آقای روحانی! با آدرسِ غلطِ گم شدن ارز، از زیر بار افتضاحی که در تخصیص ارز به بار آوردید فرار نکنید / پاسخگوی ۳ هزار میلیارد تومان ارزان فروشی در مراکز تولیدی کشور باشید بسیج دانشجویی ۳۴ دانشگاه کشور با اشاره به سخنرانی‌های حاشیه ساز رئیس جمهور، خواستار پاسخگویی او در خصوص مطالبات اقتصادی مردم و مقابله با فساد شدند.

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران:
بساط موج سواری آشوب‌گران بر هرگونه اعتراض مردمی برچیده شود/ محکومیت التهاب آفرینی هنجارشکنان در دانشگاه تهران
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران طی بیانیه ای ضمن محکومیت التهاب آفرینی هنجارشکنان در این دانشگاه تصریح کرد: ضرورت دارد وزارت کشور و مدیریت تازه‌نفس قوه قضائیه همّی جدی به خرج دهند تا بساط سواری آشوب‌گران بر هرگونه اعتراض مردمی برچیده شود.
قرارگاه تشکیل دولت جوان حزب اللهی
نشست شورای بسیج دانشجویی دانشگاه های استان هرمزگان
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی در افتتاحیه مراسم، گفت: ما معتقدیم در بسیج دانشجویی کار انفرادی معنایی ندارد و عملکرد جزیره ای بی فایده است.دانشجویان بسیجی باید در هسته های مساله محور، پنج گام اساسی را جهت حل مشکلات جامعه طی کنند.
انتقاد از طرح خرید خدمات آموزشی/ طرحی که آموزش و پرورش را به بنگاه اقتصادی تبدیل می‌کند
مسؤول بسیج دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در طرح خرید خدمات آموزشی به جایگاه معلمی و کیفیت آموزش توجهی نشده است، گفت: این طرح زمینه‌ساز بروز اختلاف طبقاتی در امر آموزش و مغایر با عدالت آموزشی است و آموزش و پرورش را تبدیل به یک بنگاه اقتصادی می‌کند.
واکنش ۲۵ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ:
خصوصی‌سازی غیرصحیح بازیچه دست غارتگران بیت‌المال شده است
۲۵ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ خطاب به درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: خصوصی‌سازی در کشور ما نه تنها راهی برای افزایش کارایی اقتصاد نبوده؛ بلکه زمینه را برای جولان رانت‌بازان فراهم کرده است.
توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بم صورت گرفت بم:
برگزاری همایش استکبار ستیزی و افول آمریکا در قالب کرسی پرسش و پاسخ
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بم، همایش استکبار ستیزی و افول آمریکا در قالب کرسی پرسش و پاسخ در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد بم برگزار گردید.
حسن عباسی در همایش بررسی پرونده نفوذ:
مقام حکومتی، حق توهین به ملت را ندارد/ پشتیبان قوه قضائیه در برخورد با اژدهای هفت سر فساد هستیم/ مجلس و دولت انقلابی تشکیل خواهیم داد
رئیس اندیشکده ی یقین با بیان اینکه دولت تنها550 روز فرصت خدمت به مردم دارد، گفت: رئیس جمهور به جای عصبانی شدن در برابر مطالبات مردم، از کارنامه شش سال عملکرد خود در برابر مردم دفاع کند.
درخواست دانشجویان بسیجی از دستگاه قضا/ مانع پایمال شدن پالایشگاه کرمانشاه شوید
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در راستای انجام اقدامی جدی برای رسیدگی به فساد صورت گرفته در خصوصی‌سازی پالایشگاه کرمانشاه، نامه‌ای به رئیس کل دادگستری استان ارسال کرد.
شورای تبیین مواضع تهران:
وزارت اطلاعات آن طور که باید با فساد مبارزه نکرده / قوای سه‌گانه با نظارت و بستن گلوگاه‌های فساد امید را در دل مردم زنده نگه دارند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در بیانیه‌ای ضمن حمایت قاطع از اقدامات قوه قضائیه در برخورد با فساد اعلام کرد: قوای سه‌گانه با نظارت و بستن گلوگاه‌های فساد امید را در دل مردم زنده نگه دارند.
اخبار بیشتر

یادداشت
معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی استان تهران/ سیاه و سفید شوک بنزینی

سیاه و سفید شوک بنزینی

یادداشت دانشجویی/ پریسا اندیده

شرحی بر خیانت مصدق در حق مجاهدان تنگستانی

آخرین اخبار