نسل سوم انقلاب؛ همچنان در کنار مردم/ دانشجویان جهادگر کرمانشاهی از هیچ کمکی به زلزله‌زدگان دریغ نمی‌کنند وقوع زلزله سال گذشته کرمانشاه شوک سنگینی به مردم وارد کرد و همگی در حد توان اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی و امدادرسانی به زلزله زدگان منطقه ازگله و سرپل ذهاب و سایر مناطق زلزله‌زده کردند.

نسل سوم انقلاب؛ همچنان در کنار مردم/ دانشجویان جهادگر کرمانشاهی از هیچ کمکی به زلزله‌زدگان دریغ نمی‌کنند
وقوع زلزله سال گذشته کرمانشاه شوک سنگینی به مردم وارد کرد و همگی در حد توان اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی و امدادرسانی به زلزله زدگان منطقه ازگله و سرپل ذهاب و سایر مناطق زلزله‌زده کردند.
بیش از ۲۰۰۰ دانشجو کرمانشاهی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌‌شوند
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: بیش از ۲۰۰۰ دانشجو از دانشگاه‌های استان کرمانشاه ۱۵ اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.
مرکز پژوهش‌های مجلس واگذاری پالایشگاه کرمانشاه را غیرقانونی اعلام کرد/ واگذاری پالایشگاه به آقای «خاص» خلاف قانون است
مرکز پژوهش‌های مجلس طی گزارشی، روند واگذاری پالایشگاه نفت کرمانشاه را خلاف قانون و مغایر با قانون اساسی اعلام کرد.
یادداشت دانشجویی|
یادداشت دانشجویی|
استان کرمانشاه با وجود پتانسیل‌های صنعتی می‌تواند قطب صنعت در غرب کشور باشد، اما چه شده که این استان صنعتی با وجود صنایع پالایشگاهی همچنان رتبه اول بیکاری کشور را یدک می‌کشد؟!
خدمت جهادی به روستاهای شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب رسید
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از برگزاری اردوی یک روزه جهادی دانشجویان در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد.
گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه آماده اعزام به مناطق زلزله زده است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: بسیج دانشجویی این دانشگاه، با هماهنگی‌های انجام شده، آمادگی اعزام گروه جهادی به منطقه زلزله‌زده را دارد.
نمایندگان صریح به مردم بگویند که در پالایشگاه کرمانشاه فساد صورت گرفته یا نه/ شفافیت در کار نباشد اصل ۴۴ قانون اساسی تضعیف می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: نمایندگان مردم باید شفاف و صریح به مردم بگویند که در پالایشگاه کرمانشاه فساد صورت گرفته یا خیر؟ اگر صورت نگرفته که تمام مدارک و اسناد مربوط به آن را به مردم نشان دهند.
۳۶۰۰ دانشجوی کرمانشاهی در انتظار پاسخ نمایندگان مجلس به نامه‌شان/ پالایشگاهی که در آتش خصوصی‌سازی می‌سوزد!
با وجود پیگیری‌های مکرر دانشجویان کرمانشاه برای شفاف‌سازی روند واگذاری پالایشگاه، هنوز نمایندگان مجلس در مورد تحقیق و تفحصی که در این زمینه انجام داده‌اند، اظهار‌نظری نکردند.
توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ؛
اردوی جهادی در مناطق کم برخوردار حاشیه شهر کرمانشاه برگزار شد
دانشجویان بسیج دانشجویی و کانون فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اردوی جهادی خود را این بار در حاشیه شهر کرمانشاه برگزار کردند.
دبیر شورای تبیین دانشجویی کرمانشاه:
طرح استانی شدن انتخابات لابی قدرت را رشد می‌دهد
دبیر شورای تبیین دانشجویی استان کرمانشاه گفت: هدف از این انقلاب محرومیت‌زدایی است، اما با استانی شدن انتخابات لابی قدرت در استان‌ها افزایش می‌یابد و مناطق محروم همچنان در محرومیت باقی می‌مانند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار