روستایی که هیچ مسئولی به خود ندیده است متاسفانه هنوز روستاها و دهستان هایی علی الخصوص در جنوب شرق کشور وجود دارند که محرومیت و فقر بر آنان سایه افکنده است و برای آبادانی آن هیچ مسئولی به خود ندیده است.

باز هم همت جهادگران دانشجوی یزدی در محرومیت زدایی و آبادانی؛
روستایی که هیچ مسئولی به خود ندیده است
متاسفانه هنوز روستاها و دهستان هایی علی الخصوص در جنوب شرق کشور وجود دارند که محرومیت و فقر بر آنان سایه افکنده است و برای آبادانی آن هیچ مسئولی به خود ندیده است.
یادداشت دانشجویی/ محمدرضا بهزادی
از فساد سیستمی چه می‌فهمیم؟
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس در جمع اعضای قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی یزد:
نیاز نمایندگان به مجموعه‌های فکری نظیر بسیج/ از نمایندگان به‌عنوان متولی قانون و نظارت مطالبه‌کنید
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با جمعی از دانشجویان بسیجی ضمن تاکید بر لزوم استفاده نمایندگان از نظرات و طرح‌های کارشناسی نخبگان جامعه، به تبیین ضرورت توجه به رسالت اصلی مجلس شورای اسلامی پرداخت و اظهارداشت: مطالبه اصلی دانشجویان باید از نمایندگان به‌عنوان متولی هم قانون و هم نظارت باشد.
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی یزد مطرح کرد
محور فعالیت‌های قرارگاه شهید احمدی روشن گفتمان سازی در جامعه و پیگیری مطالبات مردمی است / لزوم یک‌صدایی و همدلی جریان دانشجویی در مطالبه گری از مسئولین
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به فعالیت‌های متنوع قرارگاه شهید احمدی روشن افزود: پیگیری مطالبات مردمی و گفتمان سازی در جامعه به‌منظور حل مشکلات و پیشرفت کشور، محور اصلی فعالیت‌های این قرارگاه است.
یادداشت دانشجویی/ رضا برزگر بفروئی
تربیت؛ عنصر مغفول مانده
دکتر نیک‌روش در دوره طرح ولایت بسیج دانشجویی یزدمطرح کرد:
تحقق گفتمان انقلاب با تشکیل هسته‌های مقاومت/ هرجا از ولی فقیه اطاعت کردیم پیشرفت حاصل‌شد
دکتر نیک‌روش در دوره طرح ولایت یزد در جمع دانشجویان یزدی با بیان اینکه تشکیل حکومت جهانی اسلام با تشکیل هسته‌های مقاومت شدنی است گفت: هرجا از ولی فقیه اطاعت کردیم پیشرفت حاصل‌شد.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی یزد:
خیرین یزدی برای کمک به مردم زلزله‌زده کوهبنان پای‌کار بیایند
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به اینکه مردم زلزلبه‌زده کوهبنان هیچ امیدی به آینده ندارند، از خیرین یزدی خواست برای کمک به این مردم محروم پای‌کار بیایند.
مسئول بسیج دانشجویی یزد خبر داد
700 دانشجوی یزدی پای کار اردو جهادی تابستانی/دوره تربیتی طرح ولایت بسیج دانشجویی یزد به دهمین ایستگاه رسید
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد،‌گفت: 700 دانشجویی بسیجی استان یزد در قالب 40 گروه جهادی برای ارائه خدمت به مناطق محروم داخل و خراج استان عزام می‌شوند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار