تصمیم اخیر مقابله به مثل حداقلی در برابر نقض عهد طرفین مذاکره می باشد/ دعوت جهت حضور در راهپیمایی سراسری شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی در جهت حمایت از تصمیم اخیر دولت و شورای عالی امنیت ملی در خصوص توقف برخی تعهدات برجامی بیانیه صادره کرده است.

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی به مناسبت روز نکبت؛
نسل جدید جوانان فلسطینی میراث‌داران شهدای پیشین خود هستند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی به مناسبت روز نکبت بیانیهای صادر کرده است که در بخشی از آن آمده است: ملت فلسطین به تأسّی از پیامبر رحمت و مبدأ نهضت اسلامی و منشأ حرکت به سوی برچیدن ظلم و نابکاری، راه مقاومت را پیش گرفتند و درخت تنومند مقاومت را با خون شهدای خود، پا برجا نگه داشتند.
بیانیه حمایت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی از اقدام اخیر دولت؛
تصمیم اخیر مقابله به مثل حداقلی در برابر نقض عهد طرفین مذاکره می باشد/ دعوت جهت حضور در راهپیمایی سراسری
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی در جهت حمایت از تصمیم اخیر دولت و شورای عالی امنیت ملی در خصوص توقف برخی تعهدات برجامی بیانیه صادره کرده است.
معاون هماهنگ‌کننده ارتش در دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛
استعمار فرانو یعنی فکر و رفتار ما را تغییر دهند/ خرج دلارهای آمریکایی در جهت سلب امنیت ایران
سیاری گفت:دشمن برای سلب امنیت کشور ما سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری انجام می‌دهند و برخی همسایگان ما می‌خواهند این ناامنی به داخل کشور ما نفوذ کند زیرا امنیت بسیار مهم و ارزشمند است
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران در یادواره شهدای گمنام دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی:
رهبری داریم که بابت خوردن غذای بیت‌المال فرزندش را توبیخ می‌کند/ عربستانی که مطیع آمریکاست 39 درصد مردمش زیر خط فقر است
سردار نقدی گفت: رهبری داریم که اگر فرزندش با بچه‌های حفاظت غذا خورده باشد توبیخش کرده و پولش را به سپاه پرداخته کرده در حالیکه شاه ملعون در آن زمان ثروتمند ترین فرد جهان بود.
توسط مدیریت فضای مجازی بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی؛
برگزاری دوره یک روزه آموزش و توانمندسازی حضور در شبکه های اجتماعی
روز پنج شنبه 25 بهمن ماه دوره یک روزه آموزش و توانمندسازی حضور در شبکه های اجتماعی برای دانشجویان بسیجی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی جریان ساز شد؛
امضای سند انزجار مردم تبریز از معاهده fatf و بازتاب آن در رسانه های استانی و کشوری
سند انزجار مردم تبریز از معاهده fatf روز جمعه توسط مردم امضا و تایید شد و در رسانه های استانی و کشوری بازتاب داشت. این طومار توسط بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی تهیه شده بود.
بیانیه‌ی بسیج دانشجویی صنعتی سهند تبریز پیرامون مزایده‌ی مجدد ماشین سازی تبریز؛
قیمت گذاری پایه‌ی این مجموعه قیمت کارشناسی سال ۹۴ تعیین شده است/ تمامی عواقب ناشی از این تخلف بر عهده‌ی سازمان خصوصی سازی است
در این بیانیه آمده است: بار دیگر شاهد آن هستیم که قیمت گذاری پایه‌ی این مجموعه قیمت کارشناسی سال ۹۴ تعیین شده است و این شرکت را دوباره به ثمن بخس میفروشند. نکته‌ی جالب توجه این است که اهلیت اشخاص واگذار شونده نیز از طریق هیچ مرجع ذی صلاحی تایید نشده و داستان غم انگیز این شرکت همین طور ادامه دارد.
نامه‌ی سرگشاده‌ بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند خطاب به آقایان سعیدی کیا و رفیق‌دوست؛
عدم حضور جنابتان در جمع دانشجویان، به معنی نداشتن پاسخ مستدل در انحراف از سبک زندگی امام خمینی(ره) تلقی خواهد شد
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند نامه‌ی سرگشاده‌ ای خطاب به آقایان سعیدی کیا و رفیق‌دوست پیرامون اظهار نظرهای اخیرشان منتشر کرده است.
دیدار شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی با استاندار؛
پورمحمدی: تشکل های دانشجویی برای حل مشکلات راه حل ارایه دهند/ سلطانزاده: رسیدگی به مستضعفان اولویت تیم استانی دولت باشد
استاندار آذربایجان شرقی گفت: انتظار من از تشکل های دانشجویی ارایه راه حل برای مشکلات استانی است که می باید این تشکل ها هرچه سریع تر در این مسیر فعال شوند و نقش آفرین باشند.
بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز:
هرگونه خطا در بررسی پالرمو و CFT غیر قابل جبران است
بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در بیانیه‌ای اعلام کرد: تصمیم درباره پالرمو و CFT مانند برجام نیست که تنها متوجه صنعت هسته‌ای باشد؛ برای همین هرگونه اهمال یا خطا در آن لطمات غیرقابل جبرانی را دربرخواهد داشت.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار