امروز : جمعه، 3 آذر ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
مجتبی حدادان؛
1396/9/1-13:53:49
سپاه بین المللی
ما در حال حاضر یک سپاه بین المللی داریم در این سپاه عراقی هست، سوری پیدا میشود،پاکستانی هست، برادران افاغنه نقش داشته اند، سنی هست، شیعه هست و توانسته ایم با ملیت ها و مذهب های مختلف علیه یک دشمن واحد بجنگیم
فعال دانشجویی:
1396/9/1-12:13:29
نابودی داعش پایان کار نیست
هدف آن ها از همان اول نابودی ایران بود اما به غیر از حادثه مجلس و حرم امام که به تعبیر مقام معظم رهبری ترقه بازی نام گرفت،دیگر نتوانستند به حریم کشور تجاوز کنند.
این فتح مبین و شکست جریان تکفیری-صهیونیستی داعش به دست مدافعان مقتدر جبهه مقاومت، درس عبرتی برای جریان های ذلیل و زبون و غرب پرستی خواهد بود که راه رهایی را نه در مقاومت؛ که در لبخند به شیاطین در پشت میزهای مذاکره جستجو می کردند.
هدایت الله امیری؛
1396/8/27-10:56:6
دلایل ترس آل سعود از انقلاب اسلامی ایران
حکام وابسته آل سعود از اول پیروزی انقلاب اسلامی نگاهی خصمانه به آن داشته اند که ناشی از ترس و هراس آنها از این نظام اسلامی بوده است. حال برخی از دلایل دلایل هراس رژیم آل سعود از انقلاب اسلامی را بر می شماریم.
عبیداوی؛
1396/8/27-10:29:11
سوسنگردبایستی تافرداآزادشود
آزادسازی سوسنگردازنقاط درخشان تاریخ8سال دفاع مقدس ومقدمه خروج تدریجی جبهه های نبردازبن بست ناشی ازرویکردبنی‌صدر و تفکر لیبرالی جاری درصحنه اداره جنگ بود.
اجنبی پرستانی که در سایه امنیت کشور به قدرت رسیدند، ندای ما موشک نمی‌خواهیم سرمی‌دهند و این‌ها کسانی هستند که طرف‌های مذاکره کننده‌گانشان به مجلس حمله کردند و می‌گویند سوریه و عراق با مذاکره و سیاست حل شده است.
توقیف روزنامه کیهان با دستور مستقیم دبیرخانه شورای امنیت ملی چنان مدعیان پوچ اندیش را به وجد آورد که فراموش کردند، این شورای امنیت ،همان شورای امنیتی است که دستور حصر سران فتنه را صادر کرده است و همچنین ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات را و ...
میلاد محرمی؛
1396/8/17-10:50:48
اربعین، شمّه ای از روزهای ظهور
عراق در روزهای اربعین، یک قطعه جدا از جغرافیای معمولی زمین می شود و انسانها برای چندین روز طعم یک مدینه فاضله و زندگی اتوپیایی را می چشند.
استفاده از دلار در معاملات بین المللی باعث تداوم اعتبار این پول بدون پشتوانه شده است و آمریکا به پشتوانه اعتباری که کشورهای دیگر به پولش بخشیده اند، سالانه هزار میلیارد دلار پول بدون پشتوانه روانه اقتصاد جهانی می کند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است