دانشجویان جهادگر گچسارانی نماینده کهگیلویه را به دیشموک فراخواندند+عکس گروه جهادی شهید جهان نژادیان دانشگاه پیام نور مرکز گچساران که به مدت 3 سال روستای ده تل سربیشه از توابع دیشموک در شهرستان کهگیلویه را به عنوان نقطه هدف خود انتخاب کرده اند نماینده کهگیلویه را به این منطقه دعوت کردند.

دانشجویان جهادگر گچسارانی نماینده کهگیلویه را به دیشموک فراخواندند+عکس
گروه جهادی شهید جهان نژادیان دانشگاه پیام نور مرکز گچساران که به مدت 3 سال روستای ده تل سربیشه از توابع دیشموک در شهرستان کهگیلویه را به عنوان نقطه هدف خود انتخاب کرده اند نماینده کهگیلویه را به این منطقه دعوت کردند.
تقدیر دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از تیپ سرافراز 48 فتح استان که پس از 8 سال مأموریت به استان بازگشتند
دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از تیپ سرافراز 48 فتح استان که پس از 8 سال مأموریت و صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و تقدیم 7 شهید در راه حفاظت از امنیت مردم این مرز بوم به استان بازگشتند، تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی استان کهگیلویه و بویراحمد در گچساران با تبرک پرچم حرم رضوی:
اردوهای جهادی ؛ فرصت و نعمتی برای مسئولان استان/ مرکز مشاوره جهادی توسط دانشجویان نخبه استان برای مقابله با مافیای مؤسسات آموزشی و کنکوری تشکیل خواهد شد
شکل گیری مافیای مثلثی در برخی مؤسسات آموزشی که بدون نظارت خاصی هستند، خانواده های کم بضاعت را نگران کرده است.
در نشست آسیب‌های اجتماعی طلاق و راهکارهای جلوگیری از رشد طلاق در استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:
بیکاری و فقر کمترین تأثیر را در خودکشی و طلاق استان دارند/ اولین استانی هستیم که اطلس آسیب های دانش آموزی را طراحی و تدوین کردیم/ خودکشی 20 درصد و طلاق 5 درصد در استان کاهش داشته اند
استان ما اولین استانی بود که اطلسی با نام اطلس آسیب‌های دانش‌آموزی را طراحی و تدوین کرد و به الگویی در سطح کشور تبدیل شد و الآن در استان‌های دیگر نیز این اطلس اجرایی شد.
سخنان انقلابی فرمانده سپاه فتح در همایش طوایف گچساران:
اعتلاء و پیشرفت استان نیازمند همدلی عملیاتی / استخدامی‌ها بدون شایستگی موجب رنجش جامعه شده است
همایش همدلی طوایف گچساران با حضور سردار خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در مجلس خبرگان رهبری ، کلانتری استاندار جدید استان کهگیلویه و بویراحمد، بزرگان و ریش سفیدان طوایف گچساران و جمعی از مردم برگزار شد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی یاسوج :
۱۲تیر روز افشای حقوق بشر آمریکایی
با بررسی تاریخ سیاسی و نظامی کشور آمریکا می‌توان موارد متعدد نقض حقوق بشر را برشمرد؛ که از مهم‌ترین آن‌ها مداخلات نظامی مستقیم و غیرمستقیم ارتش آمریکا به کشورهای دیگر بوده است. برخی از موارد مداخله نظامی و اقدامات ضد حقوق بشری دولت آمریکا طی چند دهه گذشته عبارت‌اند از ؛
یادداشت/ جوابیه دکتر مهدوی به یادداشت روزنامه شرق
از کاسبی در تحریم تا کاسه لیسی در تهدید
این‌ها چه توهمی دارند که تجاوز و تعرض آشکار یک کشور در آن‌سوی دنیا را به سرزمین یک کشور ،ماشه فرصت محسوب می‌کنند ،این ماشه فرصت بود یا غلط زیادی ؟
تشکل‌های دانشجویی خواستار دیدار با رئیس قوه قضائیه‌ شدند / لزوم تداوم حرکت مبارزه با فساد در کهگیلویه و بویراحمد
بعد از اقدامات دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در راه مقابله با مفساد اقتصادی و تلاش‌های حجت الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان، دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی به منظور تداوم این مسیر طی نامه‌ای از رئیس قوه قضائیه تقاضای ملاقات کرده‌اند
پیام تبریک بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت:
ارتقاء درجه فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد
سرهنگ پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حکم سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و به درجه سرتیپ دومی ارتقا یافت.
توئیت مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی در خصوص اقدام دادستان کهگیلویه و بویراحمد/ غلبه روحیه مطالبه گری بر صاحبان زر و زور استان
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به نمایندگی از دانشجویان استان طی توئیتی ضمن تبریک هفته قوه قضائیه مراتب قدردانی و تشکر دانشجویان مطالبه گر استان را از این اقدام انقلابی دادستان به عمل آوردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار