کمک در راه اندازی بیش از ۱۵ کارگاه جهادی/ تحقیقات پژوهشی ویروس کرونا توسط دانشجویان در حال انجام است مسئول قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: قرارگاه اقدام به کمک در راه اندازی بیش از 15 کارگاه جهادی تولید ماسک و خط تولید مواد ضدعفونی کننده کرده است.

توسط گروه جهادی امام رضا (ع) ؛
بیش از ۱۰۰ بسته به خانواده های نیازمند بخش ساحلی دلوار اهدا شد + عکس
گروه جهادی امام رضا علیه السلام بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دلوار در قالب پویشی اقدام به تهیه و توزیع بسته های غذایی و بهداشتی در بین خانواده های نیازمند بخش دلوار کردند.
مسئول قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی استان بوشهر:
کمک در راه اندازی بیش از ۱۵ کارگاه جهادی/ تحقیقات پژوهشی ویروس کرونا توسط دانشجویان در حال انجام است
مسئول قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: قرارگاه اقدام به کمک در راه اندازی بیش از 15 کارگاه جهادی تولید ماسک و خط تولید مواد ضدعفونی کننده کرده است.
در نامه تشکل های دانشجویی استان بوشهر؛
جان مردم بازیچه منفعت طلبی‌ها نشود/ خواستار نظارت قاطع هستیم
تشکل های دانشجویی و جهادی در نامه ای به استاندار بوشهر رئیس ستاد مبارزه با کرونا در استان، ضمن انتقاد از عدم نظارت جدی بر مبادی ورودی استان بدلیل شیوع ویروس کرونا، خواستار نظارت قاطع و کنترل جدی شدند.
تولید روزانه 4000 ماسک برای مراکز درمانی در برازجان + عکس
کارگاه تولید ماسک با همکاری ۲۳ نفر از بانوان پرسنل شرکت راوند جنوب و نیروهای جهادگر مردمی و بسیج دانشجویی شهر برازجان شروع به فعالیت کرده است.
کارگاه تولید ماسک گروه جهادی افسران ولایت دانشگاه علمی کاربردی بوشهر راه‌اندازی شد + عکس
کارگاه تولید ماسک توسط گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی بوشهر در دفتر حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر راه اندازی شد.
کارگاه تولید ماسک با حضور بیش از 60 خیاط جهادگر در محله تنگک بوشهر شروع به فعالیت کرد + عکس
کارگاه تولید ماسک با حضور بیش از 60 نیروی جهادگر به همت خیرین مردمی و قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان بوشهر در محله تنگگ بوشهر شروع به فعالیت کرده است.
اهدای هزینه برگزاری یادواره شهدای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر به کارگاه تولید ماسک
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده امام خامنه ای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر از اهدای هزینه یادواره شهدای این دانشگاه به کارگاه های تولید ماسک در بوشهر خبر داد.
به داد ساکنان و شاغلان عسلویه برسید
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر در بیانیه ای خطاب به مسئولان استان نسبت به وقوع فاجعه انسانی در منطقه پارس جنوبی هشدار دادند.
در نامه‌ای به دکتر کشمیری؛
تهدید جان کارکنان پارس جنوبی/ بر ورود و خروج کارگران غیربومی نظارت کافی نمی‌شود
مسئول قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان بوشهر در نامه ای به دکتر کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با گوشزد کردن خطر شیوع بیماری در منطقه انرژی پارس جنوبی بخاطر تردد کارگران غیربومی از استان های آلوده خواستار نظارت جدی و اقدامات لازم شدند.
یادداشت دانشجویی/ روزبه خدادادی
کرونای ویروس یا کرونای رسانه!
گرچه کرونا با آمار سه درصد مرگ، کمترین میزان مرگ و میر را در بین سایر بیماری های شایع شده در پهنه‌های جغرافیایی داشته است اما رسانه‌ جریان‌های قدرت، مرگبارتر از ویروس‌ها، سیاست مرگباری را بر مردم کشورمان جاری می‌کنند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار