کمپین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مقابله با کرونا مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: این بسیج دانشجویی هم‌زمان با شیوع بیماری کرونا در سطح استان مازندران کمپین مقابله با کرونا را تشکیل داد.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران
کمپین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مقابله با کرونا
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: این بسیج دانشجویی هم‌زمان با شیوع بیماری کرونا در سطح استان مازندران کمپین مقابله با کرونا را تشکیل داد.
بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران
تولید روزانه 1200عدد ماسک بهداشتی
راه اندازی کارگاه تولید ماسک بهداشتی
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ساری
کارگاه تولید ماسک بهداشتی سه‌لایه در دانشگاه فنی‌ و حرفه ای قدسیه ساری و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران شروع به کار کرد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان مازندران
به‌کارگیری ظرفیت دانشجویی و امکانات فنی حرفه‌ای در مبارزه با کرونا
با توجه به وضعیت اکنون تحت عنوان مبتلا شدن جامعه به ویروس کووید ۱۹ (کرونا) در واقع و ظاهر یک تهدید و در باطن فرصت‌هایی را برای کشور تولید کرد که مهمترین آن بسیج همه امکانات و تبدیل آن به یک فرصت بسیار بزرگ که باعث آگاهی ما از از مولفه قدرتی بود که تاکنون نسبت به آن غافل بودیم.
نامه ۴۳ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران خطاب به دادستان؛
چرا نمی‌شود از ورود مسافران نوروزی برای مدت معینی جلوگیری کرد؟!
بارها در اخبار آمده است فلان میزان ماسک و دستکش احتکار شده کشف شد. سوال افکار عمومی این است که کی و کجا و توسط چه‌کسی این کشفیات قرار است توزیع ‌گردد که همچنان با کمبود مواجه هستیم؟
راه اندازی خط تولید ماسک وکاورهای بیمارستانی در آمل
بیش از 110 نفردواطلب در صف انتظار
دبیر جشنواره بانوی ترازانقلاب خبر داد
ارسال 430 اثر به جشنواره بانوی تراز انقلاب در مازندران
دبیر جشنواره بانوی تراز انقلاب از ارسال ۴۳۰ اثر به این جشنواره خبر داد و گفت: این جشنواره برای نخستین بار در استان مازندران برگزار می‌شود
یادداشت/ سید امیر ساداتی کرمی
سکوت مشکوک اساتید علوم سیاسی استان مازندران
تعداد قابل توجهی از این اساتید در اثنای فرآیند مذاکرات و انعقاد برجام، تمام تلاش خود را در همراه سازی عقول دانشجویان و همچنین افکار عمومی با پروژه برجامیسم بکار گرفته
نامه مهم جوانان مازندرانی خطاب به سردار قاآنی
انتقام سخت
حمله بزرگ موشکی سپاه پاسداران عزیز و مقتدر، مرهم اندکی بر زخم عمیق ما در فقدان حاج قاسم شد؛ اما انتقام سخت از دید ملت انتقام‌خواه ایران در یک کلام یعنی "خروج آمریکا از منطقه" و به چیزی کم‌تر از آن هم رضایتی نیست
مریم عابد زیدی دبیر جشواره
جشنواره بانوی تراز انقلابی ویژه دانشجویان دختر 27 بهمن 98 در مازندران برگزار می شود
دبیر جشنواره بانوی تراز انقلابی : تبیین ملموس ویژگی‌های حضرت زهرا سلام الله علی‌ها برای دختران و زنان، تبیین الگوی بانوی انقلابی و کمک به بازیابی هویت حقیقی زن مسلمان از نتایج و پیامد‌های مورد انتظار اجرای این برنامه است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار