رئیس دانشگاه هرمزگان: جایگاه بسیج دانشجویی، جایگاهی پدرانه میباشد در روز یکشنبه، جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی هرمزگان با حضور ریاست این دانشگاه، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی و نماینده ولی فقیه در ناحیه، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، برگزار شد.

در جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس: بسیج دانشجویی نقش بی بدیل در عرصه مطالبه گری ایفا میکند
صبح امروز، جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با حضور ریاست این دانشگاه ومسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان، برگزار شد.
در جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جامع هرمزگان:
رئیس دانشگاه هرمزگان: جایگاه بسیج دانشجویی، جایگاهی پدرانه میباشد
در روز یکشنبه، جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی هرمزگان با حضور ریاست این دانشگاه، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی و نماینده ولی فقیه در ناحیه، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، برگزار شد.
به زودی/ آنچه در روستای زاچ و داربست میگذرد+ ویدئو
مرکز هسته های تخصصی رسانه و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان، از شرایط مردم روستای زاچ و داربست شهرستان جاسک، در روزهای بعد از سیل و اسکان در کمپ، روایت خواهد کرد.
بانوی اسوه در نگاه رهبر انقلاب
به مناسبت هفته عفاف و حجاب، مرکز هسته های تخصصی رسانه و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان محتوایی در خصوص بانوی اسوه در نگاه رهبری، در قالب عکس نوشته منتشر کرد.
گزارش/ پاسخ مسئولان در پی اظهارات دانشجوی بسیجی هرمزگان از شرایط نابسامان بهداشت و درمان هشتبندی، چه بود؟
در پی اظهارات یکی از فعالین بسیج دانشجویی هرمزگان که گفت مردم هشتبندی میناب از عدم تجهیز و تامین نیروی انسانی مورد نیاز برای مرکز درمانی این منطقه در ایام کرونایی گلایه‌مندند و وضعیت مناسبی ندارند، به سراغ مسئولین مربوطه جهت پاسخگویی رفتیم.
گزارش/ اهداف و دغدغه های نویسنده جوان کتاب"من سلیمان می مانم"
نویسنده جوان و بسیجی هرمزگانی که در حوزه دفاع مقدس قلم می‌زند، با بیان اینکه کتاب "من سلیمان می‌مانم" اثر برگزیده بنیاد حفظ آثار شده گفت: نگارش زندگینامه شهید خلیل تختی‌نژاد در حال انجام است و در آن به صورت مفصل به زندگی ایشان پرداخته می‌شود.
دو دانشجوی بسیجی هرمزگانی، راویان زندگی دو آزاده استان
معاون اجرایی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افتخارات دو نویسنده بسیجی این دانشگاه خبر داد.
تداوم جوانگرایی در ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان
دبیر کانون دانش آموختگان طرح ولایت بسیج دانشجویی استان هرمزگان انتصاب گردید.
فعال دانشجویی استان هرمزگان:
شاخه درختان به جای پایه سرم/ مردم هشت‌بندی از نبود مرکز درمانی و بیمارستان رنج می‌برند
فعال دانشجویی استان هرمزگان در خصوص وضعیت شهر هشت بندی در روزهای کرونایی اظهار کرد: با اینکه ویروس کرونا در این شهرستان شیوع گسترده داشته، فقط 2 مطب شخصی در سطح شهر وجود دارد که پذیرای بیماران کرونایی می باشند.
عدم اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان پس از ١٥ سال/ نامه بسیج دانشجویی دانشگاه های هرمزگان به نمایندگان مجلس
بسیج دانشجویی دانشگاه های استان هرمزگان در بیانیه ای از نمایندگان هرمزگان در مجلس، خواستار پیگیری اجرای قانون تسهیل ازدواج شدند تا اقدامی موثر و علمی در جهت ازدواج جوانان و حل مشکالت آنان صورت پذیرد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار