از تدوین محتوای آموزشی تا تولید محلول ضدعفونی کننده دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان یزد گفت: دانشجویان در ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا بیش از ۵۰ مقاله علمی را ترجمه کردند.

افزایش ساعات حضور دانشجویان در فضای مجازی به دلیل قرنطینه خانگی
مدیر رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان یزد از طراحی برنامه‌هایی برای هدفمند کردن حضور دانشجویان در فضای مجازی خبر داد و گفت: بعد از قرنطینه خانگی ساعات حضور دانشجویان در فضای مجازی از ۳ به ۱۲ ساعت در روز رسیده است.
یادداشت/اکبرعابدی
جوان بودن به سن نیست!
اگر شما جوانان این جوری پیش بروید و زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب اللهی فراهم کنید، غصه های شما تمام میشود و این غصه ها فقط مخصوص شما نیست.
اقدامات بسیج دانشجویی استان یزد برای مبارزه با کرونا؛
از تدوین محتوای آموزشی تا تولید محلول ضدعفونی کننده
دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان یزد گفت: دانشجویان در ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا بیش از ۵۰ مقاله علمی را ترجمه کردند.
روایت دانشجویان جهادگر یزدی از تعطیلی اسفند ۹۸ تا نوروز ۹۹
جمعی از دانشجویان بسیجی جهادگر دانشگاه‌های یزد گرد هم آمدند تا از فرصت تعطیلی دانشگاه‌ها در اسفند تا تعطیلات نوروزی به‌صورت منسجم به کمک مدافعان سلامت در بیمارستان شهید صدوقی (ره) بشتابند تا سهمی در حفظ سلامت جامعه داشته باشند.
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد در نامه‌ای اعلام کرد؛
طرح خرید خدمات آموزشی ضربه‌ای بزرگ بر پیکره نظام آموزشی وارد می‌کند
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد نوشت: طرح خرید خدمات آموزشی ضربه بزرگی بر پیکره نظام آموزشی وارد می‌کند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد مطرح کرد؛
ضربه مهلک طرح خرید خدمات آموزشی به کشور
علی خیراندیش خاطرنشان کرد: باید دولت و مجلس بدانند، ویروس خرید خدمات از ویروس کرونا کشنده تر است، چرا که جامعه و کشور را از پا در می‌آورد.
دبیر ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا:
هدف اصلی تشکیل ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا تزریق آرامش به جامعه است
دبیر ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا در یزد با بیان اینکه آموزش از مهم‌ترین اقداماتی است که این ستاد دنبال می‌کند، اظهار داشت: هدف اصلی تشکیل ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا تزریق آرامش به جامعه است.
روایت جوانان زرتشتی از حاج قاسم و دعوت از همه مردم ایران به انتخابات
دختران دانشجوی زرتشتی در حاشیه اجلاسیه مرکزی کنگره شهدای دانشجوی استان یزد از عشق خود به حاج قاسم و ادامه راه او سخن گفتند و حضور مردم ایران در صف‌های طولانی انتخابات را دشمن‌شکن دانستند.
کنگره شهدای دانشجوی استان یزد «مریدان مقاومت» برگزار شد
اجلاسیه مرکزی کنگره شهدای دانشجوی استان یزد و اجتماع ۳ هزار نفره سلیمانی‌ها با عنوان «مریدان مقاومت» در دانشگاه یزد برگزار شد.
آمریکا به دنبال تقویت منافقین است/ایرانیان الگوی بسیاری از جوامع دیگر هستند
خبرنگار آمریکایی ایرانی شبکه پرس تی وی ایران در اجتماع هزاران نفری دانشجویان یزدی گفت: آمریکایی‌ها فقط به فکر تقویت منافقین و اسرائیل هستند و در زمان دستگیری سال گذشته‌ام توسط آمریکایی‌ها از من در خصوص آمریکا نپرسیدند و آنان حتی به نفع مردم آمریکا هم کار نمی‌کنند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار