تقدیر کانون مطالعات زنان بسیج دانشجویی از موضع گیری شجاعانه امام جمعه گچساران/ به مسئولان توصیه میکنیم نگران استخدام های فله ای و رابطه ای شهر خود باشند مسئول کانون مطالعات زنان بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی یاسوج از موضع گیری قاطعانه و شجاعانه امام جمعه گچساران نسبت به منع پوشیدن چادر بر روی جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر گچساران تقدیر و تشکر کرد.

تقدیر کانون مطالعات زنان بسیج دانشجویی از موضع گیری شجاعانه امام جمعه گچساران/ به مسئولان توصیه میکنیم نگران استخدام های فله ای و رابطه ای شهر خود باشند
مسئول کانون مطالعات زنان بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی یاسوج از موضع گیری قاطعانه و شجاعانه امام جمعه گچساران نسبت به منع پوشیدن چادر بر روی جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر گچساران تقدیر و تشکر کرد.
ویزیت بیش از 620 بیمار توسط گروه جهادی شهید جلیل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در مناطق محروم / نیازمند کمک مسئولان استانی برای تهیه دارو هستیم
گروه جهادی شهید جلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با همکاری آستان قدس رضوی و دانشگاه علوم پزشکی به منطقه محروم سادات محمودی اعزام و به مردم نیازمند ارائه خدمات پزشکی و دارویی کرد.
دانشجویان جهادگر جان تازه به روستای محروم چاهن بخشیدند/ جهاد ادامه دارد...
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از گروه های جهادی، از گروه جهادی مرحوم معین اعزامی دانشگاه دولتی یاسوج دیدن و پای صحبت های دانشجویان حاضر در این اردو نشست.
آغاز ترم تابستانه دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان کهگیلویه و بویراحمد از هفته اینده
ترم تابستانه دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان کهگیلویه و بویراحمد از هفته آینده آغاز خواهد شد.
کپین مردمی " من یمنی ام" / تصاویر
بسیج دانشجویی شهرستان گچساران در حمایت از مردم مظلوم یمن اقدام به برگزاری کمپین "من یمنی‌ام " در دانشگاه و سطح شهر گچساران کرد.
دعوت از سردار هاشمی پور نماینده شهرستان کهگیلویه بزرگ برای حضور در اردوی جهادی دانشگاه پیام نور گچساران
جهادگران دانشگاه پیام نور گچساران که اردوی جهادی خود را در شهرستان کهگیلویه برگزار خواهند کرد از نماینده این شهرستان جهت سرکشی به اردوی جهادی و نظارت بر روی کار جهادگران دعوت بعمل آوردند.
در نشست تخصصی بررسی ساخت پتروشیمی بویراحمد با حضور بسیج اساتید مطرح شد
محیط‌زیست، فدای «پتروشیمی سقاوه» می‌شود/ قدرت «لابی» نمایندگان تا کجا!
نشست علمی بررسی جنبه‌های فنی، زیست‌محیطی و اشتغال‌زایی پروژه پتروشیمی سقاوه در دانشگاه یاسوج برگزار شد.
آغاز اعزام دانشجویان بسیج به مناطق محروم استان/مهدوی مطلق: امیدواریم مسئولان نیز در بین دانشجویان حاضر شوند
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویارحمد: به نمایندگی از بچه های جهادی به همه مسئولان اعلام می کنیم که ما لیست محل استقرار گروه های جهادی را منتشر می کنیم امیدواریم که مسئولان را در بین این گروه ها ببینیم.
نامه اعتراضی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج به دکتر خنفیر رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور/ وضعیت آموزشی و رفاهی از شأن دانشجویان به دور است
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج طی نامه ای به دکتر حسین خنفیر رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور از وضعیت اسفناک ساختمان دانشگاهی و خوابگاه دانشجویان معترض و خواستار پیگیری هرچه سریعتر مسئولان در این زمینه شدند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار