دانشجویان و اقشار مختلف مردم مقابل سفارت سوئیس تجمع کردند جمعی از دانشجویان و اقشار مختلف مردم در اعتراض به دستگیری غیرقانونی«مرضیه هاشمی» مقابل سفارت سوئیس تجمع کردند.

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمان
آقای سعیدی کیا هدف شفاف سازی جلوگیری از دریافت حقوق های نجومی است نه اعلام آن ها
آقای سعیدی کیا هدف غایی طرح شفاف سازی مسئولین، جلوگیری از دریافت حقوق های کلان و نجومی است نه شهامت و جسارت گفتن میزان دریافتی نامتعارف مدیران در جلوی دوربین و خطاب به عموم مردم.
جانشین بسیج دانشجویی جزیره کیش:
برنامه های ویژه دهه فجر بسیج دانشجویی جزیره کیش تشریح شد
میری برضرورت حضور حداکثری دانشجویان در برنامه های دهه فجر تأکید کرد و گفت: دهه فجر فرصت مغتنمی است که به تشریح دستاوردهای انقلاب برای نسل امروز پرداخته شود.
به دنبال پیگیری‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران؛
دهقان، نماینده مجلس خواستار رسیدگی رئیس قوه قضائیه به ماجرای ده‌ونک شد
بعد از پیگیری بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، عضو کمیسیون حقوقی مجلس طی نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه ضمن بیان مطالبی درباره خانه‌های ونک، خواستار لغو حکم قضایی و بررسی بیشتر این مسئله شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس خطاب به علی‌عسگری:
مسئله انتصاب رئیس عزل شده کیش به سمت بالاتر را پیگیری و بازنگری کنید!
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما نوشت: توصیه می‌کنم یکبار با خانواده خود برنامه‌های کودک، نوجوان و طنز را ببینید، شاید تصمیم گرفتید برنامه‌های خودتان را هم سانسور کنید!
بسیج دانشجویی ۶ دانشگاه علوم‌پزشکی:
دوران گروکشی سیاسی تمام شده/ وزیر بهداشت پاسخگوی خرابی‌های به بار آورده‌اش باشد
بسیج 6 دانشگاه علوم پزشکی در واکنش به استعفای وزیر بهداشت طی بیانیه‌ای اعلام کردند: دوران بازی‌های رسانه‌ای کثیف و گروکشی‌های سیاسی برای غارت هرچه بیشتر جیب مردم و بیت‌المال به کام عده‌ای خاص و به نام حفاظت از سلامت مردم تمام شده است!
چاردولی؛
استانی شدن انتخابات باعث انحصار سیاسی در استان‌ها می‌شود/ کاهش التزام نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه از اثرات این طرح است
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: استانی شدن انتخابات با از بین بردن تنوع نگرش‌های سیاسی انحصار سیاسی ایجاد می‌کند.
یامین پور در مدرسه عالی شهید مطهری:
جمهوری اسلامی از نظر مشروعیت دست برتر را دارد/ خصلتی که روحانی از اصلاح طلبان گرفته است
فعال رسانه‌ای گفت: یک سری سیاستمدار داریم که بحران مشروعیت را به لایه دوم و سوم می‌برند و علاقه دارند برای خود رای سازی کنند. یکی از اینها روحانی است که ...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان:
آقای بطحایی؛ به جای دلخوشی به باند یونسکو، به تفکر و نیروی پیشروی انقلاب تکیه کنید/ با کدام اجازه به آموزش و پرورش چوب حراج زده‌اید؟
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه‌ای به بطحایی اعلام کرد: به جای دلخوشی به باند یونسکو در وزارتخانه، به تفکر و نیروی پیشروی انقلاب تکیه کنید.
گزارش مشروح فارس از اعتکاف دانشجویان در مسجد دانشگاه تهران
از پیوستن چهره‌ها به پویش «روزه نجات» تا سلام رهبر انقلاب به دانشجویان معتکف
اجتماع بزرگ دانشگاهیان پویش «روزه نجات» در حمایت از کوکان و مردم مظلوم یمن با حضور پرشور دانشگاهیان برگزار شد و دانشگاهیان سه روز متوالی را در مسجد دانشگاه تهران معتکف شدند.
فعالان بسیج دانشجویی در نشست خبری:
مجمع تشخیص مصلحت نظام گزارش سالانه‌ای از واگذاری شرکت‌ها به بخش خصوصی ارائه دهد/ خلاء حضور قوه قضائیه در بحث واگذاری‌ها
فعالان دانشجویی در نشست خبری که به منظور برگزاری همایش «بن‌بست خصوصی‌سازی» قرار است فردا در دانشگاه تهران برگزار شود، به نقد و ریشه‌یابی این مسئله در خبرگزاری دانشجو پرداختند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار