جزئیات ثبت‌ نام دانشجویان کردستانی برای پیاده‌روی اربعین اعلام شد/کاهش زائر کردستان در اربعین زیبنده استان نیست جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی پیاده روی اربعین حسینی در سالن جلسات دانشگاه کردستان با حضور معاونین فرهنگی آموزشی دانشگاه های استان کردستان برگزار شد،

جزئیات ثبت‌ نام دانشجویان کردستانی برای پیاده‌روی اربعین اعلام شد/کاهش زائر کردستان در اربعین زیبنده استان نیست
جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی پیاده روی اربعین حسینی در سالن جلسات دانشگاه کردستان با حضور معاونین فرهنگی آموزشی دانشگاه های استان کردستان برگزار شد،
ظرفیت علمی یکی از زمینه های خوب برای اتصال بسیج طلاب و بسیج دانشجویی است
مسئول بسیج دانشجویی کردستان در آیین تکریم و معارفه مسئول قدیم و جدید بسیج دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: افق های دوری که تشکیل هسته های مقاومت اسلامی و تشکیل حکومت جهانی اسلام را نشان می دهد، از جمله افق های حرکت بسیج دانشجویی است.
انجام 8 هزار نفر روز فعالیت اردوی جهادی در کردستان
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به تشریح برنامه های هفته ی دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: بیش از 40 عنوان برنامه و 800 برنامه در استان کردستان برگزار می شود.
ماتم تاسوعای حسینی بر رخ کردستان نشست ، ارادت خاص مردم اهل سنت به عزاداری محرم+ تصاویر
امروز نهم محرم الحرام تاسوعای بی حسین(ع) است، ظهری که امام حسین(ع) و 72 تن از یارانش ناجوانمردانه عروجشان آسمانی می شود.
مراسم اختتامیه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی شهرستان قروه برگزار شد + تصاویر
با حضور مسئولین ادارات و نهاد های استان کردستان و شهرستان قروه مراسم اختتامیه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی در شهر دزج برگزار شد.
تصاویری از حال و روز جهادگران دانشجو در مناطق محروم
تابستان امسال جمعی از دانشجویان بسیجی استان کردستان روزهای فراغتشان را با روزهای جهادی در عمق محرومیت معاوضه کرده‌اند و آستین‌های همت را بالا زده و به میان مردم در روستاهای کم برخوردار شهرستان قروه رفته‌اند تا شاید بتوانند مرهمی بر دردهای محرومان شوند. دانشجو یان بسیجی در قالب تیم‌
بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی از اردوی جهادی در روستاهای شیروانه و درمه از توابع شهرستان قروه
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان به همراه معاونین توسعه مدیریت و منابع و دانشجویی فرهنگی به صورت سرزده از اردوهای جهادی در روستاهای شیروانه و درمه از توابع شهرستان قروه بازدید به عمل آوردند.
پای جهادگران بسیجی به سارال هم رسید
جهادگران بسیج دانشجویی شهرستان دیواندره برای کانال کشی به روستای زردک از توابع بخش سارال رفتند.
وقتی سازندگی ندای عاشقی در حریم رضوی میدهد؛ لمس محرومیت برای رفع آن افتخاری بزرگ است که به سادگی نصیب هرکسی نمی شود
صبح امروز تعداد 110 نفر از دانشجویان بسیجی جهادگر شهرستان سنندج راهی سرزمین های با عطر یاس رضوی در شهرستان قروه و روستاهای اطراف مالوجه شدند .
افتتاحیه اردویی جهادی بسیج دانشجویی کردستان در سنندج برگزار شد
صبح امروز جهادگران دانشجویی سنندجی با شرکت در افتتاحیه اردوی جهاد سازندگی عازم روستاهای قروه شدند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار