تجمع مقابل استانداری خراسان جنوبی در محکومیت ترور شهید فخری زاده ساعتی پیش جمعی از دانشجویان، طلاب و سایر اقشار مردم در اعتراض به ترور شهید فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان، مقابل استانداری خراسان جنوبی تجمع نمودند

درپی ترور دانشمند هسته‌ای کشور شهید محسن فخری زاده صورت گرفت؛
تجمع مقابل استانداری خراسان جنوبی در محکومیت ترور شهید فخری زاده
ساعتی پیش جمعی از دانشجویان، طلاب و سایر اقشار مردم در اعتراض به ترور شهید فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان، مقابل استانداری خراسان جنوبی تجمع نمودند
اختتامیه دومین جشنواره سراسری نجم
کسب رتبه شایسته تقدیر توسط گروه جهادی دانشگاه فرهنگیان بیرجند
گروه جهادی دانشگاه فرهنگیان بیرجند از استان خراسان جنوبی مفتخر به دریافت کسب رتبه شایسته تقدیر در بخش خدمات در میان دیگر گروههای جهادی کشور شد.
مصادف با سالروز تاسیس بسیج دانشجو و طلبه؛
اهدای خون جمعی از دانشجویان و مسئولین بسیج دانشجویی خراسان جنوبی
جمعی از دانشجویان و مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان بیرجند با اهداء خون حضور یافتند.
مصادف با سالروز تاسیس بسیج دانشجو و طلبه؛
دیدار جمعی از نمایندگان طلاب و دانشجویان بسیجی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
جمعی از نمایندگان طلاب و دانشجویان بسیجی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه با حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی دیدار کردند.
مصادف با سالروز تاسیس بسیج دانشجو و طلبه؛
اختتامیه دومین جشنواره سراسری نجم
با سخنرانی: دکتر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی؛ سردار سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛ دکتر نیک روش، رئیس سازمان بسیج دانشجویی
طی حکمی از سوی مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی؛
برگزاری جلسه تکریم و معارفه مسئولین بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی دانشگاه بیرجند
نامه دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی:
استانداری خراسان جنوبی پیگیر توسعه جاده‌های مواصلاتی استان باشد
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی در نامه‌ای به معتمدیان، استاندار این استان در خصوص وضعیت جاده‌ها و خطرزا بودن مسیر‌های مواصلاتی این استان، نکاتی را مطرح کرد.
آغاز ثبت‌نام طرح «ولایت» ویژه دانشجویان در خراسان جنوبی
معاون رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی از آغاز ثبت‌نام طرح «ولایت» ویژه دانشجویان خبر داد و گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان قطعی برگزاری این دوره مشخص نیست اما دانشجویان می‌توانند تا ۲۰ اردیبهشت ماه برای ثبت‌نام اقدام کنند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
درخواست وام از صندوق بین المللی پول بدون تصویب مجلس نقض قانون اساسی است
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در نامه‌ای به رئیس جمهور درخصوص وام از صندوق بین المللی پول نکاتی را مطرح کرد.
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی مطرح کرد
لغو پیامکی مناظره در دانشگاه‌ها توسط فرماندار بیرجند/ برخی جریان‌ها با لابی‌گری برگزاری مناظره را ممنوع کردند
الهامی گفت: در قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی جلسات بسیار زیادی در بحث پرسش و پاسخ ها برگزار شده بود اما به یکباره به تمامی مدیران دانشگاه ها از سمت فرمانداری بیرجند پیامک ارسال می‌شود که بر اساس قانون انتخابات تمام این جلسات را لغو کنید و در محیط‌های دولتی اجرا نکنید.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار