امروز : پنجشنبه، 30 شهريور ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه عالی ایوانکی گفت:خانه ی یک خانواده بی بزاعت که سال گذشته در آتش سوخته بود و آن خانواده بخاطر مشکلات مالی نتوانسته بودند خانه خود را بسازند توسط گروه جهادی روشن ساخته می شود.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب صدر اسلام در دوره جهاد اکبر منحرف شد و حتی عدل علی، زهد علی، نهج البلاغه علی و نظرات شیوا و زیبای حضرت علی (ع) هم آن زمان نتوانست مانع این انحراف شود.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر:
1396/6/14-12:27:21
بصیرت افزایی سیاسی از وظایف اصلی حوزه نمایندگی ولی فقیه است
اکبر مزارعی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر اظهار کرد: بصیرت افزایی و تعمیق بصیرت سیاسی در بین بسیجیان از وظایف اصلی حوزه نمایندگی ولی فقیه است که در طرح ولایت هم بر آن تاکید می شود.
بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ با هدف آماده سازی هرچه بهتر فضای شهر برای ورود پربرکت شهید سرافراز حججی ستادی جهت هماهنگی برنامه ها تا روز تشییع راه اندازی نموده است.
نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی در چهارمحال و بختیاری ؛
1396/6/1-11:59:22
شهید محسن حججی حجت را بر ما تمام کرد
حجت الاسلام والمسلمین سید محسن حسینیان گفت: اوج ایمان و عزت و اقتدار و رشادت در راه رسیدن به اهداف مقدس در سیمای شهدای ما موج میزند.
مداحی میثم مطیعی به مناسبت شهادت امام جواد (ع)
دبیر علمی دومین جشنواره فرهنگی – هنری- دانشجویی ققنوس گفت:داوری آثار دومین جشنواره ققنوس از هفته اول شهریور آغاز می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و تحقیقات گفت: اردوهای جهادی در قالب «خدمت رسانی به محرومین» و با هدف «اول خودسازی و بعد دگر سازی» تعریف می‌شوند.
مسئول چهارمین دوره تربیتی تشکیلاتی خواهران شهید چمران گفت: دوره تربیتی شهیدچمران با ظرفیت ۴۰۰ نفر از خواهران گزینش شده دانشگاه‌های کشور در حال برگزاری است.
چه خوب شد نماندید که ببینید که برخلاف سنگر های شما در سنگرهای مادعوا بر سر پست و مقام و دنیاست، چه خوب شد نماندید که ببینید ایمان و عاطفه و ایثار چوب حراج خورده اند در این شهر، چه خوب شد نماندید که ببینید برخی ها روبه رو و پشت سر همانند آفتاب پرست چه رنگها که عوض نمیکنند،غیرت را به یغما برده اند...
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است