نیاز منطقه ی زهکلوت به مواد غذایی و بهداشتی مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا استان کرمان گفت: تعداد نیرو های انسانی که در منطقه مستقر هستند کافی می باشد لذا تنها به مواد بهداشتی و غذایی احتیاج است که مردم در حد توان خود می توانند کمک های خود را ارسال کنند.

مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا استان کرمان؛
نیاز منطقه ی زهکلوت به مواد غذایی و بهداشتی
مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا استان کرمان گفت: تعداد نیرو های انسانی که در منطقه مستقر هستند کافی می باشد لذا تنها به مواد بهداشتی و غذایی احتیاج است که مردم در حد توان خود می توانند کمک های خود را ارسال کنند.
بازدید امام جمعه کرمان از منطقه سیل زده زهکلوت
امام جمعه کرمان ظهر امروز چهارشنبه ششم فرودین ماه از منطقه ی سیل زده ی زهکلوت بازدید کرد.
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کهنوج؛
تولید روزانه هزار و 200 ماسک و 500 دستکش یک بار مصرف در شهرستان کهنوج
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کهنوج گفت:روزانه هزار و ماسک و 500 دستکش یک بار مصرف تولید شده است که تا کنون به صورت رایگان در بسته های بهداشتی در بین اماکن پر رفت و آمد توزیع شده است.
مسئول بیسج دانشجویی شهرستان بردسیر:
توزیع سه هزار و500 لیتر مواد ضد عفونی کننده در شهرستان بردسیر
مسئول بیسج دانشجویی شهرستان بردسیر گفت: از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا یک کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده سطوح راه اندازی شد که تاکنون سه هزار و 500 لیتر مواد ضد عفونی کننده تولید داشته است.
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان :
اعزام شش گروه جهادی به منطقه ی سیل زده ی زهکلوت
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: با توجه به شدت بارندگی های اخیر و سیلابی شدن مناطق جنوب استان به ویژه شهرستان زهکلوت در حال حاضر شش گروه جهادی باظرفیت 40 نفر به منطقه اعزام شدند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان:
تولید دو هزار شیلد بهداشتی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان گفت: دانشجویان با حمایت بسیج دانشجویی استان کرمان و با مشاوره ی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان توانسته اند شیلدی را طراحی کنند که عیب سایر شیلد ها را برطرف کرده است
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمان؛
دانشجویان بسیجی تمام توانمندی خود را برای افزایش تولید در سال جدید به کار می گیرند
دانشجویان بسیجی از اولین ساعات شروع سال جدید به طور جدی در حال برنامه ریزی برای فعال سازی همه توانمندی های خود برای افزایش تولید هستند و با صدای رسا اعلام می دارند آماده کمک به همه مجموعه های عمومی ، دولتی و خصوصی هستند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان:
توزیع بیش از 200 بسته حمایتی در حاشیه شهر کرمان به همت قرارگاه مبارزه با کرونا
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان گفت: قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا در استان کرمان با توجه به شروع سال جدید بیش از 200بسته‌ موادغذایی بین خانواده‌های بی بضاعت حاشیه شهر کرمان توزیع کرد.
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان:
فعالیت قرارگاه مبارزه با کرونا در ایام نوروز ادامه دارد/ تولید روزانه بیش از 10 هزار ماسک در سطح استان کرمان
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان بیان کرد: تعطیلات نوروزی خللی در فعالیت های جهادی ایجاد نمی کند لذا تمام گروه های جهادی که در سال های گذشته در مناطق محروم خدمت رسانی می کردنند امسال تمام توان و تمرکز خود را برای مقابله با ویروس کرونا گذاشته اند.
به همت دفتر بسیج دانشجویی شهر کرمان صورت گرفت؛
دومین کارگاه خیاطی تولید ماسک بسیج دانشجویی استان کرمان راه اندازی شد.
محمد قاسمی مسئول دفتر شهر کرمان از راه اندازی دومین کارگاه خیاطی دوخت ماسک خبر داد و از عموم مردم درخواست کرد تا در خانه بمانند تا زنجیره شیوع این بیماری بشکند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار