امروز : چهارشنبه، 9 فروردین ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
هم اکنون طرح تحول نظام سلامت به گردابی تبدیل شده که همانند طرح هدفمندی یارانه‌ها به زودی سایر نظام‌های اقتصادی، صنعتی و تولیدی را با بحران جدی روبرو می‌کند.
محمد شعبانی,
1396/1/5-0:48:59
اقتصاد پسابرجام یا تقریباً هیچ
پس از برآمدن برجام، سیاست‌گذاران محترم، امید بسیاری به سرمایه‌گذاری خارجی داشتند. بزرگی از مدیران مالی محترم دولت اشاره می‌کردند که پس از برجام امکان انتشار ۱۰۰ میلیارد دلار اوراق بین‌المللی به‌صورت سالانه وجود دارد
ملتی که با اعتقاداتش در ۸ سال دفاع مقدس خون پاک فرزندانش را، تقدیم نهال انقلاب و جمهوری اسلامی کرد تا اقتدار ملت را تضمین کند، امروز مسئولین ما باید اندکی به خود آمده و عملکردی در شان ملت شهید پرور داشته باشند.
عضو فعال بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور شیراز دربرابر تهاجم دشمن در برابر انقلاب و دستاوردها و اهداف انقلاب باید فعالیت‌های فرهنگی و هنری را بخصوص در دانشگاه‌ها پربار و تقویت کنیم، گفت: دانشجو باید محیط دانشگاه را تحت تاثیر شخصیت معنوی خود قرار دهد.
مهسا صالحی؛
1395/12/26-11:58:25
راهیان نور، تجربه ای فراموش نشدنی
همه ساله درفصل زمستان و ایام نوروز با حرکت کاروان های راهیان نور عطری از پاکی و خلوص از مناطق دوران دفاع مقدس به مشام می رسد.
علی اصغر سمیعی؛
1395/12/26-11:53:2
دعوت نامه ای از سوی شهیدان آمده است
دعوت نامه ای از سوی شهیدان آمده است، بعضی میگویند"همت" است و عده ای میگویند "قسمت"؛ اما نه! به راستی "دعوت" است...
چطور میتوانید با حرف‌های ناپخته‌ای که زده اید در محرم و ایام فاطمیه و مراسمات دینی شرکت کنید مگر شما از اهل بیت و خداوند نمیترسید؟!
این شیرزنان ایران اسلامی اکنون نیز در تمامی برهه های حساس پای آرمان های انقلاب مردانه ایستاده اند و گوش به فرمان ولایت در تمامی عرصه ها حضوری زینبی دارند.
سجاد یزدان پرست؛
1395/12/21-15:4:9
در دور باطل نجومی‌ها گرفتار شده‌ایم
آری، در دور باطل نجومی ها گرفتار شده ایم. مردم گله مند هستند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است