آقای رییس جمهور؛ به آموزش و پرورش مانند یک بنگاه اقتصادی نگاه نکنید. بیش از 600 تشکل ، کانون و انجمن علمی دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور در نامه ای خطاب به ریاست جمهور درباره خصوصی سازی آموزش و پرورش مطرح کردند: به آموزش و پرورش مانند یک بنگاه اقتصادی نگاه نکنید.

در میزگرد خبرگزاری فارس مطرح شد
جنبش دانشجویی برای حل مشکلات جامعه نیاز به نگاه تخصصی دارد
نمایندگان تعدادی از اعضای تشکل‌های دانشجویی که توانسته‌اند با ورود تخصصی به مسائل به دستاوردهای موفقی برسند در میزگرد« ضرورت نگاه تخصصی تشکل‌های دانشجویی به مسائل کشور» در خبرگزاری فارس به بحث و گفت وگو در این رابطه پرداختند.
در میزگرد بررسی خصوصی سازی در اقتصاد ایران مطرح شد
بنگاه‌های مشکل‌دار را واگذار می‌کنند که باری از دوش دولت‌ها برداشته شود/ واگذاری فله‌ای بنگاه‌ها
جمعی از کارشناسان حوزه اقتصادی در میزگردی که ه همت 9 دفتر بسیج دانشجویی از دانشگاه‌های تهران برگزار شد به بررسی خصوصی سازی در اقتصاد ایران پرداختند.
عضو پژوهشکده شهید طاهری بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز خبر داد:
رونمایی از محصول جدید پژوهشکده شهید طاهری بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز
فعال دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز گفت:با توجه به بحران آب و خشکسالی‌ها، سال به سال نیاز به آبیاری مدرن و هوشمند نیاز آن بیشتر احساس می شود لذا جهت صرفه‌جویی و کاهش در مصرف آب (حدود 3 تا5 برابر ) دستگاه آبیاری هوشمند و کنترل و مانیتورینگ پارامتر های محیطی بر مبنای iot را اختراع کردم.
محمد رضا علیزاده:
عدم شفافیت عامل اصلی مشکلات کشور
محمد رضا علیزاده کارشناس ارشد موسسه شفافیت برای ایران، عدم شفافیت را عامل اصلی فساد و تاخیر در پروژها دانست که اصلی ترین مشکلات کشور هستند.
ظهر امروز؛
بازدید رئیس سازمان بسیج دانشجویی از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان
دکتر محمدجواد نیک روش ظهر امروز از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور بازدید کردند.
بیانیه بسیج دانشجویی ۱۸دانشگاه در اعتراض به لایحه افزایش مناطق آزاد
با ایجاد مناطق آزاد، کشور دچار عوارض فراوانی در این مناطق شده که مهم‏ترین آن‏ها قاچاق کالا و ارز از طریق مناطق، توسعه شرکت‏های صوری ، فرار مالیاتی، تخلفات متعدد در واگذاری منابع و اراضی، تشدید شکاف طبقاتی، افزایش مخاطرات امنیتی و گسترش معضلات فرهنگی و اجتماعی است.
نامه ۲۱۰ تشکل دانشجویی و مردمی خراسان رضوی به مجلس:
مطالبه تصویب CGT و استیضاح وزرای مرتبط با اقتصاد و مسکن
انتظار ملت از نمایندگانشان این است که برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی لحظه ای کوتاهی نکنند و با وضع قوانین متقن و نظارت بر اجرای آن ها جلوی سوء استفاده ها و سوداگری ها در بازار را بگیرند .
نیک روش؛
اقتصاد لیبرال نمی‌تواند نسخه‌ای برای پیش برد انقلاب اسلامی ارائه کند
«محمدجواد نیک‌روش» گفت: اقتصاد لیبرال نمی‌تواند نسخه‌ای برای پیش برد انقلاب اسلامی ارائه کند و وظیفه دانشگاه تربیت نیروی متخصص برخوردار از علم نافع است که بتواند مشکلات مردم و مسلمین را حل کند.
در بیانیه قرارگاه شهید احمدی‌روشن بسیج دانشجویی استان تهران صورت گرفت:
درخواست برای تصویب سریع و اجرای بی‌نقص قانون مالیات بر عایدی سرمایه CGT
قرارگاه شهید احمدی‌روشن بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران در واکنش به وضعیت کنونی اقتصاد کشور خواستار تصویب سریع و اجرای بی نقص قانون مالیات بر عایدی سرمایه (CGT) شد.
اخبار بیشتر

ویژه ها
یادداشت
آخرین اخبار