تعداد اعضای پویش دانشجویی «حمایت از گام دوم» به بیش از ۴۰ هزار نفر رسید+ لینک پیوستن به پویش سخنگوی پویش دانشجویی «حمایت از گام دوم» با اشاره به استقبال گسترده دانشجویان کشور در پیوستن به این پویش و لبیک به تحقق مطالبات و توصیه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفت: این پویش تاکنون ۴۰ هزار و ۱۱۷ دانشجو از دانشگاه‌های سراسر کشور را با خود همراه کرده است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس در نامه‌ای خطاب به رئیس دادگستری این استان:
شیرینی ایام نوروز بر کام مردم شیراز تلخ شد/ علی رغم پیش بینی هواشناسی مسئولین امر کوتاهی کرده اند
نامه سرگشاده شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس به رئیس دادگستری فارس در پی وقوع سیل در شیراز و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز منتشر شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی سمنان:
محور اصلی و راه حل چالش های امروز انقلاب اسلامی جوانان هستند.
عباس اوتادی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان محور اصلی و راه حل چالش های امروز انقلاب اسلامی را جوانان دانست و از همه جوانان کشور به ویژه دانشجویان ، برای پیوستن به پویش بزرگ حمایت از گام دوم انقلاب ، دعوت کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های نی‌ریز:
در گام دوم انقلاب نیز، بار اصلی بر دوش جوانان خواهد بود
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های نی‌ریز گفت: همان طور که در گام نخست انقلاب، عرصه رویارویی دشمنان با انقلاب اسلامی، محدود به جنگ سخت و نیمه سخت نبود، مبارزه در گام دوم هم مبارزه ای تمام عیار و در عرصه های گوناگون خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین پیروزمند:
بیانیه گام دوم انقلاب باید در سطح فراکلان و کلان تحلیل شود
برای ارزیابی باید سطوح و برای سطوح نیز شاخص های مختلفی تعیین کنیم، اظهار داشت: مسائل در سطح خُرد و کلان مطرح شود. مسائل در سطح خُرد در شهرها، محله ها و... مطرح می شود. در سطح کلان نیز بر اساس ملی بودن مورد بررسی قرار می گیرد.
در نامه‌ای؛
بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در نامه‌ای خطاب به رضا رشیدپور، علی کریمی و نوید محمد‌زاده از آن ها برای حضور در اردوی جهادی دعوت کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در نامه‌ای خطاب به رضا رشیدپور، علی کریمی و نوید محمد‌زاده از آن ها برای حضور در اردوی جهادی دعوت کرد.
بیانیه ی دانشجویان بسیجی استان هرمزگان در مورد حوادث تروریستی نیوزیلند
این جنایت هویت و اصلیت غربی ها و صلیبی های تروریست و نژادپرست اما به ظاهر مسالم را برای همگان برملا و نمایان ساخت تا بار دیگر دنیا بداند که تروریست واقعی چه کسانی هستند دلیل هراسشان از مسلمانان چیست؟
جمعه بود و مسلمانان در مسجد مشغول عبادت، و تروریسم کور و جنایتکار سلاح و دوربین برداشته و سوی مسجد می رود. با یکدست اتش و با دست دیگر از جنایت فیلم می گیرد. صدای الله اکبر است و نفیر گلوله که گویی تک تک درب های بهشت می زند تا به روی شهیدان گشوده شود و جهنم نیز به روی تروریسم خونخواری که ...
در پی اتفاقات هفته گذشته مجلس اعلام شد
بیانیه بسیج دانشجویی کرمان در پی حرمت شکنی برخی نمایندگان مجلس/ تقدیر از نماینده کرمان
در پی حرمت شکنی برخی نمایندگان مجلس و دیدار با سران فتنه سال88 بسیج دانشجویی استان کرمان و جبهه جوانان انقلابی بیانیه مشترکی صادر کردند.
فواد ایزدی:
اگر آمریکا هزینه ندهد، تحریم ها را بیشتر می کند/ ظریف و روحانی اختلاف جدی دارند/ آمریکا در حال تبدیل شدن به کشور معمولی است
وی با اشاره به فرازی از بیانیه گام دوم انقلاب، ایران را قطبی جهانی دانست و گفت: برخی چون به این موضوع توجه نمی کنند خیال می کنند با چهارتا جلسه گذاشتن و لبخند زدن مشکلات حل می شود. این(مذاکره) تفکر کودکانه و غیر کارشناسانه به سبب بی توجهی به مسائل دنیاست.
دکتر مسعود درخشان
روح اصلی پیام گام دوم تکیه بر جوانان است. جوان کیست؟
مهم‌ترین ویژگی گام دوم تکیه بر جوانان است. روح اصلی پیام گام دوم تکیه بر جوانان است. جوان کیست؟ به فرمودۀ رهبری کسی که نگاه، روحیه و عملکرد انقلابی و جهادی داشته باشد. به عقیدۀ بنده حضرت آقا جوان‌ترین جوانان است، چون انقلابی‌ترین نگاه و انقلابی‌ترین روحیه را دارند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور
جوانان؛ به مثابه روح انقلاب اسلامی
جوانان؛ همان روح انقلاب اسلامی هستند که موجب تداوم حیات مبارک آن می شوند
اخبار بیشتر

آخرین اخبار