مردم انقلابی کازرون با درایت خود، این فتنه را خاموش می کنند دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون گفت: گروهی در قالب mdo محیط زیستی بنای این رسم نا مبارک را گذاشتند و مطالبات به حق مردم را به انحراف کشاندند.

۲۹تشکّل و کانون دانشجویی شهرستان کازرون با صدور بیانیه ای مشترک؛
آیا تخریب و آتش زدن اموال عمومی با مطالبات مردم همخوانی دارد؟!/ امروز دستان استکبار جهانی و منافقین کوردل از آستین برخی ارازل و اوباش وطنی بیرون زده است
تشکّل های دانشجویی شهرستان کازرون با صدور بیانیه ای مشترک، ضمن محکوم کردن اقدام عده ای محدود آشوبگر در تخریب اموال عمومی در این شهر، خواستار شناسایی و برخورد قاطع نیروهای انتظامی، امنیتی و قضایی با آنان شدند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس خطاب به حجت الاسلام و المسلمین دژکام:
تریبون نماز جمعه باید ملجاً صدای مستضعفین و محرومین که صاحبان اصلی انقلاب اند باشد
متاسفانه یکی از دلایل عدم استفاده صحیح از این ظرفیت بزرگ،مواضع و بیانات ائمه جمعه است که شاهد آن هستیم که تریبون های نماز جمعه به بیان تقویم هفتگی و مناسبت های هفته و یا تکرار بیانات رهبر معظم انقلاب به جای تبیین و شرح و بسط گفتمان بیانات معظم له تبدیل شده است.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رستم صورت گرفت؛
امضا طومار علیه خروج آمریکا از برجام در شهرستان رستم+تصاویر
دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور رستم علیه بدعهدی ها و خروج آمریکای جنایتکار از برجام طوماری تهیه کردند.
با حضور دانشجویان صاحب نظر؛
تریبون آزاد با موضوع «ادامه برجام با اروپا آری یا نه؟!» در مجتمع آموزش عالی لارستان برگزار شد+تصاویر
به همت بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی لارستان تریبون آزاد با موضوع «ادامه برجام با اروپا آری یا نه؟!»در این مجتمع برگزار شد.
با حضور دانشجویان بسیجی؛
مناظره «اعتماد به اروپا آری یا خیر؟» در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز برگزار شد+تصاویر
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) زرقان مناظره با موضوع «اعتماد به اروپا پس از خروج آمریکا از برجام؛ آری یا خیر؟» در این دانشگاه بین طرفین دانشجو برگزار شد.
با شعار «می‌سازیم تا ساخته شویم»؛
فراخوان ثبت نام اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های لامرد آغاز شد
علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام از یکم لغایت 20 خردادماه 97 به پایگاه‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های این شهرستان مراجعه کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری لامرد:
ایجاد شوک اقتصادی به ایران از اهداف ترامپ برای خروج از برجام بود
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری لامرد گفت: ترساندن ایران، تحقیر ایرانیان و ایجاد شوک اقتصادی به ایران برای نارضایتی مردم از نظام هدف اصلی ترامپ برای خروج از برجام بود.
جانشین خواهر دانشگاه آزاد اقلید:
دولت‌مردان هرچه سریع‌تر از تعهد ننگ‌بار برجام خارج شوند
جانشین خواهر دانشگاه آزاد اقلید گفت: دولت‌مردان باید طبق فرموده مقام معظم رهبری که فرمودند «اگر شما برجام را پاره کنید ما آن را آتش خواهیم زد» عمل کنند و هرچه سریع‌تر از این تعهد ننگ‌بار خارج شوند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لامرد:
شیب نابودی رژیم اشغالگر قدس شتاب گرفته است
در راستای منویات امام خمینی و مقام معظم رهبری و آرمان بلند و بزرگ ملت قهرمان ایران و با همراهی سازمان عدم غیر متعهدها از حقوق ملت مظلوم فلسطین دفاع کند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علامرودشت:
قطعاً جبهه اروپایی‌ها در مسئله برجام به سمت آمریکا خواهد بود
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علامرودشت گفت: دولت‌مردان ما باید هوشیار باشند که این چند کشور اروپایی قطعاً به سود ایران قدم برنمی‌دارند و قطعاً جبهه آن‌ها به سمت آمریکا خواهد بود.
اخبار بیشتر

پربازدید ها
آخرین اخبار