/2/7-0:10:46
گردهمایی اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور رشت
گردهمایی اساتید و دانشجویان در دانشگاه پیام نور رشت با سخنرانی دکتر قدیری ابیانه( سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در مکزیک، گواتمالا، بلیز و استرالیا) برگزار می شود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است