روز قدس روز عدالتخواهی و وحدت امت اسلامی وفریاد یکپارچه برسرمستکبران غاصب اعلام روز جهانی قدس در سال 1358از سوی حضرت امام خمینی (ره) و گسترش این مسئله به سایر کشورهای اسلامی ، مسئله فلسطین را از داخلی بودن خارج کرده وآنرا به عنوان یکی از مهم ترین مسائل جهان اسلام تبدیل کرده است.

جواد فایضی :
روز قدس روز عدالتخواهی و وحدت امت اسلامی وفریاد یکپارچه برسرمستکبران غاصب
اعلام روز جهانی قدس در سال 1358از سوی حضرت امام خمینی (ره) و گسترش این مسئله به سایر کشورهای اسلامی ، مسئله فلسطین را از داخلی بودن خارج کرده وآنرا به عنوان یکی از مهم ترین مسائل جهان اسلام تبدیل کرده است.
با من از آسمان بگو/حضور الهام قاجار در دانشگاه آزاد رودهن
نشست صمیمی دانشجویان دانشگاه رودهن با سرکار خانم الهام قاجار و رونمایی از کتاب خاطرات سفیر
میلاد فلاح :
مسئولین شهامت عذرخواهی را دارند!
با وارد آمدن خسارت محض به منافع ملی در برجام آیا مسئولین شجاعت و شهامت عذرخواهی از رهبری و مردم را دارند؟
میلاد حبی :
اسرائیل باید از صفحه روزگار حذف شود
رژیم کودک کش صهیونیستی بود که همچون گذشته‌ی ننگین خود به کشتار و جنایت در مورد مسلمانان فلسطینی پرداخت و تاکنون قریب به ۵۰ شهید و حدود ۳۰۰۰ زخمی شامل کودکان و زنان مورد جنایت این حیوانات وحشی قرار گرفته اند.
محمد حسین یدی :
” اسکتبار جهانی بعد از خروج برجام در صدد کودک کشی بدست سگ افسار گسیخته خود برآمد
بار دیگر بی اعتماد بودن بر همگان به اثبات رسید و در اقدام سخیفانه دیگر در صدد انتقال سفارت خود به تل‌آویو بر عمل آمد و با صحبت در مورد هم پیمانان منطقه ای خود جملاتی مسخره ای را بیان نمود.
حفیظی در میزگرد « برجام و پیمان‌شکنی شیطان بزرگ»:
رئیس‌جمهور شرافتمندانه نتیجه برجام را برعهده بگیرد/ این توافق باعث شد چند دهه عقب بیفتیم
جانشین مسئول بسیج دانشجویی استان تهران گفت: حداقل انتظار ما از رئیس جمهور این است که شرفتمندانه نتیجه اقدام خود را بر عهده بگیرد و مسئولیت آن را گردن دیگران نیندازند.
دبیر اندیشگاه بسیج دانشجویی استان تهران خبر داد :
راه اندازی اندیشگاه انقلاب اسلامی در دانشگاه های استان تهران
با توجه به اینکه کرسی های آزاد اندیشی رونق چندانی در دانشگاه ها ندارد و در واقع آزاد اندیشی در جامعه ما یک شعار مظلوم واقع شده این دبیرخانه اقدام به راه اندازی اندیشگاه انقلاب اسلامی در دانشگاه های استان تهران به منظور حل چالشهای انقلاب اسلامی و ورود اندیشمندانه و ریشه ای به مسائل کشور نموده است.
معاونت تربیت بدنی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد شهریار :
برگزاری اولین دوره کوه نوردی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد شهریار
قله جارو در روستای جارو از توابع شهرستان اشتهارد استان البرز واقع شده است. ارتفاع این قله حدود ۲۱۰۰ متر از سطح دریا می باشد.
عصر امروز زیر بارش شدید باران :
تجمع اعتراضی در واکنش به اقدامات و سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا
دانشجویان بسیجی استان تهران ضمن برگزاری تجمع در واکنش به اقدام آمریکا درباره برجام مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا، از مسئولان دولت خواستند از این پس طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب عمل کرده و پاسخ قاطعی به نقض عهد آمریکا دهند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران :
ای کسانی که به خدا ایمان آورده‌اید، هرگز نباید کافران را که دشمن من و شمایند یاران خود برگرفته و طرح دوستی با آنها افکنید..
امروز فرصت خوبی برای دولت محترم برای پایان و پاسخ دادن به تمام توهین های صورت گرفته توسط امریکا و استکبار جهانی به ملت شریف ایران است؛در پاسخ به این هتک حرمت،عظمت یک ملت باید حفظ شود و اقدام در خور و کوبنده اتخاذ گردد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار