امروز : جمعه، 8 ارديبهشت ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
جلسه 135 شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار و در آن سرفصل‌ها و برنامه درسی رشته اقتصاد در مقطع کارشناسی تصویب شد.
در بیانیه شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد کشور مطرح شد
1396/2/6-13:43:37
توصیه‌های ۱۵ گانه بسیج دانشجویی برای اصلاح دانشگاه آزاد/ استقبال دانشجویان بسیجی از تغییرات مدیریتی در دانشگاه آزاد
شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد کشور در بیانیه‌ای ضمن تمجید از اقدامات اعضاء هیئت امنا دانشگاه آزاد در خصوص تغییرات مدیریتی در این دانشگاه آمادگی خود را برای اصلاح نقاط ضعف دانشگاه آزاد اعلام کرد.
دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشگاه‌های آزاد کشور گفت:‌ مجموعه نیروهای انقلابی از اینکه دانشگاه آزاد از چنبره یک سلیقه خاص سیاسی بیرون بیاید، از ولایتی قدردانی می‌کند، زیرا در این صورت گردش نخبگان نیز راحت‌تر می‌شود.
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از نامزدهای ریاست جمهوری دعوت کرد.
در پی لغو برنامه‌های انتقادی در دانشگاه‌ها اخیرا وزارت علوم از انجمن اسلامی دانشجویان به دلیل برگزاری تریبون آزاد با موضوع «عملکرد دولت یازدهم» در دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء (ص) و انتقاد دانشجویان به وضعیت فعلی، شکایت کرده است.
در نامه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان صورت گرفت
1396/2/5-9:21:57
دعوت از روحانی برای پاسخگویی به گله‌مندی‌ها، ناکارآمدی‌ها و اقدامات عوام فریبانه اخیر
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از روحانی دعوت کرد تا با حضور در جمع دانشجویان، به گله‌مندی‌ها، ناکارآمدی‌های مدیریتی و اقدامات عوام فریبانه اخیر از جمله افتتاح‌های نمایشی پروژه‌های نیمه تمام، پاسخ دهد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: به دروغ به ما می‌گویند که برجام سایه جنگ را از ایران کم کرد، کدام جنگ؟ اگر اوباما قرار بود با ایران جنگ کند، هیچ زمانی نمی‌گفت فقط باید از راه مذاکره به ایران ضربه زد و با ایران نمی‌توان جنگ کرد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت :دوران کلی‌گویی به سر آمده است، باید حرف عملیاتی کارشناسی توسط کاندیداها زده شود و دیگر شعارهای بدون فکر و برنامه مورد قبول مردم نیست.
دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در رابطه با ورود برخی افراد کاندیدای پوششی به عرصه انتخابات، گفت: گذاشتن کاندیدای پوششی در کنار رئیس‌جمهور خودش نوعی اعتراف به ناتوانی و نداشتن عملکرد است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور:
1396/2/3-14:0:17
عرصه رقابت برای خدمت، به عرصه رقابت برای تصاحب قدرت تبدیل شده است
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در کنگره بزرگداشت 135 شهید دانشجوی استان لرستان گفت: با نگاه واقع بینانه در فرهنگ سیاسی اخیر کشور می بینیم که متاسفانه عرصه رقابت برای خدمت به عرصه رقابت برای تصاحب قدرت تبدیل شده است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است