امروز : يکشنبه، 7 خرداد ماه 1396
 
 
آرشیو اخبار
مسئول بسیج دانشجویی پردیس حکیم فردوسی البرز:
1396/3/6-11:30:44
نفوذ از اهداف خفیه سند 2030 است.
کوچکی گفت:خودفروختگی عزت و شرف برخی لیبرال‌ها که در قالب حذف فرهنگ جهاد و شهادت ، آموزش بی‌حد و مرز جنسی به کودکان ، برابری جنسیتی بین زن و مرد ، در سند آموزش ۲۰۳۰ تدوین شده است نشان از خوی غربزدگی و بی‌هویتی آنان دارد.
معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از توزیع وعده سحری و افطار حتی در روزهای تعطیل در خوابگاه های این دانشگاه خبر داد .
درس سواد رسانه ای توسط مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان تدوین شد متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این درس به آدرس Ec.nahad.ir مراجعه کنند.
اداره‌کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی مسابقه عکس موبایلی با موضوعات فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌کند.
عضو شورای مرکزی کانون دانشگاهیان گفت: چرا برخی کشورها با این استدلال که اسناد ملی‌شان قوی تر از ۲۰۳۰ است این سند را نپذیرفته‌اند اما ما با داشتن « سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» تسلیم خواسته دیگران شدیم؟
اعزام‌ها از اول بهمن سال گذشته آغاز و تا هشتم اردیبهشت‌ماه ادامه دارد و آخرین کاروانی که از عتبات بازمی‌گردد، پانزدهم اردیبهشت‌ماه است. تاکنون ۳۲۲ کاروان دانشگاهی اعزام‌ شده‌اند.
فرمانده مرکز بسیج کارکنان دانشگاه‌ آزاد در تشریح ویژه برنامه‌های این دانشگاه به مناسبت آزادسازی خرمشهر گفت: امسال نیز مراسم ویژه‌ای با همت مرکز بسیج کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دانشگاه آزاد در سالن شهید مطهری سازمان مرکزی برگزار می شود.
مسئول روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: ماه‌های مرداد و شهریور زمان اعزام تابستانی نیروهای جهادی به مناطق محروم است.
مسئول طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی ضمن اعلام آغاز این طرح از 15 تیرماه سال جاری، گفت: این طرح تا 5 شهریور ادامه دارد و در آن هزار نفر از دانشجویان بسیجی شرکت خواهند کرد.
مسئول بسیج دانشجویی کشور در جمع مردم الشتر با بیان اینکه جوانی انقلابی باید با یک نگاه امیدوارانه در میدان باشد و واقعیت‌ها را ببیند و برای دیگران نیز روشن کند، تصریح کرد: در فضای انتخابات باید مراقب بود که انتخاب مان عقلانی باشد، فریب دیگران را نخوریم و دچار بازی‌های احساسی نشویم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بسیج دانشجویی بلامانع است