printlogo


دعوت از سردار هاشمی پور نماینده شهرستان کهگیلویه بزرگ برای حضور در اردوی جهادی دانشگاه پیام نور گچساران
دعوت از سردار هاشمی پور نماینده شهرستان کهگیلویه بزرگ برای حضور در اردوی جهادی دانشگاه پیام نور گچساران
کد خبر: 51932 تاریخ: 1397/4/19 08:01
جهادگران دانشگاه پیام نور گچساران که اردوی جهادی خود را در شهرستان کهگیلویه برگزار خواهند کرد از نماینده این شهرستان جهت سرکشی به اردوی جهادی و نظارت بر روی کار جهادگران دعوت بعمل آوردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : می توان در یک کلمه گفت که مهم‌ترین هدف برگزاری اردوهای جهادی، سازندگی است. اولین هدف اردوی جهادی خود سازی است؛ همان‌طور که برترین جهاد‌ها جهاد اکبر در معرکه نفس است. یکی دیگر از اهداف جهادی نیز سازندگی عمرانی، فرهنگی، علمی و ... در منطقه است.

 

در اردوی جهادی، دانشجویان با وضعیت زندگی یک منطقه محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی و … آشنا شده و از طریق تلاش مخلصانه و به دور از زر و زور دنیا برای سازندگی آن منطقه می کوشند که خود را ساخته و رضوان الهی را کسب کنند.

 

متأسفانه با وجود اینکه دانشجویان و مسئولان جهادی همواره از مسئولان و نمایندگان دعوت می کنند، تا تاثیر کارهای جهادی را در مناطق روستایی و بحث محرومیت زدایی حوزه های استحفاظی خود از نزدیک نظاره گر باشند، تا کنون هیچکدام از مسئولان به این دعوت ها لبیکی نگفته اند.

 

جهادگران دانشگاه پیام نور گچساران که اردوی جهادی خود را در روستای ده تل سر بیشه بخش دیشموک شهرستان کهگیلویه برگزار خواهند کرد، از سردار عدل هاشمی پور نماینده این شهرستان در مجلس جهت سرکشی به اردوی جهادی و نظارت بر روی کار جهادگران دعوت بعمل آوردند.

 

امید است سردار هاشمی پور که خود در کارهای جهادی و خدا پسندانه ید طویلی دارند، قبح شکنی کرده و با حضور خود در میان دانشجویان جهادگری که فرسنگ ها از خانه و خانواده خود دور شده اند تا به مردم محروم شهرستان کهگیلویه خدمت رسانی کنند، پای در دل مردم منطقه بنشینند و مجاهدت جهادگران را از نزدیک نظاره گر باشند.

متن این دعوت نامه را در تصویر ذیل می توانید ببینید؛

 

لینک مطلب: http://www.bso.ir/News/51932.html