حل مشکلات همه نقاط دور و نزدیک کشور، تنها با مدیریت جهادی می توان حل و فصل نمود حل مشکلات همه نقاط دور و نزدیک کشور از جمله مسائل استان خراسان جنوبی و همچنین اتفاقات اخیر در شهرهای شرق استان اصفهان را تنها با مدیریت جهادی می توان حل و فصل نمود.

گروه جهادی شهید حمزه جهان بیگی در روستای علی آباد از توابع حمیل اردو زده است
گروه جهادی شهید حمزه جهان بیگی دانشجویان بسیجی اسلام آباد غرب در روستای علی آباد دهستان دیزگران بخش حمیل شهرستان اسلام آباد غرب اردو زده است.
بیانیه قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمانشاه؛
حل مشکلات همه نقاط دور و نزدیک کشور، تنها با مدیریت جهادی می توان حل و فصل نمود
حل مشکلات همه نقاط دور و نزدیک کشور از جمله مسائل استان خراسان جنوبی و همچنین اتفاقات اخیر در شهرهای شرق استان اصفهان را تنها با مدیریت جهادی می توان حل و فصل نمود.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی؛
نوزدهمین نشست اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مستقل ، شهریورماه در کرمانشاه برگزار می‌شود
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی گفت: نوزدهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور شهریور ماه در کرمانشاه برگزار می‌شود.
مدیر سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه؛
حرکت‌های جهادی که دانشجویان طلایه‌دار آن هستند بهترین نمونه خدمت خالصانه به مردم است
مدیر سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: دستاوردهای با ارزش همیشه با تلاش و زحمت زیاد حاصل می‌شود و حرکت‌های جهادی که دانشجویان طلایه‌دار آن هستند بهترین نمونه خدمت خالصانه به مردم است.
نماینده مجلس برگان استان کرمانشاه؛
بزرگترین مؤلفین و محدثین اهل سنت ایرانی هستند
آیت‌الله محمود محمدی عراقی در نشست با هیأت رئیسه دانشگاه رازی کرمانشاه ، اظهار داشت: بزرگترین مؤلفین و محدثین اهل سنت ایرانی هستند.
مشاور عالی استاندار کرمانشاه؛
یکی از ریشه‌ها و علل بدحجابی ضعف ایمان است
مشاور عالی استاندار کرمانشاه گفت: یکی از ریشه‌ها و علل بدحجابی ضعف ایمان است مشاور عالی استاندار کرمانشاه گفت: یکی از ریشه‌ها و علل بدحجابی ضعف ایمان است.
سرپرست حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه انتخاب شد
سرپرست حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه ، با حضور دکتر رادملکشاهی رییس دانشگاه علمی کاربردی ، آقای قره‌تپه مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان، معاونین و رییس اداره حراست واحد استانی و جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه در محل سالن جلسات واحد استانی تشکیل گردید.
کارشناس فضای مجازی در جمع کارکنان بسیج دانشجویی کرمانشاه؛
باید از ظرفیت پیام رسان های داخلی هم چون سروش استفاده کرد/ استفاده صحیح از فضای مجازی نیازبه بسیج همگانی دارذ
کارشناس فضای مجازی گفت: پیام رسان های داخلی هم چون سروش در همین مدت کوتاه که بسترهای لازم برای فعالیت آنها فراهم شده رشد خوبی داشتند از این بدون شک آینده روشنی هم در انتظار آنها است لذا حمایت از آنها در مقطع فعلی ضروری و الزامی است.
دانشجوی فعال بسیجی کرمانشاه:
تعطیل شدن صنعت کرمانشاه در دولت «کلیددار» / مسئولان باید تا دیر نشده صدای کارگران را بشنوند
این دانشجوی فعال تامین امنیت شغلی کارگران را از مطالبات اصلی عنوان کرد و گفت:‌ در این حوزه باید اقدامات جدی صورت بگیرد و مسئولان باید تا دیر نشده صدای کارگران را بشنوند و در جهت رفع آنها اقدام کنند.
مسئولین به فکر مشکلات معیشتی مردم و بیکاری جوانان باشند/ هرگونه کم کاری و سهل انگاری از طرف مسئولین در حل مشکلات مردم غیر قابل توجیه است/ لازمه رسیدن به نتیجه مطلوب همبستگی بین تشکل‌هاست
دانشجوی دکتری با بیان اینکه بیکاری و مشکلات اقتصادی از اساسی‌ترین مشکلات مردم است گفت: مسئولین به فکر مشکلات معیشتی مردم وبیکاری جوانان باشند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار