مراکز پژوهشی گام دوم بسیج دانشجویی در عرصه تربیت نیرو و نقش‌آفرینی حامد اقبالی: لزوم اتصال بین نیازهای ارگان‌های دولتی و توانمندی‌های مراکز پژوهشی از اولویت های ماست.

همت دانشجویان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد برای احصای چالش‌های مختلف استان+فیلم
طرح ملی شبکه مسائل سراسری استان ها که هدف آن شناسایی مسائل به طور حداکثری از طریق عموم افراد جامعه انجام می شود توسط واحد پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان اجرا می شود.
نخستین رویداد ارائه نیازهای صنعتی در سطح بنیاد برگزار خواهد شد
موسسه تحقیق و توسعه دانشمند، نیازهای صنعتی شرکت‏های زیرمجموعه هلدینگ گسترش پایا صنعت سینا را با هدف استفاده از ظرفیت و توانمندی اساتید دانشگاه‎ها، پارک‎های علم و فناوری، شرکت‎های دانش‏بنیان و استارتاپ‏ها اعلام عمومی می‎نماید.
مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان بوشهر:
طرح راهبردی شمسا زمینه ساز دولت جوان حزب الهی است
مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: طرح شمسا یکی از طرح‌های راهبردی بسیج دانشجویی برای تحقق و زمینه سازی دولت جوان حزب الهی است.
روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی امام خامنه ای دانشگاه گلستان
کرسی آزاد اندیشی با موضوع مطالبه گری و انتخابات در ایام هفته پژوهش برگزار می شود
به همت پایگاه سید حسن نصر الله دانشگاه گلستان؛ کرسی آزاد اندیشی گفتمانی با موضوع انتخابات و مطالبات مردم و دانشجویان از نمایندگان مجلس برگزار می گردد
به همت بسیج دانشجویی:
اولین دوره مسابقات پل کاغذی در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید بابایی قزوین برگزار شد
اولین دوره مسابقات پل کاغذی در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید بابایی قزوین به همت بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.
به همت بسیج دانشجویی استان کرمان؛
جشنواره علمی مبتکرین و نخبگان بسیج دانشجویی استان کرمان
محمود شاهرخی: مهمترین اهداف این جشنواره کمک به بازدارندگی در مقابل فشارهای دشمن برای جلوگیری از پیشرفت علمی کشور ، نمایش قدرت و اقتدار چهل سالگی بسیج در جهت حفظ و تداوم ارزشها و گسترش دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
تکثیر الگوی موجود مراکز پژوهشی بسیج در فضاهای پژوهشی دیگر یکی از راههای حل توسعه وجهه علمی بسیج
در فضای نوآوری، خلأهای زیادی وجود دارد و سپاه تمام تلاش خود را برای رساندن کشور به مرجعیت علمی تا 50 سال آینده، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند میکند.
مسئله محوری را به جای مقاله محوری در راس قرار دهیم
رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور از برنامه این سازمان برای راه اندازی سه هزار شرکت دانش بنیان در حوزه فناوری طی سه سال خبر داد.
در نشست مراکز پژوهشی بسیج دانشجویی:
دانشگاه‌ها باید هسته‌های اصلی در ایجاد تمدن نوین اسلامی باشند/ ایجاد کادر در حد تراز انقلاب اسلامی
فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: ایجاد کادر در حد تراز انقلاب و تشکیل نظامات و هم چنین تولید علم و فناوری نافع خروجی دانشگاه است، بنابراین دانشگاه‌ها باید هسته‌های اصلی در ایجاد تمدن اسلامی باشند.
مراکز پژوهشی بسیج دانشجویی پیشران حکمرانی نوین
قائم مقام ریاست سازمان بسیج دانشجویی گفت: با توجه به وضعیت موجود در کشور اساساً حکمرانی معنای متفاوتی پیدا خواهد کرد؛ شکل‌گیری و هویت‌یابی چنین مراکز پژوهشی از زیرساخت‌های این حکمرانی نرم خواهد بود.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار