آقای روحانی! رویکرد خود را در مدت باقیمانده مسئولیت اصلاح کنید/ جنبش دانشجویی در این مسیر همیار شما خواهد بود بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) طی نامه‌ای خطاب به رییس جمهور خواستار اصلاح عملکرد قوه مجریه در مدت زمان باقیمانده مسئولیت شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه؛
طرح شفافیت آرا موجب کوتاه شدن دست‌های پشت پرده از خانه ملت می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه گفت: طرح شفافیت آرا موجب کوتاه شدن دست‌های پشت پرده از خانه ملت و جلوگیری از سیاست‌زدگی می‌شود.
دکتر عبدالله گنجی در جمع دانشجویان یازدهمین دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد:
برنامه اقتصادی دولت اجازه و عرضه برخورد با دلال‌های بازار را ندارد و خود دلال پرور است/ مطالبه دانشجویان از کاندیدهای آتی باید برنامه اقتصادی باشد
عبدالله گنجی: داعش و تروریست‌ها نتوانستند با انتشار فیلم ذبح فرزند یا شوهر یا پدرشان و تمسخرشان اشک به چشم خانواده شهدا و ملت بیاورد اما از روی جهل با قلم‌های خود اشک قدرنشناسی را از چشمان خانواده شهدا جاری کردند و قلب ملت را جریحه‌دار کردند، الآن قصد دارند با حذف نام شهدا استیصال خود را جبران کنند.
اعتراض دانشجویان کازرونی به شورای سیاست گذاری:
تعلل را کنار بگذارید
تعدادی از دانشجویان بسیجی کازرون با نوشتن طوماری خواستار پیگیری مسئله عدم تعیین امام جمعه شهرستان کازرون شدند.
ظرفیت علمی یکی از زمینه های خوب برای اتصال بسیج طلاب و بسیج دانشجویی است
مسئول بسیج دانشجویی کردستان در آیین تکریم و معارفه مسئول قدیم و جدید بسیج دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: افق های دوری که تشکیل هسته های مقاومت اسلامی و تشکیل حکومت جهانی اسلام را نشان می دهد، از جمله افق های حرکت بسیج دانشجویی است.
دیدار دانشجویان با رئیس دفتر شورای سیاست گذاری استان فارس
روز یکشنبه تعدادی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان فارس با رئیس دفتر شورای سیاست گذاری استان دیدار کردند.
محمد حسین صفار هرندی در جمع دانشجویان خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد:
بیم ها و امیدها جمهوری اسلامی در سال جاری/ مهمترین بیم نگاه بدبینانه به صحنه و دیدن نیمه خالی لیوان است
صفار هرندی: الان به عینه شاهد آن هستیم حتی اصلاح طلبان که خوشحال و شاد از رأی اوری لیست خود در تهران بودند، الان پشیمانند و اعتراف می کنند، چطور می شود کسانی که باید برای ملت و جامعه قانون گذاری کنند با مسائل روز اینقدر بیگانه باشند و شأن مجلس و نماینده ملت بودن را تا این حد پایین بیاورند.
مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان با حضور مسول بررسی و پیگیری ناحیه دانشجویی با نماینده ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (ع) دیدار کردند
در این دیدار با تاکید بر اهمیت جایگاه و نقش بسیج دانشجویی به بررسی عملکرد و برنامه های بسیج دانشجویی استان، راهکارهای افزایش حضور و افزایش نقش آفرینی دانشجویان در عرصه های مختلف انقلاب بحث و بررسی شد
نامه سرگشاده بسیج دانشجویی کازرون به رئیس شورای سیاست گزاری ائمه جمعه:
مردم نگران انتخاب امام جمعه هستند/ در انتخاب امام جمعه تعلل نکنید
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون با صدور نامه ای سرگشاده به رئیس شورای سیاست گزاری ائمه جمه کشور، خواستار کنارگذاشتن تعلل و معرفی فردی انقلابی، دارای فهم دینی، سیاسی و داشتن روحیه مردمی به عنوان امام جمعه کازرون شد.
مهرزاد فریدی:
عدم شفافیت آرای نمایندگان موجب فساد، تبعیض و سیاسی‌بازی می‌شود
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در حاشیه دوره مهارتی تشکیلاتی شهید حججی گفت: فساد، تبعیض ، سیاسی بازی و سوء استفاده؛ محصول عدم شفافیت و عدم دسترسی آزاد مردم به اطلاعات، تصمیمات و عملکرد نمایندگان در خانه ملت است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار