امروز : سه شنبه، 29 اسفند ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
مهدی مرادی، مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی ایلام از پروژه در حال ساخت دو سرویس بهداشتی برای دو خانواده فقیر در روستاهای خوران و فرزگه ایوان که به همت 50 نفر از جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایوان بازدید کرد.
فرمانده سپاه عاشورا در جمع دانشجویان بسیجی آذربایجان شرقی مطرح کرد؛
1396/12/13-10:15:21
دانشجو خواب بماند بیداری جامعه ممکن نیست/ توجه به ویژگی های هشت گانه دوران دانشجویی
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ارتقا یابد، گفت: شناخت نسبت به دین، ولایت و انقلاب اسلامی وظیفه اساسی بسیج دانشجویی است.
دانشجویان گروه جهادی محبان علی(ع) بسیج دانشجویی استان ایلام به مناسبت هفته منابع طبیعی 1000 اصله نهال میوه به کمک کشاورزان در منطقه باغ کنار شهرستان لومار کاشتند.
دبیر اجرایی جشنواره رویش از برگزاری مراسم افتتاحیه سومین دوره این جشنواره ادبی هنری با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان استانی در محل دانشگاه یزد خبر داد.
واکاوی اصول 19 و 13 اقتصاد مقاومتی در چهارمین پرسمان پیشرفت اقتصادی:
1396/12/2-10:24:56
مدیرکل تعزیرات فارس: اصلاح نظام بازار تنها برعهده تعزیرات نیست
مدیر کل سازمان تعزیرات استان فارس با اشاره به مجموعه عوامل تاثیرگذار در روند فساد و از جمله نظام بازار، گفت: اگر روند توزیع یک کالا از ورود آن به کشور در گمرک، انبارها و غیره تحت نظارت دقیق باشد، پیشگیری صورت گرفته و هزینه برخورد با انحراف در نظام توزیع کاهش می یابد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور به لزوم تشکیل هسته های مقاومت اشاره کرد و گفت: هر پایگاه باید هسته جهادی با رویکرد کمک به حاشیه نشینان داشته باشد و به این وسیله چتر بسیج دانشجویی را برای عموم مردم باز کنیم.
کاروان راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به تعداد 150 نفر از دانشجویان دانشگاه خواهر و برادر با هدف آشنایی با مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و ایستادگی در قالب سه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:
1396/11/29-11:42:24
دانشجویان پرچمدار عدالت و بصیرت هستند
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: از قبل انقلاب دانشجویان و حوزه‌های علمیه پرچمدار بصیرت و عدالت بودند و با فرهنگ‌سازی، جوشش مبارزه را در بین آحاد مختلف مردم ایجاد می‌کردند و تا به امروز نیز در برهه‌های مختلف این رسالت ادامه داشته است و نباید از این نقش عظیم دانشجویان غافل شویم.
نشست خبری سومین جشنواره ادبی هنری رویش، فردا یک شنبه ساعت 10 صبح در محل تالار اندیشه دانشگاه یزد برگزار می شود.
​در سفر به سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛
1396/11/29-10:54:20
نشست محمدجواد نیک‌روش با اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاههای زاهدان
محمدجواد نیک‌روش با اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاههای زاهدان دیدار و گفتگو کرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است