امروز : يکشنبه، 7 خرداد ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
اداره‌کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی مسابقه عکس موبایلی با موضوعات فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌کند.
در آستانه ماه مبارک رمضان و همزمانی آن با ایام امتحانات، سازمان امور دانشجویان نکاتی را به معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی یادآور شد و از آنها خواست برنامه‌ریزی‌های لازم را در این باره انجام دهند.
مسئول روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: ماه‌های مرداد و شهریور زمان اعزام تابستانی نیروهای جهادی به مناطق محروم است.
مسئول بسیج دانشجویی: روز شنبه بعد از انتخابات، فصل جدیدی از فعالیت های انقلابیون جوان شروع خواهد شد، هر کس که رای ملت را جلب و حکم او توسط ولی فقیه تنفیذ شود رییس جمهور این کشور است و موظف است در چارچوب قانون اساسی و سیاست های کلی نظام حرکت کند لذا برای ما جوانان انقلابی تفاوتی در پیمودن مسیری که انتخاب کرده ایم بوجود نمی آید.
مسئول طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی ضمن اعلام آغاز این طرح از 15 تیرماه سال جاری، گفت: این طرح تا 5 شهریور ادامه دارد و در آن هزار نفر از دانشجویان بسیجی شرکت خواهند کرد.
مسئول بسیج دانشجویی کشور در جمع مردم الشتر با بیان اینکه جوانی انقلابی باید با یک نگاه امیدوارانه در میدان باشد و واقعیت‌ها را ببیند و برای دیگران نیز روشن کند، تصریح کرد: در فضای انتخابات باید مراقب بود که انتخاب مان عقلانی باشد، فریب دیگران را نخوریم و دچار بازی‌های احساسی نشویم.
بسیج دانشجویی دانشکده مهندسی معدن و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با انتشار بیانیه‌ای علل و ابعاد حادثه معدن یورت را به صورت تخصصی بررسی کرد.
گزارش/ گل از گل مردم روستای درنگ شکفت؛
1396/1/16-10:41:27
سیزده بدر جهادی دانشجویان بسیجی در مناطق محروم دشتستان+ تصاویر
زمانی که اغلب مردم مشغول خوشگذرانی های عید سال هستند، تعدادی از دانشجویان بسیجی دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر در قالب گروه جهادی افسران ولایت ایام عید سال را در کنار مردم محروم روستاهای دشتستان گذرانده اند و به آنها خدمت رسانی می کنند.
بسیج سازندگی دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با همت جهادی خود به یاری دختر شهید شتافت.
بازهم پیامک نوروزی روحانی جنجالی شد!
1396/1/3-13:28:56
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به پیامک نوروزی روحانی +تصاویر
بعد از ارسال این پیامک از سوی رئیس جمهور، در شبکه های اجتماعی از دو جهت نسبت به این پیامک موضع گیری صورت گرفت. از یک طرفی برخی معتقدند استفاده شدن عبارت «پیروزی» در این پیامک به گونه ای آغاز تبلیغات انتخاباتی از سوی روحانی است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است