وزارت امور خارجه به دانشجویان انقلابی پاسخگو باشد وزارت امور خارجه به دانشجویان انقلابی در خصوص عدم موافقت با تجمع دانشجویی در حمایت از شیعیان مظلوم نیجریه پاسخگو باشد.

کیان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی:
دشمن متخاصم با FATF می‌خواهد پازل تحریم را تکمیل کند/ رای به CFT سیاسی کاری، جناحی و ضد منافع ملی است
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ گفت: دشمن متخاصم با FATF می‌خواهد پازل خود را برای تحریم تکمیل کند و نمی‌خواهد مشکلی از مشکلات ما را حل سازد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور خطاب به مراجع تقلید؛
حضور طلاب در متن اعتراضات مردمی قابل تقدیر است/لزوم پیشتازی طلاب علوم دینی در راه مبارزه با اشرافیت، رانتخواری،ظلم،فساد، تبعیض، و ... یک حقیقت غیر قابل انکار است
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در دومین نامه خود خطاب به مراجع عظام تقلید از حضور فعال طلاب در برخی استان‌ها در متن اعتراضات مردمی تقدیر کرد.
دانشجویان انقلابی اصفهان در نامه‌ای مطرح کردند؛
حمایت از قوه قضاییه در برخورد با محتکران و مفسدان اقتصادی
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های اصفهان، اساتید و طلاب انقلابی در نامه‌ای که به دادگستری استان تحویل دادند حمایت خود را از قوه قضاییه در برخورد جدی با محتکران و مفسدان اقتصادی اعلام کردند.
نامه ۲۱۰ تشکل دانشجویی و مردمی خراسان رضوی به مجلس:
مطالبه تصویب CGT و استیضاح وزرای مرتبط با اقتصاد و مسکن
انتظار ملت از نمایندگانشان این است که برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی لحظه ای کوتاهی نکنند و با وضع قوانین متقن و نظارت بر اجرای آن ها جلوی سوء استفاده ها و سوداگری ها در بازار را بگیرند .
245 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی فارس خطاب به سران قوای سه‌گانه:
اگر برنامه‌ای در مسیر جنگ اقتصادی ندارید ریاست شما بر قوه تحت امرتان مشروع نیست/مشروعیت خویش را به پای بازی های سیاسی مصروف نسازید
باید اعتراف کنیم که امیدی به شما برای توجه به این مطالبات و در دستور کار قرار دادن آن ها نداریم‌‌؛ چرا که مدت هاست جنس اولویت های شما و دغدغه هایتان برای ملت بزرگ ایران از یک سو و برای آرمان های اصیل اسلام از سوی دیگر، غریبه و نا آشنا شده است...
بسیج دانشجویی دانشگاه امام‌صادق(ع) خطاب به یوسف العثیمین:
نقض حقوق انسانی در یمن به سخره گرفتن قراردادهای بین‌المللی است/ سکوت تاسف‌بار سازمان همکاری‌های اسلامی
بسیج دانشجویی دانشگاه امام‌صادق(ع) خطاب به دبیرکل سازمان همکاری‌های کشورهای اسلامی نوشت: نقض بی سابقه و آشکار حقوق انسانی در یمن عملا چیزی نیست جز به سخره گرفتن قراردادهای بین المللی و حاکمیت ملت‌ها و حاکمیت قانون.
دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های خراسان رضوی در نامه‌ای به معاون سیاسی استاندار نوشتند:
پیامک‌های ارسالی به نمایندگان مجلس حاصل شنیدن زنگ خطر بود
پیامک‌های ارسالی به نمایندگان حاصل صدای زنگ خطری بود که از مجلس به گوش رسید؛ تنها کسانی از آنها هراسان می‌شوند که از صراط مستقیم منحرف شده باشند.
از هفته آینده صورت می‌گیرد
آغاز بیست و دومین دوره "طرح ولایت بسیج دانشجویی"
بیست و دومین دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی با حضور ۹۰۰ نفر از دانشجویان بسیجی سراسر کشور طی چهل و پنج روز برگزار می‌شود.
سلیمی در میزگرد « تبیین تعبیر آتش به اختیار»
«آتش به اختیار» یعنی جوانان با تکیه بر دانش، تقوا و انگیزه اهداف انقلاب را پیاده‌ کنند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: «آتش به اختیار» یعنی اینکه جوانان با تکیه بر دانش و تقوا و انگیزه انقلابی دلخوش به این نهاد و فلان ارگان نباشند و خودشان علمدار پیاده سازی انقلاب شوند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار