هدف اصلی تشکیل ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا تزریق آرامش به جامعه است دبیر ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا در یزد با بیان اینکه آموزش از مهم‌ترین اقداماتی است که این ستاد دنبال می‌کند، اظهار داشت: هدف اصلی تشکیل ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا تزریق آرامش به جامعه است.

فراخوان مسابقه دلنوشته دلتنگ راهیان نور
به همت معاونت فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان قزوین مسابقه دلنوشته دلتنگ راهیان نور برگزار می شود.
تقدیر دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از پرسنل مرکز کرونای استان
امید است مسئولان ما چه در سطح کشوری و چه در استان کهگیلویه و بویراحمد تمهیدات لازم برای قدردانی از کادر درمان و جهادگرانی که در جبهه پشتیبانی در مقابل بیماری کرونا تلاش می‌کنند و خانواده‌هایشان که دائم چشم‌انتظارشان و نگران فرزندان، پدران و مادران خود هستند، بیندیشند.
مسابقه مجازی میثاق نامه مکتب حاج قاسم
مسابقه مجازی میثاق نامه متب حاج قاسم با مشارکت کمیته خادم الشهدای سازمان اردویی و راهیان نور و گردشگری سپاه استان سمنان وناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان و حرم مطهر حضرت یحیی بن موسی الکاظم علیه السلام سمنان برگزار میگردد.
برگزاری مجازی اردوی راهیان نور/ با پای دل به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس سفر کنید
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد اردوی راهیان نور امسال به صورت مجازی و با عنوان « با پای دل» برگزار خواهد شد و دانشجویان در این برنامه با پای دل به یادمان‌های دفاع مقدس سفر می‌کنند.
معاونت فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی خبر داد
برگزاری راهیان نور مجازی در دانشگاه های استان از 18 اسفندماه
امیر فرامرزی: با توجه به لغو اردوی راهیان نور بخاطر ویروس کرونا و به پاس زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و گذشت و جهاد، با تلاش حوزه های بسیج دانشجویی تبریز، اردوی راهیان نور را بصورت مجازی برگزار می کنیم.
برای اولین بار در کشور
برگزاری اولین جشنواره ملی فضای مجازی مقابله با کرونا با عنوان "کرونا-ضد" در تبریز کلید خورد
محمدرضا زارعی دبیر جشنواره ملی فضای مجازی "کرونا-ضد": این جشنواره در هشت محور و در قالب های مرتبط با فضای مجازی از جمله عکس نوشت، پوستر، نماهنگ ،اینفوگرافی، داستان کوتاه و... در حال برگزاری است.
اولین و آخرین جشنواره کرونا ضد
به همت معاونت فرهنگ سازی بسیج دانشجویی قزوین مسابقه اولین و آخرین جشنواره کرونا ضد برگزار می شود.
اولین شماره هفته نامه "باران" بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان با موضوع ویروس کرونا، منتشر شد
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، در اولین شماره هفته نامه "باران"، به تشریح اقدامات پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و علائم این بیماری، پرداخت.
خطاب به پزشکان و پرستاران کشور؛
از شما سپیدجامگان صف اول مبارزه با کرونا تشکر و قدردانی میکنیم
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) شیراز، از جامعه پزشکان و پرستاران که در صف اول مبارزه با کرونا هستند، تشکر و قدردانی میکند و پیروزی و طول عمر با عزت شما را از خداوند منان مسألت دارد.
تشکر مجدد رهبر انقلاب از کادر پزشکی و توصیه به خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه
رهبری معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ایی امروز پس از کاشت نهال میوه از کادر درمانی مجدد تشکر کردند و چند توصیه از جمله خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه را برای عموم ملت داشتند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار