سکان مدیریت استان کرمان در بلا تکلیفی به سر می برد / چرا وزارت کشور این مشکل را حل نمی کند ناصر بهروز؛ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: اگر وزیر و هیات دولت در این امر مقصرند باید پاسخگو باشند که چرا نسبت به مردم کرمان بی تفاوت بودند

حسن پور:
در سبک زندگی باید به دنبال خودسازی باشید
خانم حسن پور، همسر شهید ضابط: در سبک زندگی باید به دنبال خودسازی باشید و قبل از آن ویژگی های ازدواج مناسب را بشناسید و در این مسیر به عنوان مادران آینده، تحقق بخش سخن رهبر انقلاب در خصوص فرزند آوری باشید تا انشاءالله نسل انقلابی را تربیت نمایید.
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان های زرند، راور و کوهبنان:
ساخت 35 واحد مسکونی در مناطق زلزله زده توسط جهادگران بسیج دانشجویی کرمان
علی ایرانمنش: تا کنون بالغ بر 35 واحد مسکونی در مناطق زلزله زده تحت خدمات گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان کرمان قرار گرفته اند و ساخت منازل بیشتری در دستور کار قرار دارد.
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کرمان؛
تشکیل گروه‌های تخصصی جهادگر
محمد قاسمی: در این اردوها برای اولین بار چند گروه با ماموریت‌های جدید تعریف شدند تا بتوانند بهره‌وری اردوهای جهادی را افزایش دهند.
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان:
سکان مدیریت استان کرمان در بلا تکلیفی به سر می برد / چرا وزارت کشور این مشکل را حل نمی کند
ناصر بهروز؛ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: اگر وزیر و هیات دولت در این امر مقصرند باید پاسخگو باشند که چرا نسبت به مردم کرمان بی تفاوت بودند
کریم قدوسی:
در جامعه ی امروز دیکتاتوری برای عده ای اولویت است/دانشجویان عنصر تاثیرگذار در میدان مطالبه گری
کریم قدوسی در جمع دانش پژوهان طرح ولایت استان کرمان: تبیین سیاسی و تحلیلی از وظایف شما دانشجویان است و باید پرچمدار میدان مطالبه گری باشید و در این زمینه کادر سازی انجام دهید تا در آینده رهبران جوان تربیت شوند.
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان:
رزمایش خدمت جهادگران بسیج دانشجویی در سطح استان / بسیجیانی که امید را در دل محرومین زنده کردند
ناصر بهروز: خدمت بی منت به مردم و زدودن غبار غم و اندوه از دل و جان مردم این سرزمین همواره شعار جهادگران بسیجی بوده است
طرح ولایت استانی خواهران به روایت تصویر
طرح ولایت استانی خواهران در دشت بهشت مشهد در حال برگزاری است.
مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی شهرستان رفسنجان عنوان کرد:
مشارکت تیم پزشکان جهادگر در ساخت و ساز
میثم مهدوی مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی شهرستان رفسنجان گفت: تیم پزشکی علاوه بر خدمات پزشکی به انجام فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی نیز پرداختند که در این میان ساخت حمام و سرویس‌های بهداشتی عمومی و همچنین برگزاری کلاس‌های قرآن از نکات حائز اهمیت می‌باشد.
محمدی کیا:
استقبال مردم از کلاس‌های مداحی و قرآن اردوهای جهادی
مسئول گروه جهادی سفیران رهبری: تابستان امسال خواهران و برادران دانشجو نسبت به برپایی کلاس‌های مداحی و قرآن در دو رده کودک و نوجوان اقدام کردند که با استقبال خیلی خوب اهالی روبرو شد.
محمد امین شمسی:
اولویت بندی مشکلات و اقدام جهت حل آن‌ها در اردوی جهادی
محمد امین شمسی سرپرست گروه جهادی فدائیان امام خامنه‌ای (مدظله): مدیریت هدایا برای رسیدن به افراد نیازمند، اهدای غذا، دارو، لوازم التحریر، پوشاک و اعزام پزشک عمومی و در صورت نیاز معرفی به متخصص از مهم‌ترین اقدامات این گروه است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار