قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان خطاب به رییس صدا و سیما: تناقضات در اظهار نظرها موجب سردرگمی است/ لزوم احصاء و ارائه آمار ها قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان در نامه ای به دکتر علی عسگری به برخی از نقایص و کمبودهای برنامه های رسانه ملی با موضوع مبارزه با کرونا برای بهبود این برنامه ها اشاره کرد.

قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان خبر داد؛ کمبود موجودی و افزایش بی سابقه قیمت میوه و تره بار در استان اصفهان
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان با ارائه گزارش تحلیلی از وضعیت عرضه و قیمت انواع میوه و تره بار در شهر اصفهان خطاب به مسئولان استان، نوشت: قیمت میوه افزایش بی سابقه داشته است.
مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان خبر داد؛ آغاز مرحله دوم تولید و توزیع بسته‌های بهداشتی ویژه مناطق کم‌برخوردار اصفهان
کریمی گفت: مرحله دوم تولید و توزیع بسته‌های بهداشتی برای مردم کمتر برخوردار استان به همت جهادگران دانشجو آغاز شد.
کسب رتبه برتر تحلیل پیامدهای ناشی از کرونا توسط بسیج دانشجویی استان اصفهان
تحلیل برادر بسیجی آقای مهدی ناصری، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شاهین شهر و میمه در خصوص پیامدهای ناشی از کرونا به عنوان تحلیل برتر کشوری شناخته شد.
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان تشریح کرد؛ وضعیت توزیع و قیمت های اقلام بهداشتی در استان/ محدودیت عرضه در شهرستان های دهاقان، اردستان و مبارکه
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه ای با انتشار جدول توزیع و قیمت های اقلام بهداشتی استان اصفهان نوشت: شهرستان های دهاقان، اردستان، مبارکه با محدودیت در عرضه روبرو هستند.
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان خطاب به رییس صدا و سیما: تناقضات در اظهار نظرها موجب سردرگمی است/ لزوم احصاء و ارائه آمار ها
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان در نامه ای به دکتر علی عسگری به برخی از نقایص و کمبودهای برنامه های رسانه ملی با موضوع مبارزه با کرونا برای بهبود این برنامه ها اشاره کرد.
پیام تسلیت بسیج دانشگاه کاشان در پی شهادت جهادگر بسیجی مدافع سلامت
بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان شهادت جهادگر بسیجی عرصه سلامت، دکتر مجید فرهاد را تسلیت گفت
بسته بندی و توزیع الکل ضد عفونی به خانواده های کم بر خوردار درگیر کرونا از سوی بسیجیان دانشگاه پیام نور گلپایگان
بسیجیان دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گلپایگان با بسته بندی و توزیع الکل ضد عفونی به خانواده های کم بر خوردار درگیر کرونا کمک کردند.
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی منتشر کرد؛ آخرین وضعیت توزیع اقلام بهداشتی در استان اصفهان
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان در یک گزارش تحلیلی آخرین وضعیت توزیع اقلام بهداشتی در استان اصفهان را منتشر کرد.
همه چیز درباره بیست و پنجمین طرح ولایت دانشجویی/ سهمیه 300 نفری اصفهان
منصوری با بیان اینکه زمان برگزاری دوره طرح ولایت امسال به شرایط شیوع کرونا گره خورده است، گفت: در طرح ولایت به جای دادن ماهی به دانشجویان به آن ها ماهیگیری آموزش داده می شود و امسال حدود 300 نفر سهمیه به استان اصفهان اختصاص داده شده است.
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان تشریح کرد؛ وضعیت فعالیت رستوران ها و غذاخوری های استان اصفهان
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان طی بیانیه ای به بررسی و تشریح وضعیت رستوران های استان های اصفهان در جهت پیشگری از شیوع کرونا پرداخت.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار