امروز : يکشنبه، 29 بهمن ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
عضو قرارگاه شهید احمدی روشن استان ایلام؛
1396/11/25-9:32:35
بانک داری ایرانی اسلامی یا بانک داری غیر اسلامی ایرانی؟
بانک اسلامی با تخصیص منابع پولی بر مبنای تولید و کارآیی اقتصادی، به طور مستقیم در توزیع عادلانه در آمد ملی توأمان با توسعه اثرگذار است در حالی که موضوع عدالت در توسعه اقتصادی مورد توجه بانک های سنتی نمی باشد.
یادداشت/ سجاد ریحانی
1396/11/9-12:5:38
منفعت‌طلب‌های سیاسی ناکام عرصه خدمت‌رسانی!
برخی از مدیران بنا به تجربه‌ی قبلی، که روزی در مواجهه با مطالبات معیشتی مردم خود را صاحبان شعار اصلاحات سیاسی می‌دانستند و نه شعار اصلاحات معیشتی، هنوز به جای نگاه خدمت رسانی از نگاه منافع سیاسی به قدرت می‌نگرند.
در حوادث اخیرمردم معترضی که هیچ مشکلی با نظام نداشته و تنها مطالبات به حق اقتصادی دارند، پس از مشاهده رفتارهای عناصر فرصت طلب، خود را از صفوف ضد انقلاب جدا کرده و بدین ترتیب ، ماهیت اغتشاشات به صورت خالص ، براندازانه و ضد انقلابی شد.
محمدامین سلیمی
1396/10/6-14:25:15
عباس، پروانه، غلامعلی و دیگران!
نماینده مجلسی داریم که برای دوسالگی صفحه اینستاگرامش تولد میگیرد و ایضا بر سر ملت منت میگذارد که با این وضع حقوق دریافتی، مردم باید خیلی ممنون هم باشند که منتخبشان در مجلس دزدی نمی کند.
میثم سلطانی؛
1396/10/2-12:19:51
جنبش دانشجویی و رسالت گمشده
تشکل های دانشجویی در گفتمان سازی از قابلیت هایی برخوردارند که عمق و ریشه دار بودن آن از سایر بازیگران مانند رسانه بیشتر و بادوام تر است.
علیرضا خسروی؛
1396/9/25-15:11:37
کدام آزادی؟
جالب است كه تجربه آزادي هايي از اين قبيل در جوامع اومانيستي، با ظهور عيني هدونيسم و هيپي گري، با لذت فراوان براي افراد اما رضايت اندك و بلكه نارضايتي و شكست براي ايشان و اجتماع بزرگتر همراه بود. به گونه اي كه اين قبيل آزادي ها در تجلي فردي و اجتماعي خود، مانع از رشد و توسعه انساني افراد و جامعه بزرگتر ايشان مي گشت.
حمید شیرازی؛
1396/9/25-10:46:4
1400 باز هم با سلبریتی ها؟!
نمی دانم یا سطح انتظارات این جماعت از رئیس جمهور تغییر کرده و درد و مردم را شنیده اند و یا اینکه مشکلات دولت فزونی رفته چون که آش همان آش است و کاسه همان کاسه.
محمدامین سلیمی/ یادداشت
1396/9/25-9:34:36
لزوم انتشار فیلم جلسه دانشجویان با رئیس قوه قضائیه
با توجه به اینکه از این جلسه صرفا متن سخنان رئیس قوه قضائیه منتشر شده و نیز با توجه به اینکه در متن مکتوب اظهارات دانشجویان، ‌لحن پرسش‌ها و پاسخ‌ها نیست و فضای جلسه آن‌طور که باید به افکارعمومی منتقل نشده است، کمترین انتظار این بود که لااقل محتوای جلسه شامل اظهارات دانشجویان و پاسخ‌های آیت‌ا... آملی به صورت فیلم‌های کوتاه در رسانه‌ها بازتاب یابد.
در بخشی از این یادداشت آمده است: نگاه این افراد به مقوله توریسم نه بر اساس معرفی فرهنگ است بلکه به چشم صنعت توریسم که یک نگاه لیبرال است به این مقوله نگاه می کنند، صنعت گردشگری یا نچرال توریسم که در مدل توسعه ای برخی کشورها مانند ترکیه و تایلند اجرا می شود و بقول آقای تبادار باعث انتقال پول و گردشگر می شود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است