امروز : شنبه، 28 مرداد ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما برای آنچه تصویب طرح نمایشی و بی اثر در قبال تحریم‌های اخیر آمریکا دانسته است به نمایندگان مجلس تندیس « هاونگ» هدیه داد.
توسط محققان ایرانی؛
1396/5/25-15:20:26
ویلچر خودبالابر با قابلیت استفاده دستی ساخته شد
ویلچر خودبالابر با قابلیت استفاده دستی توسط محققان کشور طراحی و ساخته شده و به ثبت اختراع نیز رسیده است.
براساس رتبه بندی جهانی شانگهای اعلام شد؛
1396/5/25-15:18:13
۸ دانشگاه ایرانی در جمع ۸۰۰ دانشگاه برتر دنیا
سرپرست پایگاه استنادی جهان اسلام گفت: ایران با ۸ دانشگاه در رتبه بندی جهانی ۲۰۱۷ شانگهای در جمع ۸۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار گرفت و دانشگاه تهران توانست در جمع ۴۰۰ دانشگاه برتر قرار گیرد.
مسئول سیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: با سرپرست گذاشتن در وزارت علوم به نظر می‌رسد روحانی می‌خواهد از این طریق مسیر پیش روی وزیر آینده را تسهیل کند تا وی بتواند از آوارهای باقی‌مانده به راحتی عبور کرده و خطر استیضاح کاهش یابد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و تحقیقات گفت: اردوهای جهادی در قالب «خدمت رسانی به محرومین» و با هدف «اول خودسازی و بعد دگر سازی» تعریف می‌شوند.
عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکیبر گفت: حجاج ما امسال باید با اقدامات ضد تبلیغی وهابیون سعودی که سال گذشته ایران را به سیاسی کردن حج و وحدت شکنی بین مسلمانان متهم کردند، مقابله کنند.
معاون حقوق بشر مرکز دانشجویی حقوق بشر‌ ایران گفت: از همه نهادهای مدنی مدعی حقوق بشر می‌خواهیم که حقوق بشر را تقسیم به اروپایی و آسیایی و رنگ چشم و مو نکنند و سکوت خود را در مورد افغانستان مظلوم بشکنند.
مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی:
1396/5/15-8:54:42
حمایت کشورهای اسلامی از گروه‌های تکفیری نسبتی با تعالیم اسلام ندارد
مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: رفتار برخی کشورهای اسلامی در حمایت از گروه‌های تکفیری هیچ نسبتی با تعالیم مترقی اسلام ندارد.
هُلدینگ های حامی آیسک؛
1396/5/15-8:22:13
شرکای بین المللی سازمان « آیسک »
سازمان آیسک با برخی از شرکت های چند ملیتی همکاری استراتژیک دارد که این همکاری بیش تر برای جذب نخبگان کشورهای مختلف از جمله کشورمان است. مهمترنی این سازمان ها در این گزارش مورد بررسی و مداقه قرار می گیرد.
ثبت نام برای برگزاری اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با نام «پرواز خاکی ۸» آغاز شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است