تمدن غرب همان علم منهای ایمان است اما تمدن اسلامی تمدن علم آمیخته با ایمان است/خودباختگی،فرسودگی،پشیمانی و... مربوط به یک عده از افراد غرب زده است نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سربلندی ایران در گرو مبارزه با آمریکاست و پشیمانی، خود باختگی، فرسودگی و ... مربوط به یک عده از افراد غرب زده است و تمدن غرب همان ایمان منهای علم است اما تمدن اسلامی، تمدن علم آمیخته با ایمان است.

با هدف انتقال تجربیات و تقویت اردوهای جهادی؛
نشست یک روزه کارگروه جهادی خواهران ناحیه بسیج دانشجویی فارس برگزار شد
نشست یک روزه کارگروه جهادی خواهران ناحیه بسیج دانشجویی فارس با هدف توانمندسازی نیروهای جهادی خواهر استان و نقش آفرینی آنها برای کاهش آسیب های زنان و خانواده و همچنین انتقال تجربیات و تقویت اردوهای جهادی برگزار شد.
مدیر سازندگی بسیج دانشجویی استان فارس خبر داد:
2500 نفر از دانشجویان جهادگر فارس به مناطق محروم اعزام می شوند
مدیر سازندگی بسیج دانشجویی استان فارس گفت: تعداد 2500 نفر از دانشجویان جهادگر استان فارس در قالب 90 گروه جهادی دانشجویی در تابستان سال 97 جهت خدمت‌رسانی در تمام نقاط محروم شهرستان های استان عازم این مناطق می شوند.
به همت بسیج دانشجویی مرودشت؛
جلسه هم اندیشی اردوی جهادی در مرودشت برگزار شد
جلسه هم اندیشی اردوی جهادی با حضور مسئول دفتر بسیج دانشجویی و مسئولان کمیته های اردوی جهادی در دفتر بسیج دانشجویی مرودشت برگزار شد.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در پنجمین دوره خط امام استانی فارس:
تمدن غرب همان علم منهای ایمان است اما تمدن اسلامی تمدن علم آمیخته با ایمان است/خودباختگی،فرسودگی،پشیمانی و... مربوط به یک عده از افراد غرب زده است
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سربلندی ایران در گرو مبارزه با آمریکاست و پشیمانی، خود باختگی، فرسودگی و ... مربوط به یک عده از افراد غرب زده است و تمدن غرب همان ایمان منهای علم است اما تمدن اسلامی، تمدن علم آمیخته با ایمان است.
با شعار می سازیم تا ساخته شویم؛
اساتید و دانشجویان جهادگر بسیجی دانشکده دامپزشکی کازرون به محرومان خدمت رسانی کردند
دانشجویان و اساتید بسیجی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد کازرون در قالب گروه جهادی شهید نعمت اله ابوالحسنی بسیج دانشجویی این دانشکده به محرومان خدمت رسانی کردند.
مسئول کانون تربیت‌بدنی بسیج دانشجویی آباده:
مدیران دوتابعیتی غیرت ملی نداشته و نفوذ دشمنان را به همراه دارند
مسئول کانون تربیت‌بدنی بسیج دانشجویی آباده بیان داشت: مدیران دو تابعیتی غیرت ملی ندارند و نفوذ دشمنان را به دنبال دارند.
وحدت رمز عبور از فتنه ها «13»؛
نظری: کیفیت کالا و رضایت مردم اصل اول تولیدکنندگان داخلی باشد/قرارگاه خاتم الانبیاء نمونه بارز همدلی و همکاری نیروهای انقلابی است
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز گفت: نیروهای انقلابی باید همدلی و همکاری بیشتری داشته باشند چرا که تنها با همین یک کار بخش عمده ای از مشکلات حل می‌شود که نمونه بارز این همدلی و همکاری نیروهای قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) سپاه در آبادانی کشور است.
پژوهشگر حوزه امر به معروف و نهی از منکر در پنجمین دوره خط امام استانی فارس:
بزرگترین حوزه امر به معروف، امر به معروف مسئولین است
مدیر مرکز تخصصی آموزش امر به معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر تنها ویژه مردم عادی نیست، باید به مسئولان هم تذکر داد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار