مطالبه بسیج دانشگاه فرهنگیان یزد جواب داد/ آیا کسر ۴۵ درصد از حقوق دانشجو معلمان قانونی است؟ در نامه‌ی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی به دیوان محاسبات که به پیوست امضای ۶۰۰ دانشجو معلم از ۴۰مرکز و پردیس دانشگاه فرهنگیان در خصوص پیگیری عدم کسر از حقوق دانشجو معلمان آمده است: آقای دکتر عادل آذر، آیا کسر ۴۵ درصد از حقوق دانشجو معلمان قانونی است؟

مطالبه بسیج دانشگاه فرهنگیان یزد جواب داد/ آیا کسر ۴۵ درصد از حقوق دانشجو معلمان قانونی است؟
در نامه‌ی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی به دیوان محاسبات که به پیوست امضای ۶۰۰ دانشجو معلم از ۴۰مرکز و پردیس دانشگاه فرهنگیان در خصوص پیگیری عدم کسر از حقوق دانشجو معلمان آمده است: آقای دکتر عادل آذر، آیا کسر ۴۵ درصد از حقوق دانشجو معلمان قانونی است؟
نشست فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اعضای ناحیه بسیج دانشجویی
نشست صمیمی سرهنگ پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اعضای ناحیه بسیج دانشجویی استان جهت هم افزایی و تسریع در رفع مسائل برگزار شد.
یادداشت/محمدرضامحمودی
مسئله یابی برای تشکیل هسته های تخصصی
اخبار خبرگزاری ها (البته خبرگزاری های رسمی و معتبر) در واقع انعکاس بخشی از واقعیت های جامعه است که در قالب گزارش های خبری نمود پیدا می کند لذا اگر این گزارش ها را هوشمندانه و با دقت تجزیه و تحلیل نماییم بسیاری از مسایل و مشکلات استان و کشور را به دست می آوریم.
با پیگیری قرارگاه مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان یزد؛
مطالبه‌ی ۶۰۰دانشجو معلم از رئیس فراکسیون فرهنگیان و نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی
دانشجویان دانشگاه‌های فرهنگیان کشور در نامه‌ای خطاب به رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی، خواستار اختصاص سرانه‌ی غذایی و رفاهی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان شدند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فنی امام علی علیه‌السلام یزد؛
چه کسی لایق استعفاست؟سردارحاجی زاده ها یا آقازاده ها
اگر کسی قرارباشد استعفا دهد ، مسولین بی عرضه ای هستند که پشت سپاه پنهان شده اند نه کسی که عین السد را به عین الجسد تبدیل کرد ، آبرویش را زیر پا گذاشت تا آبروی نظام را حفظ کند.
شرکت ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان یزدی در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی
مسئول اردویی بسیج دانشجویی استان یزد گفت: کاروان ۱۰۰۰ نفره دانشجویان استان یزد در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی به کرمان اعزام شدند.
جایزه ویژه سپهبد شهید ‌سلیمانی به جوایز جشنواره رویش اضافه شد
جایزه ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به جوایز چهارمین جشنواره ادبی - هنری رویش ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان یزد اضافه شد.
بیانیه‌ بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد؛
هرچه مارا بکشید ، ملت ما بیدار تر میشود
آقای به اصطلاح ابرقدرت، این را خوب آویزه گوشَت کن تا انتقام قطره قطره خون نیروهای مقاومتمان را که در رأسشان، سید الشهدای زمانمان قرار دارد، نگیریم، آرام نخواهیم نشست.
خروش دانشجویان دارالعباده در پی شهادت سردار سلیمانی
دانشجویان دانشگاه های استان یزد در اجتماع بزرگ دانشجویان داغدار مالک اشتر انقلاب، خشم و غضب خود را از جنایت به شهادت رساندن سردار سلیمانی اعلام کردند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد پردیس فاطمه الزهرا(س)؛
افسوس که برای بیدار شدن عده ای از غافلان ،که خواهان سازش با آمریکا هستند، چه تاوان سختی داده ایم!
در پی شهادت ایشان دلهایمان بیدارتر و عزممان برای دفاع از انقلاب راسخ تر و خشم انقلابیمان نسبت به آمریکای خبیث و جنایتکار و اسرائیل غاصب برافروخته شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار