بیست و چهارمین دوره طرح ولایت کشوری در مشهد مقدس برگزار می‌شود معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: بیست و چهارمین دوره طرح ولایت کشوری در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان:
اطلاع و آگاهی از دسیسه ها و توطئه های دشمنان نظام از مهمترین اهداف برگزاری طرح ولایت است
علی سلیمی دریابیگی: آشنایی دانشجویان با تهاجم فرهنگی دشمن، اطلاع و آگاهی از دسیسه ها و توطئه های دشمنان نظام و آشنایی با رسالت و ماموریت های بسیج از مهمترین اهداف برگزاری این دوره های آموزشی است.
مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان:
دوره های طرح ولایت و خط امام(ره) موجب تربیت نیروی انقلاب اسلامی می شود
حجت الاسلام حیدرصفت یاد آور شد: هر ساله برنامه های خط امام دانشگاهی و استانی و طرح ولایت کشوری توسط سازمان بسیج دانشجویی ابلاغ و توسط معاونت ها در نواحی اجرا می شود.
برنامه های مرکز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی در نمایشگاه قرآن
سید ابوالقاسم فضایلی، مسئول مرکز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی، درباره اهم فعالیت‌های این مرکز در نمایشگاه امسال قرآن کریم گفت: پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت از ساعت ۲۱:۳۰ نشستی با حضور فضه سادات حسینی، با موضوع چالش‌های فرهنگی قرآنی در ایران اسلامی برگزار می‌شود.
قابل توجه دانشجویان
اصلاحیه جدید ثبت نام طرح ولایت کشوری ویژه تمامی دانشجویان
طبق اعلام حجت الاسلام زینلی مسئول تعلیم و تربیت استان کرمان آزمون اینترنتی طرح ولایت کشوری تنها تست هوش می باشد و مهلت ثبت نام تا اول خرداد تمدید شد.
مسئول تربیت و آموزش ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: پیش‌بینی شده ۴۰۰ دانشجوی بسیجی از دانشگاه‌های سراسر استان اصفهان در این طرح شرکت کنند
مهدی یادگاری، مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی، در اصفهان با اشاره به راه اندازی قرارگاه خط امام، گفت: حدود یک ماه است که این قرارگاه جهت برنامه ریزی طرح خط امام در سطح استانی تشکیل شده است.
شماره جدید کالک پلاس منتشر شد:
هم‌زمان با آغاز سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ویژه‌نامه «کتاب و کتاب‌خوانی» کالک‌پلاس منتشر شد.
پنجمین شماره از کالک‌پلاس مروری بر بیانات کمتر شنیده شده رهبرانقلاب درباره نمایشگاه کتاب دارد تا به اهمیت برپایی نمایشگاه کتاب و ضرورت مراجعه اقشار مختلف به آن اشاره کند. پرسشی مکتوب از نویسنده‌ی صندوقچه‌‌ی پر از کتاب "110 گنج کاغذی" یکی از بخش‌های این ویژنامه‌ است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی:
تشریح اهداف و برنامه های سازمان بسیج در هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج
حجت الاسلام کاشفی: برنامه های این هفته شامل دیدار با خانواده شهدای دانشجو معلم، نشست های فرهنگی و تبلیغی در دانشگاه ها بخصوص دانشگاه فرهنگیان، تجلیل از اساتید و مربیان سپاه و بسیج، برگزاری مسابقه و... با محوریت تبیین بیانیه گام دوم برگزار خواهد شد.
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد؛
آغاز ثبت نام طرح ولایت و دوره های خط امام استانی در دانشگاه های استان
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان اردبیل از آغاز ثبت نام دوره های طرح ولایت کشوری و خط امام استانی در دانشگاه های استان خبرداد و گفت: علاقمندان جهت ثبت نام می توانند به حوزه ها و دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه ها مراجعه کنند.
به همت مدرسه کالک؛
جشنواره تجربیات تشکل‌های دانشجویی برگزار می‌شود
اولین جشنواره تجربیات تشکل‌های دانشجویی کشور با شعار "مدیریت‌دانش و تشکیلات موفق" بهمن سال‌جاری برگزار می‌شود.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار