printlogo


مسئول رسانه قرارگاه راهیان نور بسیج دانشجویی تهران بزرگ
ثبت‌نام خادمین شهدا ویژه دانشجویان دانشگاه‌های تهران بزرگ با شعار «زُبَر اَلحَدید» آغاز شد
ثبت‌نام خادمین شهدا ویژه دانشجویان دانشگاه‌های تهران بزرگ با شعار «زُبَر اَلحَدید» آغاز شد
کد خبر: 55175 تاریخ: 1397/10/5 13:29
مسئول رسانه قرارگاه راهیان نور بسیج دانشجویی تهران بزرگ گفت: ثبت‌نام خادمین جبهه انقلاب راهیان نور دانشجویی ویژه دانشجویان دانشگاه‌های تهران بزرگ با شعار محوری «زبر الحدید»، از ۵ تا ۱۰ دی‌ماه انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / رضا مزرعه فرد، مسئول روابط عمومی و رسانه قرارگاه راهیان نور بسیج دانشجویی تهران بزرگ گفت:  ثبت نام خادمین جبهه انقلاب اسلامی راهیان نور دانشجویی ویژه دانشجویان خواهر و برادر دانشگاه‌های تهران بزرگ با شعار محوری زبر الحدید از ۵ تا ۱۰ دی ماه انجام می‌شود.


وی با بیان اینکه امسال برای اولین بار با توجه به رویکرد گفتمانی و تربیتی اردوهای راهیان نور و با هدف کادرسازی جبهه انقلاب اسلامی خادمین شهدا جذب می‌شوند، افزود: خادمین جبهه انقلاب اسلامی در اردو‌های راهیان نور در بازه‌های زمانی یک هفته‌ای در مناطق عملیاتی جنوب از ۱۵ بهمن سال ۹۷ تا سوم فروردین سال ۹۸ حضور می‌یابند و در بخش اجرایی و رسانه‌ای راهیان نور دانشجویی مشارکت می‌کنند.

مسئول روابط عمومی و رسانه قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج دانشجویی تهران بزرگ اظهار کرد: با توجه بستر مناسب در فضای خادمین اردو‌های راهیان نور دانشجویی و نیاز کشور به تربیت و کادرسازی نیروی جوان، مومن و انقلابی در این عرصه شعار محوری زبر الحدید که از القاب اصحاب خاصه امام زمان (عج) است، ویژه این فراخوان انتخاب شده است.

وی تصریح کرد: دانشجویان خواهر و برادر دانشگاه‌های تهران بزرگ می‌توانند با مراجعه و عضویت در کانال kheibariha@ در دو پیام رسان ایتا و تلگرام با تکمیل فرم نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

گفتنی است، دوره آموزشی تخصصی خادمین جبهه انقلاب اسلامی پس از انجام مصاحبه و گزینش به مدت یک هفته از ۵ تا ۱۱ بهمن ماه با حضور برخی از فرماندهای دفاع مقدس برگزار می‌شود.
 
 
ثبت نام خادمین شهدا ویژه دانشجویان دانشگاه‌های تهران بزرگ با شعار زبر الحدید آغاز شد
لینک مطلب: http://www.bso.ir/News/55175.html