امروز : يکشنبه، 1 مرداد ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
این فعال دانشجویی در خصوص نبایدهای کابینه دوازدهم بیان داشت: برای کابینه افرادی نباید انتخاب شوند که منافع شخصی خود را ملاک کارها قرار داده و منافع ملی را پایمال کنند و از انتخاب افراد کینه‌توز و افرادی که سابقه جاسوسی دارند باید خودداری کرد.
این فعال دانشجویی در خصوص نکات مثبت و منفی موجود در این قرارداد گفت: نکته مثبتی نمی‌بینم و شاید هیچ پیشرفتی برای کشورمان حاصل نشود و صرفاً به جهت تعامل با دنیا و بهتر است بگوییم سلطه امضاشده است.
متاسفانه جریان رسانه ای بیمار و وابسته فکریِ غرب، مسئله را به عدم اجرای سند ۲۰۳۰ و آموزش هاي جنسی در کودکی ربط داده است؛ سخیف ترین و بی ربط ترین دلیلی که می توان برای این فاجعه هولناک برشمرد.
احسان سینا پور؛
1396/4/24-12:20:42
دنده معکوس دولت در سرازیری اقتصاد
در سال 1353 با تصویب قانون نفت نسل اول و دوم قرارداد ها از میان رفت و به نفع منافع ملی رویکرد قرارداد های نفتی خدماتی شد تا سود حاصل از میادین در خدمت منافع ملی قرار گیرد و نه در جیب دلال ها و شرکت های خارجی.
علی اصغر مرتضایی راد؛
1396/4/24-11:59:51
یک واحد صادرات انقلاب، پای درس امت واحده
همه چیز از یک نبرد نابرابر شروع شد، نبرد 22 روزه، علیه یکی از بی دفاع ترین مردمان قرن. جنب و جوشی ایجاد شد، بین دانشجویان و بچه حزب اللهی های آن دوران، که دیگر باید کاری کرد، نمی شود منتظر ماند تا ساختارها حرکتی به خود بدهند و نهایتش با یک بیانیه و همایش سر و ته ماجرا را به هم بیاورند.
وی ضمن انتقاد از دولت در نادیده گرفتن ظرفیت‌های داخلی در زمان انعقاد قرارداد، تصریح کرد: این قرارداد نارضایتی مردم از دولت و زیر نفت را در پی خواهد داشت چراکه بدون توجه به ظرفیت داخلی این قرارداد را منعقد کرده‌اند.
وی گفت: در قرارداد "دارسی" صدها میلیون بشکه نفت ایران را بدون اینکه زیر نظر مسئولین کشورمان صادر شود توسط انگلیس به تاراج برده شد و هم‌اکنون این وضعیت در حال تکرار شدن است.
زن باحیای دیار من؛ تو فرق داری با زن برهنه و بی هویت غرب که در نهایت سردرگمی و افسردگی تمام هستی خود را در معرض نگاه های ناپاک به نمایش می گذارند، بایدحواسمان باشد که اقتدار زنان بزرگ اسلام به حجاب و عفافشان بود و امروز چادر این سند زهرایی به امانت به ما سپرده شده است.
روحانی برای آینده سیاسی خود، نیم نگاهی به صندلی و میراث هاشمی دارد، اما صراحتا باید گفت هر چند وی تفکر هاشمی را دارد، اما از حیث وجه، سابقه و سیاست ورزی کلان در نظام اصلا قد و قواره هاشمی نیست و این ردا برای وی بزرگ است، اما به هر حال تلاش اصلی روحانی برای ایفای نقش هاشمی یا لااقل درآوردن ادای وی است.
مهسا الله قلی زاده؛
1396/4/20-10:52:43
حجاب شخصیت انسان است
دانشجوی اردبیلی با بیان اینکه یکی از انگیزه های پوشش، ابراز صداقت در دوستی با خداوند است، نوشت: حجاب شخصیت انسان است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است