امروز : چهارشنبه، 29 دي ماه 1395
 
 
آرشیو اخبار
آسیب شناسی استفاده از فضای مجازی در ایران؛
1395/10/26-19:9:54
سرگردانی نوجوانان در شبکه های اجتماعی
ورود به فضای مجازی و به دنبال آن جنگ گروهی و لینکی، این روز ها به یک عادت بین جوانان تبدیل شده است که بی خبر در به وجود آوردن آسیب های اجتماعی دخیل می شوند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران خبر داد؛
1395/10/26-17:25:5
حمایت از برنامه های علمی با محوریت اقتصاد مقاومتی
شهرام نوری با بیان اینکه برای توانمند سازی علمی دانشجویان بسیجی برنامه های متنوعی را در دستورکار قرار داده ایم، اظهار کرد: قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی به منظور آموزش، هدایت و حمایت از هسته های علمی دانشجویان بسیجی تشکیل شده است.
ستاد جهادی شهید سید اسماعیل سیرت نیا/فائزون؛
1395/10/26-9:57:37
گفتگوی ویژه با ابراهیم یادگاری، معلم روستای کوهستان بخش حویق - تالش
گفتگوی ویژه روابط عمومی ستاد جهادی شهید سید اسماعیل سیرت نیا با ابراهیم یادگاری معلم روستای کوهستان بخش حویق- تالش انجام شد.
گزیده ای از خاطرات گروه جهادی واحد خواهران دانشگاه پیام نور ایلام؛ یک جور طواف رفتن بود دل در انتظار صفا و مروه و نماز در مقام ابراهیم به سر میبرد و با خاطرات شیرین ان روزها عشق سازی میکند، که دلت را برداری و ببری به طواف نگاه های تاب دار و کودکانه! همان نگاه های تشنه...که نمیخواستند محو تماشای هندسه بی ترکیب سراب دنیا شوند.
با توجه به درخواست متعدد به عمل آمده از طرف دانشجویان و هنرمندان و به منظور ایجاد فضای رقابت بیشتر برای شرکت کنندگان سراسر کشورفراخوان جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم تا تاریخ 30 دی ماه تمدید شد.
مدیریت خوهران بسیج دانشجویی مازندران؛
1395/10/21-19:3:32
دانشجویان در دانشگاه ها مسئول اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی
نفیسه السادات حسینی مطلق مدیریت خوهران بسیج دانشجویی مازندران به جایگاه دانشجویان در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: هر دانشجو در هر رشته و در هر دانشگاه، مسئولیت دارد که خود را برای انجام کارهای بزرگ و کلان در آینده، آماده کند و این آمادگی نیازمند مولفه هایی است.
​مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور زاهدان:
1395/10/21-16:24:43
بسیج دانشجویی باید همه‌جانبه‌نگر باشد/ اردوهای جهادی مایه برکت و باقیات صالحات است
حجت الاسلام مهران با بیان اینکه بسیج دانشجویی باید همه‌جانبه‌نگر باشد، گفت: برای پیشرفت در امور دانشگاه باید نیروهای انقلابی را کنار هم جمع و جلسات مستمر برگزار کنیم.
شهر صنعتی اراک تا به حال این حجم از اعتراضات صنعتی کارگران را به چشم خود ندیده بود. تا کی قرار است دود بی کفایتی مدیران خسته از مسیر انقلاب به چشم کسانی برود که برای اعتلای مسیر رشد و پیشرفت کشور حاضرند از جان خود مایه بگذارند.
گفتگو با دانشجوی کارآفرین دانشگاه کردستان؛
1395/10/19-21:31:37
راه اندازی واحد 4500 قطعه ای پرورش بلدرچین توسط دانشجوی دانشگاه کردستان
امید کلوندی متولد سال 64 و دانشجوی دکترای تغذیه طیور دانشگاه کردستان است که همزمان با تحصیل در دانشگاه در مجموع اقدام به راه اندازی واحد تولیدی 4500 قطعه ای پرورش بلدرچین در سنندج کرده است.
خیریه دانشجویی "شهید هادی" با مشارکت جمعی از فعالان دانشجویی در لرستان راه اندازی شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است