از کل واگذاری‌ها تنها ۱۶ درصد به بخش خصوصی واقعی واگذار شده/خصوصی‌سازی را با شخصی‌سازی اشتباه گرفته اند! جمعی از دانشجویان، طلاب و اقشار مردم در اعتراض به عملکرد سازمان خصوصی‌سازی در خیابان پاستور تهران تجمع کردند.

گزارش اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز؛
فعالیت 8 کارگروه عمومی و تخصصی در روستاهای شهرستان چاراویماق/ از فعالیت های عمرانی و پزشکی تا مطالبه گری
در اردوی جهادی حاج عبدالله والی تابستان ۹۸، ۷۰ نفر از دانشجویان جهادی دانشگاه تبریزهمراه با کمک افراد متخصص در ۸ کارگروه به فعالیت پرداختند
تصاویر/ اردوی جهادی دانشجویان بسیجی دانشگاههای شهرستان تبریز در روستای میلق ورزقان
دانشجویان بسیجی دانشگاههای شهرستان تبریز جهت انجام کار عمرانی و فرهنگی در روستای میلق شهرستان ورزقان مستقر و به خدمت رسانی مشغول هستند.
تصاویر/ اردوی جهادی دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی در محله خلیل آباد تبریز
دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اردوی درمانی و فرهنگی جهادی را در منطقه حاشیه نشین خلیل آباد تبریز با حضور 45 تن از دانشجویان و دانش آموختگان پزشکی و دندان پزشکی به مدت یک هفته برگزار کردند.
تجمع دانشجویان بسیجی دانشگاه سهند و دیگر دانشگاهها در اعتراض به خصوصی‌سازی مقابل پاستور؛
از کل واگذاری‌ها تنها ۱۶ درصد به بخش خصوصی واقعی واگذار شده/خصوصی‌سازی را با شخصی‌سازی اشتباه گرفته اند!
جمعی از دانشجویان، طلاب و اقشار مردم در اعتراض به عملکرد سازمان خصوصی‌سازی در خیابان پاستور تهران تجمع کردند.
فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از دوره خط امام استان آذربایجان شرقی:
مقام آمریکایی مدعی بود در صورت فتح ایران، یک داعشی را حاکم خواهند کرد؛ این آرزو را به گور خواهند برد
سردار خرم در جمع دانشجویان بسیجی آذربایجان شرقی گفت: یکی از مسئولین آمریکا درباره ایران ادعا می کرد اگر ما ایران را فتح کنیم اینبار فکر نکنند که یک پهلوی را به آنها هدیه خواهیم کرد، اینطور نیست ، ما یک داعشی را بر آنها حاکم می کنیم که ایرانیان را به ذلیل ترین افراد تبدیل کنند و در تاریخ ثبت شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی اظهار کرد:
از خصوصی‌سازی تا تاراج بیت‌المال و هشدار درباره تفکر اشرافی‌گری بین مسوولان/آقای شهردار برای مردم کار کنید!
مسو,ول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان‌شرقی گفت: باید منفعت خصوصی‌سازی برای قشر مستضعف قابل لمس باشد همچنین نباید اجازه دهیم این واگذاری‌ها در جهت این باشد که تجمیع قدرت در اقتصاد استان صورت گیرد، چراکه این تجمیع قدرت، اثرات سویی در فعال سیاسی و فرهنگی خواهد داشت.
صفار هرندی در جمع دانشجویان دوره خط امام آذربایجان شرقی:
برخی معترضین به نظام شاهنشاهی ، قبل از انقلاب می گفتند انقلاب خوب نیست!/ جوانان باید وارد میدان شوند
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد گفت : بعضی مانند مهندس بازرگان قبل از پیروزی انقلاب می گفتند انقلاب چیز خوبی نیست، ما باید گام به گام پیش رویم، مثلا آنقدر اعتراض کنیم تا نمایندگانی به مجلس ببریم و در مجلس فراکسیون تشکیل بدهیم و شاه را وادار کنیم تا نوعی حکومت را به ما بدهد.
مهدی چمران در جمع دانشجویان دوره خط امام استانی آذربایجان شرقی:
به شهید چمران گفتم آمریکا مارا تحریم کرده؛ گفت: خدا را شکر!
فعال سیاسی انقلاب با شرح روایتی از شهید چمران گفت : در زمانی که دکتر چمران وزیر دفاع بود، با مهندس آفریقایی به دفتر نخست وزیری آمد. به او گفتم آمریکا اعلام کرده که ما تحت تحریم نظامی هستیم، شهید چمران گفت الهی شکر!
رجبی دوانی در جمع دانشجویان دوره خط امام استانی آذربایجان شرقی:
با اعلام ولایت دین کامل شد و کافران از نابودی دین نا امید شدند
استاد برجسته تاریخ اسلام در جمع دانشجویان دوره خط امام استانی گفت: مساله ولایت به حدی مهم است که در قرآن کریم می فرماید اگر ولایت ابلاغ نمی شد رسالت پیامبر اکرم (ص) انجام نمی گرفت.، با اعلام ولایت دین کامل شد و کافران از نابودی دین نا امید شدند.
آنچه در دیدار شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با رئیس دادگستری آذربایجان شرقی گذشت؛
مطالبه حمایت از دانشجویان در برابر اصحاب قدرت و ثروت/ ورودی بالای پرونده "مشکل شماره یک" مجموعه قضایی آذربایجان شرقی/ گلایه از فشارهای بیرونی در پرونده های فساد
اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی در دیدار با رئیس دادگستری آذربایجان شرقی به بیان دیدگاه ها و انتقادات خود پرداختند، آنچه در ادامه می آید شرحی از این جلسه مطالبه گرانه می باشد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار