240 دانشجوی بسیجی دانشگاه های شیراز در رزمایش اقتدار عاشوراییان شرکت کردند/تصاویر مدیر سازندگی بسیج دانشجویی استان فارس گفت: رزمایش اقتدار عاشوراییان با حضور ۱۸ گروه جهادی بسیج دانشجویی شیراز برگزار شد.

یادداشت/کاظم اسماعیلی شعار
عاشورا درسی قابل انطباق در مقتضیات زمان
عاشورا درسی دارد که در مقتضیات زمان قابل انطباق است. درسی دارد که هم برای فرد و هم برای جامعه قابل آموختن است. درسی است که رابطه های فرد را با خودش مشخص می کند، رابطه فرد با دیگران، با جامعه و حتی با حکومت نیز مشخص می‌کند.
مدیر سازندگی بسیج دانشجویی استان فارس خبر داد:
240 دانشجوی بسیجی دانشگاه های شیراز در رزمایش اقتدار عاشوراییان شرکت کردند/تصاویر
مدیر سازندگی بسیج دانشجویی استان فارس گفت: رزمایش اقتدار عاشوراییان با حضور ۱۸ گروه جهادی بسیج دانشجویی شیراز برگزار شد.
به همت بسیج دانشجویی مرودشت؛
اردوی جهادی بسیج دانشجویی مرودشت در روستاهای محروم بخش رامجرد این شهرستان برگزار شد
اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مرودشت در بخش رامجرد این شهرستان و در روستاهای ملک آباد ، نوسنجان ، ابراهیم آباد و جمال آباد برگزار شد.
یادداشت/زهره اسلامی زاد
امربه معروف و نهی از منکر یعنی عطش برای بیدار کردن مردم
امربه معروف و نهی از منکر یعنی تشنگی، عطش نه برای آب، برای بیدار کردن مردم، برای زنده نگه‌داشتن دین اسلام یعنی دغدغه‌مند زندگی کردن، بی تفاوت نبودن نسبت به یکدیگر و جامعه‌اسلامی.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شیراز صورت گرفت؛
صعود دانشجویان بسیجی فارس به قله سبلان مشکین شهر/تصاویر
دانشجویان بسیجی فارس به قله سبلان مشکین شهر صعود کردند.
به مدت 2 روز صورت گرفت؛
ارائه خدمات حقوقی گروه جهادی شهید خرمندار ناحیه دانشجویی فارس به مردم محروم در منطقه کوشکک شیراز
به همت بسیج دانشجویی ناحیه دانشجویی فارس تیم حقوقی گروه جهادی شهید خرمندار با حضور در منطقه کوشکک واقع در حاشیه شیراز به ارائه خدمات حقوقی به مردم کم برخوردار آن منطقه پرداختند.
یادداشت/حامد زارع زاده
مطالبات رهبری در بحث فضای مجازی
اینکه مطالبات رهبری در بحث فضای مجازی چه بوده و به کجا رسیده است جای بسی تامل و سوال دارد، زیرا ایشان سال هاست که دغدغه غفلت از فضای مجازی و مسائل فرهنگی را مطالبه کرده اند و می فرمایند من به هیچ چیز به اندازه مسائل فرهنگی نگران نیستم...
مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس:
دشمن در فضای مجازی سعی در از بین بردن بنیه اعتقادی جوانان دارد/ دوراندیشی رهبر انقلاب در تأسیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در سال 68 قابل توجه است
مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس گفت: اگر دهه ۶۰ و دوران جنگ وظیفه جوانان حضور در جبهه های جنگ بود امروزه وظیفه جوانان به خصوص جوانان انقلابی حضور فعال و موثر در جبهه فضای مجازی است.
حضور مسئولین در اردوی جهادی بسیج دانشجویی؛
از فرمانده سپاه و جانشین ناحیه دانشجویی فارس تا رؤسای دانشگاه‌های سلمان فارسی و آزاد اسلامی کازرون/تصاویر
اعضای گروه جهادی شهید جاوید مرحمتی در مدت زمان حضورشان در در روستای کم برخوردار عرب فامور شاهد حضور مسئولین مختلفی بودند.
مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی فارس خبرداد:
موفقیت دانشجویان استان فارس در دوره ایران ۱۴۳۵ /فعالیت محور بودن وجه تمایز این دوره بود
مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی فارس گفت:برادران در کارگروه مفاسد اقتصادى مقام اول کشور و در کارگروه سلامت مقام سوم رو کسب کردند همچنین خواهران هم توانستند در حوزه سلامت به مقام اول کشورى دست پیدا کنند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار