اگر استکبار بخواهد آزمون خلیج‌فارس را تکرار کند ما ناچاریم آن‌ها را در قعر خلیج‌فارس مشاهده کنیم و این را باید بدانند این نظام و انقلاب صاحب دارد آئین تجلیل ازفعالیت های برتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان هرمزگان، شامگاه سه شنبه 10 اردیبهشت در سالن حوزه علمیه خواهران بندرعباس برگزار شد این فعالیت ها در زمینه هایی مانند (راهیان نور، اردوهای جهادی ، بزرگداشت شهدا، کرسی آزاد اندیشی، فضای مجازی، کاهش آسیب های اجتماعی و ...) بوده است.

زاهدی در جلسه مطالبه گری قرارگاه شهید احمدی روشن:
به طرح شفافیت رای دادم ولی شفافیت داوطلبانه را امضا نمی کنم!
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درمورد شفافیت آرا تصریح کرد: من همیشه با این طرح موافقت کردم و به آن رای مثبت دادم، طرح انتشار داوطلبانه فقط برای حضور و غیاب است که خیلی مهم نیست؛ مهم طرح شفافیت آرا بود که تصویب نشد.
قدرت ایران برای آمریکا نگران کننده است / مسئولان غرب‌گرا برای کسب آرای مردم در انتخابات سایه جنگ را القا می‌کنند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: قدرت ایران برای آمریکا نگران کننده است؛ با این وجود اقدامات آن‌ها در حد جنگ روانی بوده و ما نباید مرعوب این تهدید‌ها شویم.
تفکر بسیجی، ولایت مداری و معرفت افزایی را باید در قشر جوان گسترش داد
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: تفکر بسیجی، ولایت مداری و معرفت افزایی را باید در قشر جوان گسترش داد.
مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در جمع هسته مطالبه گری دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز میناب
افول آمریکا درگام دوم انقلاب قطعی وحتمی است
به همت حوزه بسیج دانشجویی شهید مصطفی ذاکری دانشگاه پیام نور مرکز میناب جلسه تبیین وتشریح بیانیه گام دوم انقلاب برگزار گردید
به همت بسیج دانشجویی صورت گرفت؛
جلسه تبیین بیانیه‌گام دوم‌ انقلاب در دانشگاه دولتی اقلید/تصاویر
جلسه تبیین بیانیه‌گام دوم‌ انقلاب حضور دانشجویان و طلاب در اقلید برگزار شد.
گزارش/دلسوزی ضدانقلاب برای دانشجویان روزه‌دار دانشگاه کاشان
همه چیز از دانشگاه تهران و التهاب آن روز شروع شد. التهابی بی پایه و اساس که تنها به دلیل اغتشاش و برهم زدن آرامش در فضای رسانه‌ای و اجتماع کشور بود. به دنبال این اتفاق، رسانه‌های معاند و ضد انقلاب داخلی و خارجی منتظر نشسته تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.
آیت الله کعبی: آوردن ناو جنگی به منطقه نمایش مضحک آمریکایی‌ها است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آوردن ناو جنگی به منطقه را نمایش مضحک آمریکایی‌ها عنوان کرد و گفت: آن‌ها به خیال باطن خود در پی ایجاد رعب و وحشت هستند و خودشان هم به‌صراحت گفته‌اند ایجاد تنش‌ها و شورش‌های داخلی سبب تضعیف نظام اسلامی می‌شود.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی به مناسبت روز نکبت؛
نسل جدید جوانان فلسطینی میراث‌داران شهدای پیشین خود هستند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی به مناسبت روز نکبت بیانیهای صادر کرده است که در بخشی از آن آمده است: ملت فلسطین به تأسّی از پیامبر رحمت و مبدأ نهضت اسلامی و منشأ حرکت به سوی برچیدن ظلم و نابکاری، راه مقاومت را پیش گرفتند و درخت تنومند مقاومت را با خون شهدای خود، پا برجا نگه داشتند.
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به فرمانده سپاه لامرد:
نقد نخبگانی مانع از بروز استبداد است/ حضور شما، نشان از لیاقت شما در عملکردتان دارد
سجاد جباری دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان فارس در نامه ای خطاب به فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان لامرد از وی به خاطر به نقد گذاشتن عملکردش در حضور دانشجویان تشکر کرد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار