حل مسائل مردم راهبر اصلی اردو های جهادی ناصر بهروز: گروه‌های جهادی جغرافیا محور هستند و حدود سه تا پنج سال در یک حوزه متمرکز تا بر مبنای مسائل مردم حل مسئله داشته باشند.

به همت گروه جهادی سفیران سلامت؛
سی هزار راس دام روستایی در منطقه گلزار واکسینه شدند
گروه جهادی سفیران سلامت دانشگاه شهید باهنر کرمان دومین اردوی جهادی خود را با شعار دام سالم، غذای سالم، انسان سالم در منطقه ی گلزار شهرستان بردسیر برگزار کردند.
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان؛
حل مسائل مردم راهبر اصلی اردو های جهادی
ناصر بهروز: گروه‌های جهادی جغرافیا محور هستند و حدود سه تا پنج سال در یک حوزه متمرکز تا بر مبنای مسائل مردم حل مسئله داشته باشند.
شرح حدیث؛
ویژگی‌های نزدیک‌ترین افراد به پیامبر در روز قیامت
مقام معظم رهبری: آن کسی و آن جایگاهی که از همه‌ی اشخاص و جایگاه‌ها در قیامت امنیّت بیشتری به انسان میدهد، جایگاه پیغمبر اکرم است.
به روایت تصویر؛
بازسازی خانه نیازمندی در حاشیه شهر کرمان
به همت گروه جهادی شهید تیکدری نژاد پروژه بازسازی منزل مسکونی یک خانواده فقیر و بی سرپرست واقع در شهرک الله آباد کرمان صورت گرفت.
به روایت تصویر:
فعالیت های جهادگران بسیج دانشجویی سیرجان
گزارش تصویری فعالیت های عمرانی، فرهنگی و پزشکی کاروان جهادی انصارالحسین (ع) بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان
توسط گروه جهادی سفیران رهبر انجام گرفت
10 روز اردوی جهادی، عمرانی و فرهنگی در روستاهای شهرستان قلعه گنج
گروه جهادی سفیران رهبر دانشگاه شهید باهنر کرمان در شهریور ماه امسال به مدت 10 روز اقدام به برگزاری اردوی جهادی در روستاهای شهرستان قلعه گنج نمود.
مسئول بسیج دانشجویی سیرجان:
اعزام ۵۰ نفر از دانشجویان بسیجی جهادگر شهرستان سیرجان به مناطق محروم این شهرستان
علی سلیمی: پنجاه نفر ازدانشجویان بسیجی جهادگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان در قالب کاروان انصار الحسین (ع) برای خدمت‌رسانی به بخش های گلستان و بلورد این شهرستان اعزام شدند.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمان :
اعزام سی گروه جهادی به منطقه سیل زده حمیدیه و مناطق محروم استان از ابتدای تابستان
مهدی تقی زاده: از ابتدای تابستان بیش از سی گروه جهادی با اهداف محرومیت زدایی، مسئله یابی، حل مسئله و کارآفرینی به مناطق محروم اعزام شده اند
به همت گروه جهادی ریحانه النبی(س):
جشن ازدواج دو زوج جوان بی بضاعت در شهرستان شهداد
فرازمند: فعالیت این گروه جهادی در عرصه های آموزش مهارتهای زندگی، طب سنتی، تربیت فرزند و همسرداری و برگزاری جشن ازدواج 2 زوج جوان بی بضاعت در روز عید غدیر همراه با اهدا جهیزیه همراه بوده است.
به روایت تصویر:
بازدید مسئول جهادی بسیج دانشجویی از گروه جهادی زینبیون
گروه جهادی زینبیون بسیج دانشجویی شهرستان کرمان در حوزه های کارآفرینی، آموزشی و مشاوره خانواده در حال خدمت رسانی می باشند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار