امروز : پنجشنبه، 5 اسفند ماه 1395
 
 
آرشیو اخبار
مجتبی آقابابایی؛
1395/12/4-10:21:51
مردم گله مندند!
گله مندی مردم از وعده هاییست که صرفا در مقام وعده مانده اند و انگار قرار نیست عملی بشوند.
یادداشت دانشجویی عارف باستانی مسئول بسیج دانشجویی پیام نور ماسال در پی سخنان اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر آشتی نکردن امت با فتنه گران و آشوب کشان جامعه.
یادداشت و تحلیل دانشجویی محمدرضا فرزانه: گویا گوش شنوایی بر گلایه های رهبری وجود ندارد و سالیان درازی است که دولت ها و مجلس ها و کارگزاران نظام به جز عده ای که حقیقتا انقلاب را درک کردند به آن توجهی ندارند.
جوکار؛
1395/12/1-11:43:42
انتخابات نزدیک است
خانم جوکار مسئول بسیج دانشجویی پردیس بنت الهدی صدر: آقای رئیس جمهور که با هزار وعده و وعید آمده بود حالا نه تنها نمی‌تواند دربرابر وعده هایش پاسخگو باشد بلکه در برابر آنچه انجام داده نیز جوابی ندارد .
یادداشت دانشجویی مصطفی مجرد مسئول بسیج پردیس فنی فومن دانشگاه تهران
حسین حسینی نژاد؛
1395/12/1-11:18:42
رفع حصر با رمز آشتی ملی
یادداشتی ازحسین حسینی نژاد دانشجوی بسیجی از هرمزگان.
هر جا که این کشور با بحران و مشکلی روبه رو بوده است همین نیروهای مومن و انقلابی بوده که سینه سپر کردند و در راستای تحقق اهداف انقلاب از جان و مال خود گذشتند
یادداشت ازمحمد رستمی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند وفعال دانشجویی.
این افراد باید بدانند که ملت بصیر ایران همواره گوش به فرمان رهبری پشت سر نظام ایستاده و هرگونه توطئه و فتنه ای را با پاسخ دندان شکن خنثی خواهند کرد.
قیام 29 بهمن تبریز سومین حادثه مهم تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سال 1356 می‌باشد که پس از رحلت غریبانه حاج آقا مصطفی خمینی و قیام 19 دی قم اتفاق افتاد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است