برگزاری اردوی جهادی پزشکی در 10 روستا‌ی استان خراسان جنوبی مسئول گروه جهادی شهید فایده دانشگاه آزاد بیرجند از برگزاری اردوی جهادی پزشکی در بهمن خبر داد و گفت: در این اردو با خدمات پزشکی و پرستاری به ۱۰ روستای شناسایی شده، سرکشی می‌کنیم.

به همت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی؛
برگزاری همایش کرسی‌های آزاداندیشی، چالش‌ها و راهکار‌ها در خراسان جنوبی
همایش کرسی‌های آزاداندیشی بسیج دانشجویی خراسان جنوبی، چالش‌ها و راهکارها از سوی ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
گروه جهادی شهید فایده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند برگزار می کند:
برگزاری اردوی جهادی پزشکی در 10 روستا‌ی استان خراسان جنوبی
مسئول گروه جهادی شهید فایده دانشگاه آزاد بیرجند از برگزاری اردوی جهادی پزشکی در بهمن خبر داد و گفت: در این اردو با خدمات پزشکی و پرستاری به ۱۰ روستای شناسایی شده، سرکشی می‌کنیم.
بیش از 70 بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور خطاب به آملی لاریجانی:
از دستگاه قضا انتظار می‌رودبدون هیچ ملاحظه‌ای با عاملان بحران کنونی به وجود آمده در نظام سلامت برخورد نماید/ جرم مدیری که میلیارد‌ها تومان را از بین می‌برد کمتر از اخلال‌گر اقتصادی نیست!
۷۶ دانشگاه کشور در نامه‌ای خطاب به خطاب به رئیس قوه قضائیه در واکنش به استعفای قاضی‌زاده هاشمی اعلام کردند: به پرونده تاریک طرح تحول سلامت ورود کرده و خاطیان از قانون را محاکمه کنید.
نامه قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در مورد لایحه upov
قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی خراسان جنوبی، آسیب شناسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی حمایت از ارقام جدید گیاهی(upov) را برای نمایندگان مردم استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
گزارش تصویری؛
نشست صمیمی دانشجویان دانشگاه های بیرجند با حاج حسین یکتا
نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با حضور حاجی حسین یکتا و جمعی از دانشجویان دانشگاه های بیرجند برگزار شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند:
استانی شدن انتخابات گسل‌های اجتماعی و سیاسی جامعه را افزایش می‌دهد/ افراد مستقل امکان حضور در مجلس را نخواهند داشت
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: طرح استانی شدن انتخابات باعث ایجاد انحصار سیاسی بین دو جناح موجود در کشور می‌شود و هیچ فرد مستقلی امکان رای در این سیستم نخواهد داشت.
به مناسبت حماسه 9 دی؛
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های فردوس
جریانات پس از انتخابات 22 خرداد 88 که با برنامه ریزی دقیق دشمن و عوامل خود فروخته ی آن هدایت می شد نشان داد؛ اگر سرسوزنی از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی ایران عدول کنیم، دشمنان قسم خورده برای ضربه زدن به نظام و انقلاب، درنگ نخواهند کرد.
به مناسبت حماسه ۹ دی؛
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی
امت مسلمان ایران 9 دی در تجمع بزرگ عاشورایی خود یک بار دیگر قهر انقلابی خود را در برابر توطئه های جبهه باطل به نمایش گذاشتند /9 دی برخاسته از بصیرت مردمی است
آیین تکریم و معارفه؛
مسئول جدید بسیج دانشجویی شهرستان طبس معرفی شد.
برادر عیدی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی شهرستان طبس انتخاب شد.
در راستای بررسی توافق نامه ی اقلیمی پاریس؛
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی به عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی طی نامه ای، جزوه تشریح و تحلیل توافق نامه اقلیمی پاریس را در اختیار دکتر نظر افضلی؛ نماینده محترم مردم نهبندان، سربیشه، و عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی و سایر نمایندگان محترم استان خراسان جنوبی قرار داد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار