هدیه حجاب زینبی به دختران در گلزار شهدای زاهدان توسط واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان به مناسبت هفته عفاف و حجاب، حجاب زینبی را به دختران حاضر در گلزار شهدای شهر هدیه کرد که با استقبال آن ها مواجه شد.

یک حال خوب...
هدیه حجاب زینبی به دختران در گلزار شهدای زاهدان توسط واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان
واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان به مناسبت هفته عفاف و حجاب، حجاب زینبی را به دختران حاضر در گلزار شهدای شهر هدیه کرد که با استقبال آن ها مواجه شد.
اردوی جهادی گروه «شهید فریدونی» بسیج دانشجویی شهرستان چابهار به پایان رسید
اردوی جهادی گروه «شهید فریدونی» بسیج دانشجویی شهرستان چابهار با اهدای جوایز به نوجوانان روستا به پایان رسید.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل:
نفس سیستان به شماره افتاده/ کاش بجای مذاکره با اروپا حق‌آبه سیستان را از افغانستان می‌گرفتید/ راه نجات سیستان، عملکرد انقلابی مسئولان است
عمرانی گفت: اندک جایی را در کشور پیدا می‌کنید که وضعیتی به بحرانی سیستان را داشته باشد؛ خانه های مردمانش در خاک فرورفته و کسی به فکر آنها نیست.
حسینی مطرح کرد؛
برخی مسئولین پشتیبان گروه‌های جهادی دانشجویی نیستند/ آغاز اردوی گروه جهادی «منتظران ظهور» دانشگاه پیام نور زاهدان در حاشیه شهر
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زاهدان گفت: حاشیه شهر زاهدان یکی از محروم ترین مناطق حاشیه‌ای کلانشهری در کشور است که مسئولین برخلاف قول‌هایی مبنی بر ایجاد شهرک و کوچ حاشیه‌نشینان، هیچ اقدامی صورت نداده و حتی برخی پشتیبان گروه‌های جهادی دانشجویی نیستند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان:
تعزیرات حکومتی، نظارت مؤمنانه مدنظر رهبری را در اولویت قرار دهد/ راه حل مشکلات اقتصادی، مدیریت و حضور جهادی مسئولین است
جعفری با بیان اینکه بسیج دانشجویی و جبهه انقلاب خواستار پیگیری و حضور بیشتر تعزیرات حکومتی در بازار فروش مایحتاج زندگی مردم است تصریح کرد: قطعا با توجه به این همه اختلاف قیمت و گرانی، حضور تعزیرات حکومتی کافی نبوده است و باید نظارت مؤمنانه مدنظر رهبری را در اولویت قرار دهد.
کیخا در تریبون نماز جمعه زاهدان:
آنان که یک سال قبل مردم را از جنگ ترساندند به خط امام خیانت کردند/ دشمن به دنبال ساماندهی نافرمانی مدنی در کشور است/ روزی که بغض ما نسبت به دشمنان از بین رود روز نابودی انقلاب است
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: 10 سال قبل پالمر یکی از سران آمریکا اشاره می‌کند که ما نمی‌توانیم جمهوری اسلامی را با جنگ نظامی از پای دربیاوریم و باید از مکانیزم‌های جنگ روانی، جنگ رسانه‌ای و ساماندهی نافرمانی مدنی بهره ببریم؛ لذا آنان که کمتر از یک سال قبل مردم را ترساندند و گفتند اگر فلان اتفاق نیفتد جنگ برپا می‌شود به خط امام خیانت کردند.
مسئولین سیستان و بلوچستان به خود ببالند!
اینجا روستایی در دل بلوچستان که مورد بی‌مهری مسئولان قرار گرفته/ برپایی اردوی جهادی گروه «شهید فریدونی» در روستای «گنبد سه‌پایه»
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان چابهار با انتقاد از مسئولین منطقه بویژه استاندار، فرماندار و نماینده مردم در مجلس گفت: مسئولینی که دم از خدمت به مردم می‌زنند چرا به مشکلات این مردم رسیدگی نمی‌کنند.
با حضور مسئولین استانی
آیین رونمایی از یادمان کانال کمین یونس در دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد
آیین رونمایی از یادمان کانال کمین یونس به همت بسیج دانشجویی و با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، معاون امنیتی استاندار و جمعی از مدیران ادارات کل استان در دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد.
رضاییان خبر داد؛
برگزاری اردوی جهادی گروه «شهید حامد رجایی» بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان در منطقه ایرندگان با شعار «ما میتوانیم»
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: عرصه های فعالیت این اردو شامل فرهنگی،آموزشی،پزشکی و عمرانی است.
اخبار بیشتر

ویژه ها
یادداشت
آخرین اخبار