جلسه تعامل و هماهنگی بسیج دانشجویی استان ایلام با معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان ایلام آموزش راهکارهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی به صورت مجازی و ارائه خدمات مشاوره ای و آموزش دانشجویان در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی نوپدید و رفتارهای پرخطر ، ارتقای کیفیت سطح مداخلات و کاهش آسیب های اجتماعی و رفتارهای پرخطر از جمله اهداف این جلسه بود.

جلسه تعامل و هماهنگی بسیج دانشجویی استان ایلام با معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان ایلام
آموزش راهکارهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی به صورت مجازی و ارائه خدمات مشاوره ای و آموزش دانشجویان در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی نوپدید و رفتارهای پرخطر ، ارتقای کیفیت سطح مداخلات و کاهش آسیب های اجتماعی و رفتارهای پرخطر از جمله اهداف این جلسه بود.
یادداشت؛
این روزها حال بیروت خوب نیست!
مسئول هسته بین الملل ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام در یادداشتی نوشت: به لطف خدا، هدایت سیّدِ مقاومت و همت سربازان محور مقاومت در منطقه این شرایط هم خواهد گذاشت و برگی دیگر بر پرونده ناکامی روسیاهان همیشگی تاریخ اضافه خواهد شد و خودباختگان می مانند و خسران واقعی !
به همت مدیریت رشد و کادر سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام؛
دوره تشکیلاتی شهید جاسم امامی به صورت مجازی برگزار شد
به همت مدیریت رشد و کادر سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام، دوره تشکیلاتی توانمند سازی(شهید جاسم امامی)به صورت مجازی برگزار شد.
به همت قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی بسیج دانشجویی استان ایلام؛
پخت و توزیع 1000 پرس غذای گرم بین نیازمندان در شب عید غدیر
قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی بسیج دانشجویی استان ایلام درشب عید غدیر1000 پرس غذا طبخ و بین خانواده‌های نیازمند توزیع کردند.
کلیپ؛
مَعَاشِرَ النَّاسِ‏ إِنِّی‏ أَدَعُهَا إِمَامَةً وَ وِرَاثَةً فِی عَقِبِی إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ
«مَعَاشِرَ النَّاسِ‏ إِنِّی‏ أَدَعُهَا إِمَامَةً وَ وِرَاثَةً فِی عَقِبِی إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ» من امامت را در ذریّه خودم تا روز قیامت باقی گذاشتم.
روابط دختر و پسر در فضای مجازی بررسی شد
کارگاه آموزشی الگوی سوم زن مسلمان، با موضوع روابط دختر و پسر در فضای مجازی برگزار شد.
بیانیه؛
بیانیه مشترک بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد اسلامی و پیام نور استان ایلام در خصوص تهدید هواپیمای مسافر بری ماهان 1152
در بخشی از این بیانیه آمده است: آمریکا با تعرض به پرواز ۱۱۵۲ ماهان در آسمان سوریه افول خود و خروجش از منطقه را تسریع بخشیده است.
مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام؛
عملیات مرصاد؛ چراغ بی فروغ منافقین
محسن پرویزی: از جلوه های زیبای حماسه ی مرصاد این بود که نشان داد دشمنان، این ملت را نشناختند و فکر می کردند که هشت سال جنگ، ملت ایران را از پای درآورده است، ولی ملت غیور ایران ثابت کرد که حفظ کیان جامعه اسلامی را بر همه چیز ترجیح می دهد و در این راه، تا پایان جان ایستاده است.
فضای مجازی میدان پرداختن به دغدغه های مقام معظم رهبری؛
سلسله کارگاه های آموزشی زن، خانواده و دانشگاه
مدیریت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام با همکاری معاونت فرهنگ سازی خواهران اقدام به برگزاری سلسله کارگاه های آموزشی الگوی سوم زن مسلمان، با موضوع زن، خانواده و دانشگاه در فضای مجازی نموده است.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پردیس امام جعفر صادق(ع)انجام شد
مسابقه نقاشی، طراحی و کاریکاتور با موضوع حجاب و عفاف
بسیج دانشجویی پردیس امام جعفر صادق(ع)اقدام به برگزاری مسابقه ای با موضوع حجاب و عفاف نمود.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار