زمانی برنده واقعی انتخابات مردم خواهند بود که نامزدهای انتخابات به فکر حل مسائل اولویت‌دار باشند معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: زمانی برنده واقعی انتخابات مردم خواهند بود که نامزدها به سمت ارائه برنامه و حل مسئله بروند و نامزدی انتخاب شود که به دنبال حل مسائل اصلی کشور است.

دانشجو معلمان بسیجی وارد خط مقدم شدند
دانشجو معلمان بسیجی دانشگاه فرهنگیان قم برای تدریس مجازی به دانش آموزان به کمک معلمان می شتابند
مرکز مطالعات بانوان «رستا» به همت بسیج دانشگاه علوم پزشکی تهران تاسیس شد
معاونت زنان بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از تاسیس مرکز مطالعات بانوان بسیج دانشگاه علوم پزشکی تهران با عنوان "رستا" خبر داد.
مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد:
مسابقه مقاله نویسی کرونا ویروس در اردبیل برگزار می شود
مملوکی مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری مسابقه مقاله نویسی پیرامون کرونا ویروس در اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقه با هدف انعکاس نقش آفرینی دانشجویان در بحران های اجتماعی برگزار می شود.
قوانین آب 40 سال است بر زمین مانده
مسؤول کارگروه آب اندیشکده بسیج دانشجویی اصفهان با اشاره به قانون توزیع عادلانه آب که از سال 61 تاکنون باقی مانده، اظهار داشت: 100 قانون از سال 61 تاکنون در مجلس شورای اسلامی تصویب شده و این تعداد قوانین سبب سردرگمی مجریان و ناظران قانون شده است.
طرح ملی شمسا دست راست مدیران در چند سال آینده
معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان زنجان با بیان اینکه طرح شمسا می تواند یک بانک اطلاعاتی عظیم از مسائل و راهکار ها باشد عنوان کرد: این اطلاعات می تواند مدیران و مسئولان را برای عملکرد بهتر کمک کند
پایان‌نامه‌های دانشجویان مسئله محور می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد از آغاز به کار سامانه شمسا در این نهاد خبر داد و گفت: پایان‌نامه‌های دانشجویان یزد مسئله محور می‌شود.
مدیر پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد:
مردم مسائل استان را در سامانه کندو مطرح کنند
مدیر پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد گفت: دانشجویان و اقشار مختلف مردم می توانند مسائل مختلف استان را در سامانه کندو در قالب طرح شمسا مطرح کنند.
برگزاری نشست «گام دوم انقلاب اسلامی و توسعه علوم و فناوری‌های نوین»
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و تحقیقات نشست تخصصی « گام دوم انقلاب اسلامی و توسعه علوم و فناوری‌های نوین» برگزار شد.
در جلسه با رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان مطرح شد؛
تشکیل هسته های تخصصی مسئله محور؛ اولویت اصلی بسیج دانشجویی/ دانشگاه حلّال مسائل استان باشد
مسئول پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان: تشکیل هسته های تخصصی مسئله محور؛ اولویت اصلی بسیج دانشجویی/ دانشگاه حلّال مسائل استان باشد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار