امروز : دوشنبه، 1 آبان ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
سلیمی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: روز شنبه و روزهای آتی بعد از نماز ظهر و عصر و در مقابل مساجد دانشگاهها، تجمعات اعتراضی بر علیه یاوه گویی های رئیس آمریکا برگزار خواهد شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خیام مشهد گفت: بسیج دانشجویی این دانشگاه به فعالیت‌های علمی و جهادی توجه خاصی داشته و خواهد داشت و همچنین در نقش‌آفرینی برای محرومیت‌زدایی از مناطق کم برخوردار حاشیه شهر مشهد نیز برنامه‌هایی در دستور کار خود دارد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه عالی ایوانکی گفت:خانه ی یک خانواده بی بزاعت که سال گذشته در آتش سوخته بود و آن خانواده بخاطر مشکلات مالی نتوانسته بودند خانه خود را بسازند توسط گروه جهادی روشن ساخته می شود.
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا:
1396/6/27-10:19:45
جنبش های انقلابی، اهمیت رسالت انقلاب را به دانشجویان و جامعه دیکته کنند
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: ضروری است جنبش‌های انقلابی تمام و کمال همت و توکل خود را به‌کارگیرند تا اهمیت رسالت انقلاب را به دانشجویان دیگر و مردم جامعه دیکته کنند.
عباس تبار گفت: ماهیت بسیج دانشجویی در کنار مسائل فرهنگی،دستگیری از نیازمندان است و خدا را شاکریم که توانستیم بخشی از مشکلات خانواده های محروم را از نزدیک حس کنیم و در این مسیر قدم هایی هرچند کوچک را برداریم.
بسیج دانشجویی ۱۱ دانشگاه تهران در نامه‌ای از ریاست قوه قضائیه خواستند تا گزارشی دقیق و مفصل از پیگیری پرونده حقوقی فجایع انسانی در میانمار به ملت ایران ارائه دهد.
گوسمند، روستایی است که خیل کثیری از مسئولان هرمزگان تا کنون حتی اسمش را هم نشنیده اند و از وضعیت اسفناک زندگی در آن بی اطلاع هستند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تاکستان گفت: محرومیت زدایی از مسائلی است که همیشه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است و با توجه به شاخص‌های اجتماعی پیشرفت و توسعه، از ابزارهای اساسی این حوزه به شمار می رود در واقع حرکت جهادگران مصداق اقدام و عمل است.
بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ با هدف آماده سازی هرچه بهتر فضای شهر برای ورود پربرکت شهید سرافراز حججی ستادی جهت هماهنگی برنامه ها تا روز تشییع راه اندازی نموده است.
مسئول بسیج دانشجویی از فارس:
1396/6/11-11:52:27
نقش دانشجو تحقق بخشیدن به آرمان های انقلاب است
محمدرضا قربانی گفت: نقش دانشجو ازنظر ما تحقق بخشیدن به آرمان‌های امام و رهبری عزیز که درنهایت همان آرمان‌های انقلاب هستند، می‌باشد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است