امروز : پنجشنبه، 3 اسفند ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
دبیر اجرایی جشنواره رویش از برگزاری مراسم افتتاحیه سومین دوره این جشنواره ادبی هنری با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان استانی در محل دانشگاه یزد خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کرمان از اعزام بیش از ۳۳۰۰ دانشجو به اردوهای راهیان نور از نیمه دوم اسفند ماه خبرداد.
اردوی جهادی شهید مهدی زین الدین در روستای سلطان آباد ارزوئیه به کار خود پایان داد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور به لزوم تشکیل هسته های مقاومت اشاره کرد و گفت: هر پایگاه باید هسته جهادی با رویکرد کمک به حاشیه نشینان داشته باشد و به این وسیله چتر بسیج دانشجویی را برای عموم مردم باز کنیم.
به همت بسیج دانشجویی و هیئت دانشجویی دارالثقلین مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا برگزار می کند.
کاروان راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به تعداد 150 نفر از دانشجویان دانشگاه خواهر و برادر با هدف آشنایی با مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و ایستادگی در قالب سه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از «ابراهیم حاتمی‌کیا» کارگردان متعهد سینمای ایران قدردانی کرد.
مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان گفت: دانشجویان استان کردستان همچون گذشته پای کار، پرتلاش و پیشتاز بصورت داوطلبانه در نوروز 97 در کمک به بازسازی مناطق زلزله زده به میدان می آیند, آستین همت بالا میزنند و هر آنچه که در توان دارند در طبق اخلاص میگذارند و تا پایان بازسازی در کنار آنها خواهند ماند.
مسئول کانون خدمت‌رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران از اعزام یک گروه جهادی در بخش‌های مختلف به کرمانشاه در هفته آینده خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی محمود آباد خبر داد:
1396/11/10-11:45:54
اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد محمود آباد به اردوی راهیان نور در اسفند ماه
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد از اعزام دانشجویان این دانشگاه به مناطق عملیاتی جنوب در قالب اردوی راهیان نور خبر داد
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است