امروز : يکشنبه، 1 مرداد ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما طی پیامی درگذشت «حبیب‌الله کاسه‌ساز» را تسلیت گفت و از عموم مردم و هنرمندان انقلابی خواست تا با حضور در مراسم تشییع وی تسلی بخش بازماندگان آن مرحوم باشند.
در حاشیه گردهمایی ملی جهادگران صورت گرفت
1396/4/15-12:6:46
بازدید گروه‌های جهادی دانشجویی از نمایشگاه دستاوردهای بنیاد برکت
گروه‌های جهادی دانشجویی از نمایشگاه دستاوردهای بنیاد برکت در حاشیه گردهمایی ملی جهادگران بازدید کردند.
توسط سازمان بسیج دانشجویی صورت گرفت
1396/3/27-9:28:48
تمدید نظر سنجی برای تعیین لباس جهادگران بسیج دانشجویی
نظر سنجی گسترده «برای طراحی لباس در تابستان 96» تا اول تیرماه تمدید شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز ؛
1396/3/20-11:34:53
برگزاری دوره تربیتی آموزشی « الصافات » در مرداد ماه
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز نهمین سال طرح تربیتی آموزشی « الصافات » را در راستای تربیت انسان هم تراز انقلاب اسلامی در مردادماه ۹۶ به میزبانی شهرهای تهران و مشهد مقدس برگزار خواهد کرد.
گودرزی طی یادداشتی نوشت :
1396/3/19-2:40:4
آتش به اختیار
رییس سازمان بسیج دانشجویی پس از دیدار ماه رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب، در یادداشتی به شرح عبارت "آتش به اختیار" پرداخت.
مراسم مناجات حاج منصور ارضی در شب های ماه مبارک رمضان در مسجد ارگ برگزار می گردد.
اداره‌کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی مسابقه عکس موبایلی با موضوعات فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌کند.
در آستانه ماه مبارک رمضان و همزمانی آن با ایام امتحانات، سازمان امور دانشجویان نکاتی را به معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی یادآور شد و از آنها خواست برنامه‌ریزی‌های لازم را در این باره انجام دهند.
مسئول روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: ماه‌های مرداد و شهریور زمان اعزام تابستانی نیروهای جهادی به مناطق محروم است.
مسئول بسیج دانشجویی: روز شنبه بعد از انتخابات، فصل جدیدی از فعالیت های انقلابیون جوان شروع خواهد شد، هر کس که رای ملت را جلب و حکم او توسط ولی فقیه تنفیذ شود رییس جمهور این کشور است و موظف است در چارچوب قانون اساسی و سیاست های کلی نظام حرکت کند لذا برای ما جوانان انقلابی تفاوتی در پیمودن مسیری که انتخاب کرده ایم بوجود نمی آید.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است