تکریم و معارفه مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد در مراسمی که با حضور جمعی مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان، مسئولین دانشگاه شهرکردو بسیجیان دانشگاه برگزار گردید، از زحمات آقای علی خطیبی قدر دانی و آقای سید محمد حسینی به عنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی شهید علم الهدی دانشگاه شهرکرد معرفی گردید.

حسین عباسی؛
گروه جهادی رهروان ولایت به روستاهای شیاشی،قائدان و رفن از توابع میانکوه اعزام شد
گروه جهادی رهروان ولایت با تمرکز بر ماموریت فرهنگی پنج شنبه 21ام تیرماه به روستاهای شیاشی،قائدان و رفن از توابع میانکوه اعزام شد
مسئول گروه جهادی اعلام کرد
اعزام گروه جهادی شهید محسن حججی
گروه جهادی شهید محسن حججی دیروز 20 ام تیرماه به روستاهای تلفگیر و سرخون از توابع شهرستان اردل اعزام شد.
مسئول گروه جهادی امام حسن عسگرع (ع):
حضور تیم دامپزشکی در مناطق عشایری بازفت
تیم دامپزشکی امام حسن عسگری (ع) از ۱۴ تیرماه با جمعیت ۲۰ نفر که ۱۵ نفر از دانشجویان دامپزشکی می باشند به مناطق عشایر نشین بازفت،سمسامی و دیناران اعزام شده است.
با برگزاری مراسمی در دانشگاه شهرکرد صورت گرفت؛
تکریم و معارفه مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد
در مراسمی که با حضور جمعی مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان، مسئولین دانشگاه شهرکردو بسیجیان دانشگاه برگزار گردید، از زحمات آقای علی خطیبی قدر دانی و آقای سید محمد حسینی به عنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی شهید علم الهدی دانشگاه شهرکرد معرفی گردید.
نامه سرگشاده به استاندار چهارمحال و بختیاری در خصوص؛
تهدید پژوهشگر لردگانی توسط فرماندار این شهرستان و رئیس دفترش
محقق جوان لردگانی که قصد داشت در مورد آسیب های اجتماعی و فرهنگی شهرستان لردگان کتاب بنویسد، مورد تهدید فرماندار شهرستان لردگان و رئیس دفترش قرار گرفت.
احسان خلجی در یادداشتی بیان کرد؛
تابستان، فصل اردوهای جهادی
فراغت از مسائل آموزشی فرصت مناسبی است تا دانشجویان بسیجی به جهاد با نفس پرداخته و در اردو های سازندگی به خودسازی بپردازند. اردوهایی که سراسر خیر و برکت است.
محمد رضا براتی سرپرست گروه جهادی ولی عصر(عج) اعلام کرد
30 نفر از دانشجویان و طلاب امروز 28 ام خرداد در قالب اردوی جهادی به روستای گزستان بازفت اعزام می شوند
با شروع فصل تابستان، فصل اردوهای جهادی اولین گروه جهادی بسیج دانشجویی استان امروز به روستای گزستان از توابع بازفت اعزام شدند، ماموریت اصلی این گروه در حوزه عمرانی و فرهنگی می باشد.
محمد علی نادری مسئول حوزه بسیج دانشگاه آزاد شهرکرد:
در حوزه نظامی دوره بزن و در رو گذشت، در حوزه سیاسی هم باید دوره تصویب کن و در رو تمام شود
به برکت خون شهدا در ۸ سال دفاع مقدس امروز به اقتدار نظامی رسیده ایم و جای ابهام ندارد چرا که حوزه نظامی ایران کاملا اسلامی است و در نهایت شکست ناپذیر اما اقتصاد و سیاست ما هنوز اسلامی نشده است.
اعلام موضع بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد
مظلومیت امام در مراسم ارتحالش!
دانشگاهی که امام آن را محل تغییر و مبدا تحولات می داند، امروزه به جای انجام رسالت خود و ایفاء نقش در جامعه، بیشتر جولانگاه مریض حالان سیاسی و باشگاهی برای احزاب شده است
اخبار بیشتر

آخرین اخبار