امروز : پنجشنبه، 28 دي ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
استاد دانشکده برق دانشگاه شریف گفت: روند نمره دهی و تصحیح اساتید نیز همانند اصل استقلال قضات است که نمره دهی آن‌ها براساس ضوابط و قواعد خاصی صورت نمی‌پذیرد.
معاون فرهنگی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اعلام کرد: اولین بسته فرهنگی، ویژه زائرین هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان در حال چاپ، آماده‌سازی و توزیع بین کاروان‌های دانشگاهی است.
ایمان هاشمی، عضو گروه جهادی طلوع گفت: محمد اسدی جهادگر حادثه دیده در اردوی جهادی کرمانشاه پس از گذشت چندین ماه بر روی تخت بیمارستان بوده و درمان او نیازمند حمایت خیرین است.
بسیج دانشجویی 7 دانشگاه تهران در بیانیه‌ای نسبت به پوشش خبری یک کانال وابسته به رژیم صهیونیستی از درخواست صدور مجوز برای تجمع، واکنش نشان دادند.
با صدور احکامی از سوی فرهاد رهبر
1396/10/20-11:10:42
اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی 12 استان منصوب شدند
رئیس دانشگاه آزاد و رئیس هیات‌های امنای استانی در احکامی جداگانه اعضای هیات امنای این دانشگاه در 12 استان را منصوب کرد.
دبیر دفتر تحکیم وحدت گفت: ورود شورا‌های صنفی به مسائل سیاسی بزرگترین خیانت به ساختار دانشگاه است.
تشکل‌های دانشجویی خطاب به روحانی و کابینه:
1396/10/20-10:30:35
دولت به جای اپوزیسیون‌بازی‌ مشکلات معیشتی مردم را حل کند
۱۱ تشکل دانشجویی در نامه‌ای ای خطاب به رئیس جمهور و کابینه نوشتند: دولت باید خود را در برابر مردم متعهد و پاسخگو بداند و به جای شعار دادن، اپوزیسون بازی و جناحی کردن مشکلات معیشتی مردم، برای حل آن مشکلات همت گمارد.
معاون فرهنگی وزیر علوم با اشاره به برگزاری بیش از ۱۱۵۰ کرسی آزاداندیشی در سال تحصیلی جاری گفت: روند قابل قبولی را در زمینه برگزاری کرسی‌ها در دانشگاه‌ها داریم.
غلامی در اجلاس روسای دانشگاه‌های کشور تاکید کرد
1396/10/20-10:14:7
لزوم ماموریت‌گرا شدن دانشگاه‌ها و واگذاری اختیارات به دانشگاه‌های بزرگ
وزیر علوم گفت: ماموریت گرا شدن دانشگاه‌ها و واگذاری اختیارات به دانشگاه‌های بزرگ از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت علوم برای اجرای آمایش آموزش عالی هستند.
بسیج دانشجویی دانشگاه شریف با صدور نامه‌ای از معاون اقتصادی رئیس‌جمهور برای حضور در این دانشگاه برای پاسخگویی به پرسش‌های دانشجویان دعوت کرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است