سیاه و سفید شوک بنزینی آزاد سازی قیمت سوخت مصوبه مجلس مربوط به سالها قبل است که دولت های مختلف بنا به اقتضائات و مصلحت اندیشی های زمان خود از اجرای آن سرباز زده اند و دولت فعلی به این نتیجه رسیده است تعویق انداختن اجرای این مصوبه، به صلاح کشور نیست و عواقب و خسارات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی استان تهران/ سیاه و سفید شوک بنزینی
سیاه و سفید شوک بنزینی
آزاد سازی قیمت سوخت مصوبه مجلس مربوط به سالها قبل است که دولت های مختلف بنا به اقتضائات و مصلحت اندیشی های زمان خود از اجرای آن سرباز زده اند و دولت فعلی به این نتیجه رسیده است تعویق انداختن اجرای این مصوبه، به صلاح کشور نیست و عواقب و خسارات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.
شورای جهادی بسیج دانشجویی استان تهران تشکیل جلسه داد
در این جلسه بصورت مفصل در مورد طرح اعتلا بسیج دانشجویی و نحوه فعالیت معاونت عملیات جهادی در استان تهران و قرارگاه جهادی نوروز۹۹ بحث و گفتگو شد.
درخواست دانشجویان از قوای سه‌گانه برای مبارزه قاطعانه با فساد اقتصادی
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران ضمن حمایت از اقدامات قوه قضائیه اعلام کرد: امید است دولت، مجلس و قوه قضائیه با برخورد مستمر و بدون اغماض با مفسدین، امید وافر و شوق روزافزون را در دل مردم زنده نگه دارند.
برگزاری همایش کارگاهی تکنیک های افزایش قدرت فن بیان و سخنوری
همایش با هدف تقویت سطح مطالبه گری و سخنوری دانشجویان در کرسی های آزاد اندیشی و مجامع دانشجویی، توسط معاونت رشد و توانمندسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران درتاریخ ۲ آبان ۹۸ در محل ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران برگزار شد.
محمدرضا ثابتی:
مسابقات ورزشی شهدای دانشجو با شعار خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی آغاز به کار نمود
مسئول تربیت بدنی بسیج دانشجویی دانشگاههای استان تهران خبر ازبرگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج دانشجویی به همت دانشجویان دانشگاههای این استان داد.
حجت الاسلام و المسلمین نظری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه سیدالشهدا(ع) درگذشت
حجت الاسلام و المسلمین نظری در روز چهارشنبه یکم آبان ماه پس از تحمل ماه ها بیماری در سن پنجاه و نه سالی دیدار حق را لبیک گفتند.
بیانیه ١٩ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علیه آمریکا بدلیل گروگانگیری مسعود سلیمانی
١٩ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علیه دولت آمریکا بدلیل گروگانگیری مسعود سلیمانی و تذکر به وزارت خارجه کشور جهت اقدامات عاجل و موثر در آزادی ایشان بیانیه‌ای مشترک صاد کردند.
سپاه استان تهران برگزار می کند:
اولین همایش الگوی تحقق محله اسلامی مسجد محور
محور و موضوعات همایش عبارت اند از: ارائه مقاله، مستند 100 ثانیه، فضای سایبر(شبکه های اجتماعی) جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ارسال آثار و برگزاری همایش به پوستر مراجعه نمایید.
مهرزاد فریدی:
عدم شفافیت آرای نمایندگان موجب فساد، تبعیض و سیاسی‌بازی می‌شود
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در حاشیه دوره مهارتی تشکیلاتی شهید حججی گفت: فساد، تبعیض ، سیاسی بازی و سوء استفاده؛ محصول عدم شفافیت و عدم دسترسی آزاد مردم به اطلاعات، تصمیمات و عملکرد نمایندگان در خانه ملت است.
خط امام استانی:
آغاز به کار دوره مهارتی - تشکیلاتی شهید محسن حججی
این دوره با نگاه کاربردی و حضور دانشجویان دختر و پسر دانشگاههای استان تهران در حوزه های اعتقادی معرفتی بصیرتی و با رویکرد مهارت افزایی و تشکیلات سازی طراحی و در حال اجرا میباشد
اخبار بیشتر

آخرین اخبار