دبیر کانون طرح ولایت بسیج دانشجویی یزد:
220 دانشجوی یزدی در دوره تربیتی طرح ولایت بسیج دانشجویی شرکت می‌کنند/ طرح ولایت فرصتی برای رشد تشکیلاتی و آشنایی دانشجویان با آموزه ها و معارف ناب اسلامی
دبیر کانون طرح ولایت بسیج دانشجویی استان یزد بابیان اینکه 220 دانشجوی استان در دوره تربیتی و معرفتی طرح ولایت شرکت خواهند کرد، گفت: این دوره در تیر و مردادماه جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
با پیگیری دانشجویان بسیجی دانشگاه یزد صورت گرفت؛
طومار نمازگزاران یزدی به نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی در خصوص لزوم مخالفت با تصویب FATF در مجلس
در حاشیه نماز جمعه این هفته یزد، نمازگزاران با امضا طوماری خطاب به نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی از آن‌ها درخواست کردند تا صریحاً با تصویب FATF مخالف کنند.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد در مراسم راهپیمایی روز قدس دارالعباده یزد:
آرمان محو کامل اسرائیل هیچ‌گاه از دستور کار نظام اسلامی و جوانان انقلابی خارج نخواهد شد/ اسرائیل روزبه‌روز به نابودی نزدیک می‌شود
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد با تأکید بر اینکه آرمان محو کامل فلسطین هیچ‌گاه از دستور کار نظام اسلامی و جوانان انقلابی خارج نخواهد شد، افزود: تداوم مقتدرانه مسیر مقاومت، رهایی کامل فلسطین را ممکن می‌کند.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تفت در آستانه روز قدس
در بخشی از این بیانیه آمده است:رژیم ها و دولت های خونخوار آمریکا، انگلیس و اسرائیل که در جنگ های نیابتی خود در عراق، سوریه، یمن و دیگر کشورهای اسلامی سعی در تضعیف دنیای اسلام و تضعیف امواج خروشان بیداری اسلامی دارند، بار دیگر در روز قدس شاهد اتحاد دنیای اسلام و نظاره گر افول قدرتشان در منطقه خواهند بود. قدس میعادگاه عروج پیامبر اکرم (ص) و اولین قبله مسلمانان جهان است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار