پاسخ به عاملان این جنایت نه سیلی و نه مشت بلکه محو سگان آمریکایی و اسرائیلی در منطقه خواهد بود بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان: عاملان این جنایت و در راس آن ها آمریکا و رژیم صهیونیستی بداند، نه سیلی و نه مشت بلکه پاسخ این جنایت، به فضل الهی محو سگان آمریکایی و اسرائیلی در منطقه خواهد بود.

بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار:
آمریکا در تلاش است تا با موج سواری بر حادثه اخیر، انتقام ضربه های موشکی عین الاسد را بگیرد
آمریکا در تلاش است تا با موج سواری بر حادثه اخیر، انتقام ضربه های موشکی عین الاسد را بگیرد.آمریکا در جنگ سخت ضربه عمیقی دریافت کرده و تلاش میکند با جنگ نرم شکست خود را جبران کند.
بسیج دانشجویی دانشگاه غیر انتفاعی شاهرود:
آیا آقای روحانی جایی مواضع خود را با انگلیسی ها و کانادایی ها هماهنگ می کند؟
اینکه پذیرش مسئولیت از سوی سپاه گام اول بوده و باید با گام های دیگر تکمیل شود، تقریبا کلمه به کلمه همان چیزی است که جاستین ترودو و بوریس جانسون گفته اند. آیا آقای روحانی جایی مواضع خود را با انگلیسی ها و کانادایی ها هماهنگ می کند؟ منظور ایشان از گام های بعدی چیست و چقدر با منظور طرف خارجی منطبق است؟
در نامه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود به سرلشکر باقری مطرح شد:
مسئول ابلاغ لغو پرواز های مسافربری به سازمان هواپیمایی کشوری چه کسی بوده است؟
با توجه به لزوم لغو تمام پروازهای مسافربری در شرایط جنگی، چرا به هواپیمای مذکور اجازه پرواز داده شد؟ مسئول ابلاغ این دستور به سازمان هواپیمایی کشوری چه کسی بوده است؟
بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان:
خطای صورت گرفته نباید موجب شود تا مجموعه ی خدمات سپاه در حوزه های مختلف به حاشیه رانده شود
خطای صورت گرفته در رهگیری هواپیمای مسافربری نباید موجب شود تا مجموعه ی خدماتی که نیروهای مسلح خصوصا سپاه در حوزه های نظامی،امنیتی، خدمات رسانی،سازندگی و... داشته اند به حاشیه رانده شود و چنین دستاوردهای شگرفی تضعیف شوند.
بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان:
بسیج دانشجویی آماده برگزاری کرسی‌ گفتگو‌های منطقی پیرامون مسائل و موضوعات سیاسی است
بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان در بیانیه ای نوشت: این تشکل آمادگی دارد زمینه‌سازی لازم جهت گفتگو‌های صریح و شفاف و منطقی، پیرامون مسائل و موضوعات سیاسی و در چارچوب قانون و احترام متقابل را فراهم کند.
بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی امیریه :
اعتراضات اخیر تعداد قلیلی از دانشجویان دانشگاه دامغان که با شعار هایی مغرضانه علیه ولایت همراه شد بسیار باعث تاسف است
بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی امیریه :دشمن در حال‌ ضربه زدن های آخر خودش است و سربلندی و پیروزی در این امر، مقاومت پایدار می طلبد.حواسمان به پاسداران و سردارانمان باشد تا ترور شخصیتی نشوند
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دامغان:
اکنون که خلوص و صداقت سردار حاجی زاده را در رسانه دیدیم، وظیفه ما این است که تا می توانیم از او دفاع کنیم
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دامغان:اکنون که خلوص و صداقت سردار حاجی زاده را در رسانه دیدیم، که چگونه از آبروی خود مایه گذاشت ، وظیفه ما این است که تا می توانیم از او دفاع کنیم و نگذاریم حضرت آقا، سلیمانی دیگری را از دست بدهد.
بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی توران:
دامغان هرگز جولان گاه عواملی معدود و محدود که خود را منتسب به دانشجو و دانشگاه می دانند نخواهد بود
بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی توران: دارالمومنین دامغان که پیشینه ای کهن در اسلام خواهی و استکبار ستیزی دارد هرگز جولان گاه عواملی معدود و محدود که خود را منتسب به دانشجو و دانشگاه می دانند نخواهد بود
مجمع بسیج دانشگاه آزاد اسلامی دامغان:
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همواره روزهای سخت، همراه با مردم در هر رخدادی یاریگر شد و فعل عزتمندی ایران و ایرانی را صرف کرد
مجمع بسیج دانشگاه آزاد اسلامی دامغان: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همواره روزهای سخت، همراه با مردم در هر رخدادی یاریگر شد و فعل عزتمندی ایران و ایرانی را صرف کرد و در سایه‌سار پرچم ولایی نظام، سمت و سوی توفیق در بسیاری از عرصه‌های مهم و استراتژیک تا کمک به سیل‌زدگان را ترسیم نمود.
شورای تبیین بسیج دانشجویی استان سمنان:
امروز برهمگان مبرهن شد که منطق شما جز ترور ناجوانمردانه نیست
حال آنکه با این عمل خصمانه نه تنها موجب تضعیف جبهه مقاومت نخواهید شد، بلکه این اقدام جنایتکارانه موجب همدلی بیش از پیش امت واحده مستضعفین جهان خواهد بود تا باورمان به هدف مقدسمان، که فتح قدس شریف و نابودی کامل رژیم اشغالگر اسرائیل است محکم‌تر شود
اخبار بیشتر

یادداشت
محمدمهدی زنده دلی/ یادداشت دانشجویی

کولبر‌ها قاچاقچی نیستند، قربانی‌اند!

شکیلا اسماعیلی/ یادداشت دانشجویی:

از درباره علی تا شبی که ماه کامل شد

طاها فکوری/یادداشت دانشجویی:

اگر رهبری از دولت حمایت نمیکردند

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان سمنان ؛

مسئله نفوذ دشمن در قلب تپنده مجلس بیش از پیش جدی شده است .

آخرین اخبار